Partners International - Premium Real Estate Agency

Partners International

Wybierz numer

790-801-306
t...@partnersinternational.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/21 - Partners International Sopot 4
  • Zdjęcie 2/21 - Partners International Sopot 3
  • Zdjęcie 3/21 - Partners International Sopot 2
  • Zdjęcie 4/21 - Partners International Sopot +18 1
 

O nas

Nasze doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza klientów oraz rzetelność, uczciwość i skuteczność pozwoliły nam zaskarbić sobie opinię lidera rynku nieruchomości premium. Zależy nam na perfekcyjnym zrozumieniu i zaspokojeniu potrzeb klientów.
Partners International Premium Real Estate Agency od 1993 roku wyznacza najwyższe standardy obsługi na rynku pośrednictwa nieruchomości. Specjalizujemy się w obsłudze segmentu premium, pośrednicząc przy wynajmie, zakupie i sprzedaży.Działając od wielu lat na rynku Warszawy i okolic, zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu prestiżowych klientów i kontrahentów. Dzięki najwyższej jakości obsługi, jak też starannie dobieranym ofertom nieruchomości premium, firma zdobyła pozycję lidera.

Na rynek trójmiejski wnosimy nie tylko nasze doświadczenie, ale przede wszystkim wartości, takie jak lojalność, rzetelność, uczciwość. Wierzymy, że tak jak zostały one docenione przez klientów z Warszawy, tak też znajdą uznanie wśród osób z Trójmiasta.

Promując zasady wyłączności, agencja oferuje prestiżowe kamienice, komfortowe rezydencje czy luksusowe apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach i z doskonałym widokiem z okna. Zgromadziliśmy jedną z największych baz danych nieruchomości na wynajem oraz na sprzedaż. Zatrudniamy profesjonalny zespół i większość zleceń otrzymujemy dzięki poleceniom zadowolonych klientów. Wypróbuj nasze usługi.

Oceny (47)

Paweł Rutkowski
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2024

Zdecydowanie polecam to biuro nieruchomości każdemu, kto szuka profesjonalnej obsługi podczas sprzedaży mieszkania. Dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Agenci byli bardzo komunikatywni i zawsze służyli pomocą, odpowiadając na wszelkie pytania i rozwiązując wszelkie wątpliwości. Bardzo dziękuję Pani Monice Baranowskiej za profesjonalizm i zaangażowanie!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jaga i Jacek
Termin usługi: listopad 2023

Pan Marcin Dydecki reprezentujący Partners International wykazał wyjątkową sprawność organizacyjną połączoną z godną podkreślenia wyrozumiałością w kontakcie z seniorami jakimi jesteśmy. Dotyczy to szczególnie rzeczowego i kompetentnego wyjaśniania formalnych problemów związanych z zakupem mieszkania i objaśnianiem zagadnień prawnych. Cenimy sobie bardzo takie podejście co możemy obiektywnie ocenić z perspektywy życiowego doświadczenia wynikającego z naszego wieku.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Patrycja G.
Termin usługi: listopad 2023

Szczerze polecamy współpracę z Partners International, w szczególności z Panem Grzegorzem Sobkowiakiem. Dzięki jego pomocy nasz pierwszy wynajem mieszkania był przyjemną, szybką i nieskomplikowaną czynnością. Pan Grzegorz przeprowadził nas przez każdy krok, rozpoczynając od prezentacji mieszkania, aż po podpisanie umowy. Z chęcią będziemy wracać!

Wynajem mieszkań

6.0
Jarosław z Warszawy
Termin usługi: grudzień 2023

Właśnie przeprowadziłem z sukcesem transakcję zakupu mieszkania w Gdyni Orłowie. Mogę gorąco polecić Agencję Partners International i Pana Grzegorza Sobkowiaka, który mnie obsługiwał jako super profesjonalna osobę i firmę, skupioną na każdym szczególe transakcji i co również ważne elastyczną. Można w pełni czuć się, że jest to usługa na poziomie premium.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Rafał
Termin usługi: listopad 2023

Podejmując decyzję o sprzedaży swojego wymarzonego domu, powierzyłem ją agencji nieruchomości Partners International. W wyborze tym kierowałem się ponad 25 letnim okresem działalności tej agencji oraz największym doświadczeniem na rynku nieruchomości premium. Skontaktował się ze mną Pan Artur, który w całym procesie sprzedaży wykazywał się wyjątkowym profesjonalizmem i bardzo dużym zaangażowaniem. Jego praca zaowocowała transakcją, która dla strony sprzedającej, ale też dla kupującej dawała poczucie bezpieczeństwa i obustronną satysfakcję.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Magdalena
Termin usługi: wrzesień 2023

Obsługa od początku do końca na najwyższym poziomie. Pani Monika to kompetentna osoba! Potrafiła udzielić odpowiedzi na każde pytanie i w całym procesie była cały czas obecna, służyła pomocą i wyjaśniała jeśli coś było niezrozumiałe. Polecam Panią Monikę z całego serca!

Wynajem mieszkań

6.0
Izabela
Termin usługi: październik 2023

Współpraca z Panią Moniką Baranowską była niezwykle efektywna. Jej poziom profesjonalizmu oraz skuteczność przerosły moje oczekiwania. Błyskawicznie znalazła klienta do wynajmu naszego mieszkania. Pani Monika okazała się być nie tylko świetnym pośrednikiem, ale także osobą, która doskonale zna rynek nieruchomości. Jej wiedza i doświadczenie były widoczne w każdym etapie transakcji. Co więcej, dzięki starannej organizacji i skrupulatności Pani Moniki, cała transakcja przebiegła bezproblemowo. Jej zaangażowanie i profesjonalizm zasługują na szczególne wyróżnienie, a współpraca z nią to czysta przyjemność. Polecam jej usługi każdemu, kto szuka nie tylko pośrednika, ale także partnera, który zrobi wszystko, aby osiągnąć najlepszy wynik. Dziękuję, Pani Moniko!

