PSM Technik Sp. z o.o. - Producent identyfikacji wizualnej

znajduje się w Inkubator Starter

PSM Technik

Wybierz numer

608-296-806
s...@psmtechnik.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/30 - PSM Technik Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - PSM Technik Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - PSM Technik Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - PSM Technik Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

14

PSM Technik - Litery przestrzenne

O nas

Produkujemy najwyższej jakości: kasetony, tablice reklamowe, litery 3D: litery świetlne, litery przestrzenne, banery, prezentery, pylony, semafory, attyki, standy, szyldy, stojaki na ulotki, słupy reklamowe, oznakowanie budynków, stoiska.
Co oferujemy?

Litery przestrzenne - litery świetlne
Stworzymy dla Państwa wszelkiego typu formy przestrzenne: litery, logotypy, znaki:
- wielkoformatowe, podświetlane litery blokowe z licem winylowym
- litery podświetlone z licem z pleksi, litery z bokami z aluminium lub pleksi
- litery z podświetlonym frontem, litery świecące bokami lub litery świecące do tyłu (tzw. efekt halo)
- litery blokowe ze stali nierdzewnej
- litery przestrzenne z aluminium

Reklamy świetlne
Wykonujemy wielkogabarytowe, podświetlone litery przestrzenne, kasetony świetlne, neony, podświetlone grafiki (kasetony easyframe). Produkujemy reklamy, które świecą w całości, jak również reklamy, w których są podświetlone wybrane elementy.

Pylony i tablice
Wykonujemy wszelkiego rodzaju reklamowe konstrukcje pionowe jak pylony, totemy, które są bardzo prestiżowym oznakowaniem firm, instytucji oraz sieci handlowych i usługowych.

Kasetony
Wszystkie nasze kasetony charakteryzują się lekką konstrukcją, są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Wykonujemy kasetony w technologii naciągu winylowego (kasetony o dużych gabarytach), kasetony z dibondu, kasetony z licem z pleksi, kasetony z licem tłoczonym, semafory oraz kasetony easyframe. Estetyka, bogata gama kolorów i kształtów dają szerokie możliwości prezentacji.

Attyki
Specjalizujemy się w zabudowach elewacji, ciągów elewacyjnych i wolnych przestrzeni. Wykorzystanie technologii naciągu winylowego pozwala nam na produkcję attyk o niemal nieograniczonej długości. Nasi klienci doceniają najwyższą estetykę realizacji, ciągłość lica i jednolitość.

Stoiska
W zakresie odpowiedniego wyeksponowania wyrobów proponujemy eleganckie i funkcjonalne stoiska reklamowe oraz prezentery. Dla podniesienia efektywności jesteśmy w stanie podświetlić je dla Państwa w całości lub częściowo. Na życzenie wykonamy unikalne, przyciągające uwagę stoiska targowe i stoiska wystawiennicze. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zapewniamy produkcję, transport oraz montaż, zaś po zakończeniu targów demontaż i transport powrotny.

Oznakowanie wewnętrzne
Kompleksowo zajmujemy się również produkcją oraz montażem oznakowania wewnętrznego dla inwestorów mieszkaniowych czy też biur, hoteli i innych klientów. Wykonujemy oznakowanie drzwi, oznakowania pięter czy też oznakowania komórek lokatorskich.

Pozostałe
Nie boimy się żadnych wyzwań. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy produkt reklamowy. Proponujemy szereg usług związanych z naszą produkcją: cięcie, gięcie, spawanie stali, spawanie aluminium, cięcie folii, cięcie styroduru, wycinanie elementów z tworzyw sztucznych, wycinanie elementów z dibondu.
 
Nasze zaplecze technologiczne
Posiadamy zaplecze technologiczne, które daje nam niemal nieograniczone możliwości produkcyjne. Stworzymy dla Państwa wszelkiego typu formy przestrzenne:  litery, logotypy, znaki graficzne:
- wielkoformatowe litery, podświetlane litery 3D z licem winylowym
- litery podświetlone z licem z plexi, litery z bokami z aluminium lub plexi
- litery podświetlone przodem, litery świecące bokami lub litery świecące do tyłu (tzw. efekt "halo")
- litery blokowe ze stali nierdzewnej
- litery przestrzenne z aluminimum
 
Gdzie działamy?
Działamy kompleksowo na terenie całego kraju i za granicą. Wykonamy, dowieziemy i zamontujemy produkt we wskazanym przez klienta miejscu.
 
