Dowóz lub odbiór osobisty 

PSM Technik Sp. z o.o. - Producent identyfikacji wizualnej

80-386 Gdańsk, Lęborska 3B Mapka

znajduje się w Inkubator Starter

608-296-806
s...@psmtechnik.pl pokaż
www.psmtechnik.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
Dowóz lub odbiór osobisty 

O nas

Reklama to nasza specjalność.
Produkujemy, montujemy i doradzamy.
Wyprodukujemy dla Państwa najwyższej jakości kasetony, tablice reklamowe, litery 3D, banery, prezentery, pylony, semafory, attyki, standy, szyldy, stojaki na ulotki, słupy reklamowe

Działamy kompleksowo na terenie całego kraju i za granicą.
Nasza praca to nasza pasja.

Udowadniamy, że rzeczy małe dzięki reklamie stają się wielkimi. Zaufaj naszemu doświadczeniu a my uwolnimy Twój potencjał.

Posiadamy zaplecze technologiczne, które daje nam niemal nieograniczone możliwości produkcyjne. Stworzymy dla Państwa wszelkiego typu formy przestrzenne:  litery, logotypy, znaki graficzne:
- wielkoformatowe, podświetlane litery 3D z licem winylowym
- litery podświetlone z licem z plexi, litery z bokami z aluminium lub plexi 
- litery podświetlone przodem, litery świecące bokami lub litery świecące do tyłu (tzw. efekt "halo")
- litery blokowe ze stali nierdzewnej
- litery przestrzenne z aluminimum 

Nasze realizacje bardzo często zobaczycie Państwo na elewacjach czy też szczytach budynków. Wedle opinii klientów ta forma reklamy pozwoliła podnieść prestiż i oryginalność wizerunku.

Wszystkie nasze kasetony charakteryzują się lekką konstrukcją, są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Wykonujemy kasetony w technologii naciągu winylowego (kasetony o dużych gabarytach), kasetony z dibondu, kasetony z licem z plexi, kasetony z licem tłoczonym, kasetony montowane w postaci semafora.
Estetyka, bogata gama kolorów i kształtów dają szerokie możliwości prezentacji.

Bardzo prestiżowym oznakowaniem firm, instytucji oraz sieci handlowych są pylony. 
Te wolnostojące nośniki mogą sięgać nawet kilkudziesięciu metrów, dzięki czemu są doskonale widoczne nawet z dalszej odległości. Dodatkowym elementem konstrukcji pylonów może być wkomponowanie w obudowę podświetlanych motywów trójwymiarowych.

Wykonujemy również różnego rodzaju banery: są to zarówno banery produkowane na płótnie banerowym, jak i banery wyprodukowane na siatce mesh.  

Specjalizujemy się w zabudowach elewacji, ciągów elewacyjnych i wolnych przestrzeni. Technologicznie nasze attyki mogą być praktycznie o nieograniczonej długości. Dzieje się tak dzięki technologii naciągu winylowego, którą również stosujemy. 
Attyki z licem winylowym są przy tym jednolite, ciągłe, bezstykowe, co w znacznym stopniu wpływa na estetykę realizacji.
Nieraz mogliśmy usłyszeć, że nasze kreacje idealnie wpasowały się w przestrzeń miejską, stając się nieodłączną częścią punktów handlowych i usługowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie i odpowiedni sprzęt pozwalają nam na wykonywanie paneli elewacyjnych. Formatujemy, frezujemy i formujemy. Tworzymy panele z płyt kompozytowych (np. dibond), zabudowy z blachy i tworzywa m.in. plexi.

W zakresie odpowiedniego wyeksponowania wyrobów proponujemy eleganckie, proste i funkcjonalne produkty reklamowe: standy, stoły, stojaki, prezentery, wizytowniki, stojaki na ulotki. Dla podniesienia efektywności jesteśmy w stanie podświetlić je dla Państwa w całości lub częściowo. Na życzenie wykonamy unikalne, przyciągające uwagę stoiska targowe i wystawiennicze. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Nie musicie martwić się o szczegóły - zapewniamy produkcję, transport oraz montaż.

Działamy kompleksowo, zapewniamy również komplementarną identyfikację wyznaczonej przestrzeni. Dzięki temu zyskacie Państwo pewność, że Wasz projekt będzie miał spójny i czytelny przekaz, a dzięki temu Wasi potencjalni klienci będą lepiej identyfikować się z Waszą marką lub wydarzeniem.

Zaufali nam m.in. Poczta Polska, Microsoft, Calvin Klein, RTV EURO AGD, CCC, Yes, Biedronka, Alior Bank, Allcon, New Yorker, Inditex, Hebe, SKOK, Galeria Szperk, Karcher, Geers, Gdański Ogród Zoologiczny.

Dołącz do grona zadowolonych!!!

Zapraszamy również do zapoznania się z galerią zdjęć obrazujących nasze realizacje.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00: 608-296-806

Odwiedź również naszą stronę: www.psmtechnik.pl.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »