PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

PARTNERZY Nieruchomości

Wybierz numer

58 520-75-35 798-568-568
b...@partnerzy.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - PARTNERZY Nieruchomości Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - PARTNERZY Nieruchomości Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - PARTNERZY Nieruchomości Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - PARTNERZY Nieruchomości Gdynia 1
 

O nas

Od 2000 roku aktywnie tworzymy rynek nieruchomości w Trójmieście. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące transakcji kupna, sprzedaży, zamiany i wynajmu nieruchomości.
Lider wśród Agencji Nieruchomości - Agencja Nieruchomości PARTNERZY działa na rynku od 20 lat. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy obecnie jedną z największych agencji nieruchomości na Pomorzu, a także w całym kraju. Cechują nas przede wszystkim: profesjonalizm, unikatowość, kreatywność oraz innowacyjne podejście do Klienta. Dzięki tym zaletom tysiące Kontrahentów obdarzyło nas zaufaniem, a my przeprowadziliśmy tysiące udanych transakcji, udowadniając tym samym, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie i to właśnie z nami warto współpracować. 

Sprawdź jak działamy! Opinie naszych Klientów:

http://www.partnerzy.pl/opinie

Dane kontaktowe - oddział w Gdyni:  
Partnerzy Nieruchomości sp. z o. o. 
ul. Wielkopolska 82
81-531 Gdynia 
tel. 798 568 568

Dane kontaktowe - oddział w Gdańsku:
Partnerzy Nieruchomości sp. z o. o. 
al. Grunwaldzka 30/32
80-229 Gdańsk 
tel. 798 568 568 

Oceny (1)

Katarzyna Łabuńska Pogorze
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panem Mateuszem Borsukowicz, który pośredniczył w sprzedaży naszego mieszkania. Od pierwszych dni współpracy bylo zaangażowanie że strony p.Mateusza i umowione spotkanie za spotkaniem z potencjalnymi kupcami. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Jako Klienci czuliśmy się zaopiekowani w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie sprzedalismy mieszkanie w tych trudnych czasach na rynku nieruchomości. Szczerze polecam współpracę z Panem Mateuszem! Najlepsze Biuro Nieruchomości w Trójmieście!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8