Doświadczenie
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Działamy kompleksowo, zapewniamy również komplementarną identyfikację wyznaczonej przestrzeni. Dzięki temu zyskujecie Państwo pewność, że Wasz projekt będzie miał spójny i czytelny przekaz, a Wasi potencjalni klienci będą lepiej identyfikować się z Waszą marką lub wydarzeniem. Nasze realizacje bardzo często można zobaczyć na elewacjach i szczytach budynków. Wedle opinii klientów ta forma reklamy pozwoliła podnieść prestiż i oryginalność wizerunku ich firmom.
 
Nasza praca to nasza pasja!
Udowadniamy, że rzeczy małe, dzięki reklamie, stają się wielkimi. Zaufaj naszemu doświadczeniu, a my uwolnimy Twój potencjał.
 
 
Poznaj nasze realizacje
Wybrane realizacje znajdziesz tu.
Wybrane prezentacje znajdziesz tu.
 
Zaufali nam m.in.:
Poczta Polska, Microsoft, Calvin Klein, RTV EURO AGD, CCC, Yes, Biedronka, Alior Bank, Allcon, New Yorker, Inditex, Hebe, SKOK, Galeria Szperk, Karcher, Geers, Gdański Ogród Zoologiczny, Kakadu Zoo, NOT Gdańsk.
Dołącz do grona zadowolonych!!!
 
Skontaktuj się z nami!
poniedziałek - piątek (8:00 - 16:00)
608-296-806
sekretariat@psmtechnik.pl
www.psmtechnik.pl.

Siedziba produkcji:
ul. Wielkopolska 248
81-531 Gdynia

Najczęściej zadawane pytania

Trzy rodzaje podświetleń liter – którą opcję wybrać?
Każdy model liter podświetlanych ma swoje zalety. Dlatego decyzja o wyborze w dużej mierze podyktowana jest przyjętą przez firmę koncepcją marketingową oraz estetyczną. Warto przy tym pamiętać, że litery świecące od tyłu mogą być nieznacznie droższe w wykonaniu, z kolei boczne oświetlenie najlepiej sprawdza się w specyficznych sytuacjach.

W związku z tym należy dobrze przemyśleć, czy zaplanowany napis będzie lepiej prezentował się z literami podświetlanymi od przodu, z tyłu czy z boku. Nasi specjaliści służą pomocą i doświadczeniem w wyborze odpowiedniego modelu.
Czy można zawiesić nowy kaseton na już istniejącej konstrukcji?
Tak. Nasza firma jest w stanie dopasować projekt nowego kasetonu do już istniejącej konstrukcji. Istnieje również możliwość odnowienia starych kasetonów lub ich modernizacji.
Czy na terenie Gdańska mogę umieścić dowolną reklamę na mojej inwestycji?
Nie. Na terenie Gdańska obowiązuje uchwała krajobrazowa. Produkujemy reklamy zgodne z jej założeniami. Jeśli masz wątpliwości, czy Twój szyld jest zgodny z aktualnymi przepisami, napisz do nas.
Czy opłaca się inwestować w reklamę świetlną?
Inwestycja w reklamę to podstawa sprawnie funkcjonującego i rozwijającego się biznesu. Jednym z najpopularniejszych materiałów do promocji firmy jest reklama świetlna.
Co to jest kaseton reklamowy i jakie ma zastosowanie?
Kaseton reklamowy to nowoczesny rodzaj szyldu, czyli reklamy zewnętrznej, którą umieszcza się w pobliżu danej firmy, najczęściej na elewacji budynku, w którym mieści się jej siedziba. Bywa też, że tego typu szyld instalowany jest na dachu obiektu, co szczególnie często można obserwować w przypadku małych i samodzielnych budynków jak np. kioski, punkty ksero czy mini lokale gastronomiczne.