Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.

80-172 Gdańsk, Trzy Lipy 3
(Budynek B, IV piętro) Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 740-43-00  fax:  58 555-97-11
s...@strefa.gda.pl pokaż
www.strefa.gda.pl

Napisali o nas

O nas

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o.  działa na rzecz rozwoju regionalnego poprzez tworzenie atrakcyjnych warunków do rozwoju przedsiębiorczości i napływu nowych inwestycji.

Realizuje zadania, których celem jest  stymulowanie gospodarki i poprawa klimatu inwestycyjnego Polski, zgodnie z założeniami Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.
 
PSSE działa na  terenie 226 gmin w województwie kujawsko-pomorskim i we wschodniej części woj. pomorskiego. Jest częścią Polskiej Strefy Inwestycji, jednym z 14 podmiotów regionalnych, które odpowiedzialne są za kompleksową obsługę inwestorów zagranicznych i krajowych. Pełni rolę regionalnego centrum obsługi inwestorów i  koordynatora udzielania pomocy publicznej. Służy przedsiębiorcom wsparciem  na każdym etapie realizacji ich projektów, w tym pomocą o charakterze konsultacyjno-doradczym.
 
PSSE stawia na rozwój  innowacyjnej gospodarki i przedsiębiorczości ze szczególnym uwzględnieniem sektora wysokich technologii i transferu wiedzy z uczelni do przemysłu.  Cel ten realizowany jest w zarządzanym przez Strefę Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i skoncentrowanym na gospodarce morskiej Bałtycki Port Nowych Technologii, które stały się ośrodkami stymulującymi rozwój innowacyjnej pomorskiej przedsiębiorczości opartej o wiedzę. PSSE prowadzi też działalność w obszarze szkolnictwa branżowego: inicjuje  porozumienia pomiędzy uczelniami, szkołami, przedsiębiorcami, samorządami oraz instytucjami okołobiznesowymi.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Aktualne inwestycje

 • Akwarium

  Akwarium

  Gdynia, ul. Czechosłowacka 3  Mapka
  • Zabudowa: powierzchnia biurowa
  • Metraż: od 36 do 627 m2
  • Realizacja: zakończona