Papugarnia Gdańsk

Papugarnia Gdańsk

Wybierz numer

58 380-55-45
Otwarte do 19:00 więcej
Ocena 4.2 (9 ocen) + Oceń
 

Oceny (9)

Anna

Odwiedziłam, papugi przepiękne natomiast nie podobają mi się warunki w jakich są trzymane mam wrażenie , że jest to miejsce do zarabiania, obskurnie mało przyjaźnie dla zwierząt, mało zieleni miejsca, surikatki natomiast żal patrzeć, też warunki dają wiele do życzenia, smutne zwierzaki.

Papugarnia

1.9
seba

Fantastyczny sposób na spędzenie kilku nie zapomnianych chwil w otoczeniu zwierząt które są wyjątkowe. Super pizza i profesjonalna i formacje na temat każdego ze zwierząt. Panie zajmujące się ptakami są miłośniczkami papug co widać gdy się nimi zajmują. Pan opiekun gadów poza nie samowita wiedzą dotyczącą każdego zwierzątka, umożliwia podczas karmienia na bliższy kontakt z nie którymi ze zwierząt - miałem na ręku m.in. pająka. Pani zajmująca się rybami opowiada o rybach ciekawostki dotyczące każdego z gatunków.

Papugarnia

6.0
Lucyna

Super atrakcje i fachową przemiła obsługa dziewczyny znają się w tym co robią gorąco polecam

Papugarnia

5.8
Małgorzata

Personel bardzo miły. Papugi i inne zwierzęta przeurocze. Miejsce godne polecenia w 100% na rodzinne spędzenie czasu. Pizza pyszna.

Papugarnia

6.0
Kinga
Termin usługi: maj 2023 

Restauracja godna polecenia. Obsługa na poziomie, pomocna. Miło i przyjemnie, pyszne jedzenie. Czego chcieć więcej

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Pizzerie

6.0
Andrzej

Byłem wczoraj w papugami z znajomą i podrapali mnie strasznie na karku a znajomą jak karmiła jedną to doleciał drugi i zaczęli walczyć o kubeczek z jedzeniem jedem ugryzł ją w palec asz leciała krew i tesz podrapał na karku nie polecam tego miejsca brak opieki opiekunów nik nie reagował nigdy więcej tam nie pójdziemy nie polecam tego miejsca a zwłaszcza dla dzieci

Papugarnia

2.5
Wiktoria

Byłam ze znajomym dziś w papugarni strasznie agresywne kłóciły się o jedzenie z kubeczka jedna zaatakowała mnie dziobem i mam ranę na palcu i jestem podrapana a znajomy też ma podrapana szyje. Nie polecam tego miejsca dla dzieci Jedyny plus to Lemury.

Papugarnia

3.0
Krystian H

Bylo super! Polecam jest 7 stref tematycznych napewno każdy znajdzie cos dla siebie

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Papugarnia

5.8
Kot

"Odzież ochronna" to zwykle koszulki. Za dużo dużych papug Ara na tylu "opiekunów". Dzieci wystraszone. Jedna z Ar podrapała żonę. Poproszona o pomoc "opiekunka" zrobiła jej wyklad zamiast pomóc. Żona sama trzymała w domu kilka papug i je uwielbia, była bardzo rozczarowana.

Papugarnia

1.0