PediKos Gabinet Podologiczny

PediKos Gabinet Podologiczny

Wybierz numer

510-622-628
r...@gmail.com pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/20 - PediKos Gabinet Podologiczny Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/20 - PediKos Gabinet Podologiczny Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/20 - PediKos Gabinet Podologiczny Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/20 - PediKos Gabinet Podologiczny Gdańsk +17 1
 

TV Filmy

12

Opinie Pacjentów gabinetu podologicznego PediKos

O nas

Specjalistyczna pielęgnacja stóp wrastające paznokcie,odciski,modzele,popękane pięty,klamry na paznokcie,grzybica paznokci,kurzajki,brodawki,nadpotliwość stóp,pedicure,badanie stóp, dobór wkładek ortopedycznych,
Jesteśmy jednym z pierwszych gabinetów podologicznych w Trójmieście. Od 2011 roku zajmujemy się szeroko pojętą specjalistyczną profilaktyką, diagnozowaniem zmian i dysfunkcji stóp oraz doborem wkładek ortopedycznych.

Zabiegi podologiczne i ortopodologiczne
, które oferujemy mają różnoraki charakter a personel posiada szeroki zakres wiedzy z nauk medycznych tj.: dermatologia, ortopedia, fizjoterapia, diabetologia, chirurgia, opatrywania ran oraz technik zaopatrzenia ortopedycznego (ortozy, wkładki ortopedyczne i inne).
Podolog czyli osoba zajmująca się specjalistyczną pielęgnacją stóp nie jest na pewno lekarzem. Nie jest też osobą zajmującą się kosmetycznym zabiegiem pedicure. To ktoś pomiędzy tymi osobami. Podolog nie leczy, lecz zapobiega powstawaniu zmian chorobowych lub przeprowadza określone terapie.
Ortopodolog to osoba zajmująca się także diagnozowaniem i zaopatrzeniem ortotycznym pacjenta korzystając z wysokospecjalistycznej aparatury diagnostycznej, takiej jak komputerowe badanie aparatu chodu PODOsmart oraz statycznej techniki podoskopowej. Poruszamy wieloaspektowe postępowanie w zaburzeniach biomechaniki stopy.
W naszym gabinecie zawracamy szczególną uwagę na przestrzeganie zasad higieny. Narzędzia, którymi pracujemy są każdorazowo myte w myjce ultradźwiękowej, dezynfekowane w preparacie o szerokim spektrum działania oraz sterylizowane w autoklawie. Preparaty, które wykorzystujemy w naszym gabinecie są znane i cenione na rynku medycznym.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z dostępnej oferty
http://lz-pedicure.pl/uslugi/stopy/

Oceny (2)

Nikodem
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2024

Cudowne miejsce... Pierwszy gabinet podologiczny, który naprawdę pomógł mi uporać się z moim problemem, z którym walczę od lat. Do tego przemiły i bardzo profesjonalny personel, świetny i kompletny sprzęt i naprawdę ładny wystrój. Idealnie czysto. Nie można nie polecić...

Podolodzy

6.0
Aleksander
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo pozytywne wrażenia. Pani Annie z powodzeniem udało się uporać z paznokciem, który wyglądał fatalnie.

Podolodzy

5.8