Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Choczewo 84-210, Ciekocinko 9

Pałac Ciekocinko

Wybierz numer

58 572-25-08 608-002-220
h...@palacciekocinko.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej

O nas

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, natura luksusu w samym centrum Pomorza. Poznaj nowy wymiar luksusu. Tu wszystko jest na wysokim C. Przyjedź. Zobacz. Zostań.
HOTEL BUTIKOWY BLISKO NATURY
W wielu przypadkach dogodna lokalizacja to wszystko, co stoi za hotelem nad polskim morzem, ale nie w przypadku Majątku Ciekocinko, którego zróżnicowaną ofertę skrupulatnie przemyśleliśmy i zaplanowaliśmy jeszcze przed otwarciem tym samym sprawiając, że nasz hotel 5 gwiazdowy nad morzem doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania swoich Gości. W miejscu takim, jak dawny majątek ziemski nie mogło zabraknąć koni, których rżenie wypełniało dawne zabudowania stajni. Również dziś Pałac Ciekocinko posiada własną stadninę koni oferując swoim Gościom możliwość skorzystania z konnych przejażdżek. Obok przestrzeni bankietowej niegdysiejszego majątku stworzyliśmy także przestrzeń konferencyjną, oddając do dyspozycji klienta biznesowego w pełni wyposażoną salę. Uzupełnienie oferty stanowi strefa Wellness, dzięki której Pałac Ciekocinko jest znany także jako spa nad morzem. To wszystko sprawia, że z sukcesami odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby klientów.

Restauracja “Luneta & Lorneta” Bistro Club, otwarta dla wszystkich naszych gości, utrzymana w klimacie paryskiego bistro, idealna na szybki lunch bądź niezobowiązujący obiad. Restauracje prowadzone mistrzowską ręką Chef de Cuisine, już w 6 miesięcy od otwarcia hotelu znalazły się na łamach słynnego Żółtego Przewodnika Gault&Millau.
 
Stadnina Koni Ciekocinko jest integralną częścią kompleksu Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. Przywrócenie Pałacowi jego dawnej świetności, z zachowaniem ducha tego miejsca, gdzie wciąż słyszalny jest szept historii – znalazło swoją przeciwwagę w stukocie końskich kopyt na bruku, pracowitym dniu w stajni, znoju sianokosów, zarysie dynamicznej końskiej sylwetki na tle zieleni pastwiska.

Beztroski pobyt w otoczeniu natury, połączony z kompleksowymi zabiegami Institut Esthederm zapewni Ci odnowę duszy, ciała i umysłu. Natura Pałacu Ciekocinko jest kluczem do wyciszenia, biologia jest esencją marki Institut Esthederm gwarantującą usprawnienie mechanizmów funkcjonowania naszej skóry – tylko RAZEM zapewnią Ci efekt całkowitego relaksu.