Pasja Salon - Fryzjer dla Psów i Kotów

Pasja Salon

Wybierz numer

606-984-185
s...@gmail.com pokaż
 

Artykuły o nas

O nas

Wszystkich posiadaczy czworonożnych przyjaciół zapraszamy do Salonu Pasja, znajdującego się na gdańskiej Morenie i Jasieniu Dzięki doskonałemu kontaktowi ze zwierzętami zapewniamy bezstresową wizytę Państwa pieska w naszym salonie.

Oceny (2)

Ewa
Termin usługi: luty 2024 

Od lat chodzę z 2 pieskami do Salonu Pasja na kąpiel, strzyżenie i zabiegi kosmetyczne. Na miejscu pełen profesjonalizm, po wizycie pieski wypielęgnowane i idealnie wyglądające. Pracownicy mający wspaniałe podejscie do zwierząt i właścicieli. Gorąco polecam! ️

Pielęgnacja zwierząt

4.3
Michal
Termin usługi: marzec 2021 

Salon odwiedziłem pierwszy raz, głownie z powodu przeniesienia sie groomera z usług którego korzystałem przed tem. Lokalizacja bardzo dobra. Niestety nie ma darmowego miejsca parkingowego pod salonem a emeryci w oknach bacznie obserwują żeby nie stanąć niezgodnie z prawem. Salon trochę mały, lecz dla 2 groomerów w sam raz. Bardzo polecam usługi Pani Marii " Maszy ", za każdym razem jak wychodzę z moim owczarkiem to wygląda jak nowy :) Choć nie jest on do końca z tego zadowolony. Ceny konkurencyjne w tej klasie wagowej. Odejmuje 2 gwiazdki za brak miejsca parkingowe i poczekalni.

Pielęgnacja zwierząt

5.7