Wynajem mieszkań

6.0
Ewa
Termin usługi: październik 2023

Pełen profesjonalizm w każdym calu od początku do końca. Trafne sugestie, sprawna komunikacja, duża dyspozycyjność. Pani Monika Baranowska to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Transakcja przebiegła bardzo płynnie i bez zakłóceń, a co najważniejsze- w krótkim czasie od momentu zlecenia usługi. Polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ewa
Termin usługi: październik 2023

Pełen profesjonalizm w każdym calu od początku do końca. Trafne sugestie, sprawna komunikacja, duża dyspozycyjność. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Transakcja przebiegła bardzo płynnie i bez zakłóceń, a co najważniejsze - w krótkim czasie od momentu zlecenia usługi. Polecam.

Wynajem mieszkań

5.8
Anna
Termin usługi: październik 2023

Fantastycznie wszystko załatwione : sprzedaż domu, kupno mieszkania, formalności itd. Polubiliśmy p. Dorotę i ludzi, których przyprowadzała na prezentacje domu; taka rodzinna atmosfera. Wszystkim, których spotkaliśmy na naszej drodze przy okazji tej transakcji wiązanej, serdecznie dziękujemy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Małgorzata S.
Termin usługi: wrzesień 2023

Współpraca z Panią Moniką Baranowską przebiegła bardzo profesjonalnie, sprawnie i szybko. Była dyspozycyjna, chętnie udzielała odpowiedzi na każde pytanie, pomagała w realizacji niestandardowych wymagań, zaprezentowała szeroką ofertę mieszkań na wynajem. Polecam współpracę z p. Moniką :-)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marcin
Termin usługi: wrzesień 2023

Współpraca z Panią Moniką Baranowska to czysta przyjemność. Błyskawicznie znalazła klienta do wynajmu naszego mieszkania a następnie bardzo profesjonalnie i bezproblemowo przeprowadziła transakcję. Zdecydowanie będę korzystał z usług Pani Moniki w przyszłości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Magdalena Kuszewska
Termin usługi: sierpień 2023

Pan Artur Warszewski, pisać mogłabym długo. Jest to broker marzeń. Niebywała kultura osobista, profesjonalizm, klasa, elegancja, nienaganne maniery, niezwykła dbałość o detale, empatia, wysokie umiejętności interpersonalne . Pan Artur jest chodzącym przykładem zasady, którą kieruję się w pracymake a Customer not a sale. Współpraca z Panem Arturem, to ogromna przyjemność. Jednym słowem premium!!!Polecam z głębi serca. Magdalena Kuszewska

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Paulina
Termin usługi: kwiecień 2023

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Marcinem D., bardzo rzetelny i kompetentny agent nieruchomości. Pomocny i zaangażowany w 100%. Z pewnością będziemy wracać!

Wynajem mieszkań

6.0
Agnieszka Laskowska
Termin usługi: kwiecień 2023

Współpraca z Biurem Nieruchomości to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm. Szczególnie cenimy współpracę z agentem Marcinem Dydeckim ( najlepszy agent z jakim mieliśmy odczynienia ). Doskonale wyczuł nasze potrzeby i oczekiwania. Z ogromną dokładnością, cierpliwością i taktem przeprowadzał nas przez cały proces szukania i wyboru odpowiedniej nieruchomości. Bardzo szczegółowo przedstawiał oferty z uwzględnieniem wszystkich plusów i minusów, doskonale doradzał i zdobywał wszystkie informacje. Zawsze dyspozycyjny. Bardzo szybko zdobył nasze zaufanie. Do samego końca z wielką dokładnością poprowadził wszystkie czynności a nawet po przeprowadzonej transakcji służył pomocą i radą. Ogromną przyjemnością było współpracować z Panem Marcinem ( aż chce się kupić kolejną nieruchomość ;-)) Panie Marcinie bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jacek
Termin usługi: kwiecień 2023

Jesteśmy Bardzo zadowoleni z obsługi Pani Doroty Koryckiej oraz Pani Moniki Baranowskiej . To prawdziwe Profesjonalistki w swojej dziedzinie . Wynajem mieszkania przebiegł bardzo sprawnie , rzeczowo i w bardzo miłej atmosferze. Polecamy z całego serca Usługi Biura Nieruchomości . Jacek i Marlena L.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ekaterina Bolovtsova
Termin usługi: marzec 2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi! Pani Monika Baranowska jest bardzo miła i profesjonalna, pomógłа we wszystkich pytaniach, Partners International ma bardzo piękny biuro w Sopocie. I Pani Monika Baranowska doradziła nam również wysokiej klasy notariusz, polecam wszystkim! Dziękuję.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Denys Kobylinskyi
Termin usługi: marzec 2023

Monika Baranowska from Partners International provided exceptional service and helped to find a perfect apartment according to my quite specific and not very easy requirements!!

Wynajem mieszkań

6.0
Tomasz B.
Termin usługi: luty 2023

Kolejny raz miałem przyjemność współpracować z Panią Moniką Baranowską, która jest osobą bardzo uprzejmą, kulturalną, pomocną, rzetelną i kompetentną. Obsługa zawsze na najwyższym poziomie. Jeden z niewielu pośredników na rynku, do których mam zaufanie i czuję się bezpiecznie podczas każdej transakcji. Wiem, że wszystko będzie dopilnowane i dopięte na ostatni guzik ;-) Polecam Panią Monikę oraz całą agencję Partners International!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Barbara i Tomasz
Termin usługi: luty 2023

Współpraca z Panem Arturem Warszewskim to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam serdecznie!!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0