Pan Materac

80-174 Gdańsk, Przywidzka 10A Mapka

znajduje się w Morski Park Handlowy

575-088-774
g...@panmaterac.pl pokaż
https://www.panmaterac.pl
zamów online
/pan
Godziny otwarcia
codziennie10:00 - 21:00
Salon nieczynny w niedziele z zakazem handlu

Napisali o nas

  • Promocje na otwarcie salonu Pan Materac w Gdańsku
    Promocje na otwarcie salonu Pan Materac w Gdańsku artykuł sponsorowany 16 października 2020 (2 opinie) Wielkie otwarcie salonu Pan Materac w Gdańsku! Wyjątkowe materace, łóżka i akcesoria do sypialni w niższych cenach, obniżki nawet do 40 proc.w stosunku do cen regularnych!...

O nas

Pan Materac to ogólnopolska sieć salonów z materacami, łóżkami, stelażami oraz innymi akcesoriami do sypialni. Produkty od sprawdzonych i renomowanych na rynku producentów. Największy wybór w najlepszych cenach!

Pan Materac to rozwijająca się marka z siecią salonów w niemal całej Polsce. Obecnie salony Pan Materac zlokalizowane są w Rzeszowie, Krośnie, Mielcu, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Białymstoku, Szczecinie oraz Gdańsku.
Pan Materac to połączenie najlepszych produktów oraz najwyższej jakości obsługi klienta. Zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze materacy, łóżek oraz akcesoriów do sypialni. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam wybrać produkty idealnie dostosowane do aktualnych potrzeb.

W szerokiej ofercie produktowej Pan Materac znajdują się produkty najwyższej jakości od sprawdzonych i renomowanych na rynku producentów jak Hilding, Janpol, Mollyflex, Materasso, New Elegance oraz wielu innych.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Gdańsku!
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »