Pediatra i Neurolog dziecięcy - wizyty domowe Jerzy Pienczk

Pediatra i Neurolog dziecięcy - wizyty domowe

Wybierz numer

58 624-86-01 601-642-203
Ocena 3.6 (5 ocen) + Oceń
 
Najlepsi neurolodzy dziecięcy Gdynia

Oceny (9)

Dominik
Termin usługi: październik 2022

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan doktor bardzo przyjemny elokwentny z długoletnim doświadczeniem, poświęcił nam mnóstwo czasu i odpowiedział nam na wszystkie frapujące nas pytania.Bardzo polecam

Neurolodzy dziecięcy

6.0
KK
 

odradzam wizytę u tego Pana jako neurologa (być może jest dobrym pediatrą). Doktor u 4-miesięcznego synka - wcześniaka nie zauważył nic niepokojącego pomimo naszych uwag i dokumentacji lekarskiej. uśpił naszą czujność.... po paru miesiącach zdiagnozowano u synka porażenie mózgowe. przez tego Pana straciliśmy cenny czas na rehabilitację i leczenie. odradzam jako fachowca w tej dziedzinie.

Neurolodzy dziecięcy

1.7
matka
Termin usługi: kwiecień 2015

Ogromne rozczarowanie panem doktorem. Balansuje na granicy bycia grzecznym, traktuje ludzi z góry, dał mi odczuć że wymyślam problemy no i zdecydowanie jestem głupsza niż on... Nie neguję tego, nie jestem dr ale głupia nie jestem. Stracone 100 zł, nie pomógł mojemu dziecku i wizyta była dość niesympatyczna. Nie polecam tego lekarza.

Neurolodzy dziecięcy

3.0
tula
 

Radzę omijać doktora Pieńczka szerokim łukiem jeśli macie Państwo coś do zdiagnozowania na tle neurologicznym. Trafiłam z synkiem do kliniki neurologii rozwojowej- regres rozwoju. Doktor zlecił mnóstwo badań, przy czym 'przypominały' mu się co dzień kolejne badania które może wykonać- dziecko było codziennie kłute. Do tego tak inwazyjne badania jak badanie dna oka, pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego (bez znieczulenia oczywiście), rezonans mózgu. Zapomniał tylko o podstawowych badaniach- morfologii i OB, a te badania wykazałyby przyczynę postępującego złego stanu zdrowia dziecka (duża anemia+bezobjawowe zapalenie płuc). Wymęczył dziecko straszliwie, nie znalazł przyczyny złego stanu zdrowia, zatem jako lekarz nie sprawdził się zupełnie.

Neurolodzy dziecięcy

1.7
karolina
Termin usługi: 24.02.14

Dr jest naszym pediatra od wielu lat. Jest rewelacyjny i zawsze dostepny co przy czestych chorobach jest nieocenione. Jego diagnozy sa zawsze trafne, nigdy nie zdazylo sie by leki przepisane nie dzialaly. Synek uwielbia doktora, co jest dodtkowym atutem. Serdecznie polecam

Pediatrzy

5.7
ciocia
Termin usługi: 2009

Lekarz, o którym można powiedzieć dobry fachowiec z dobrym sercem. Pomógł mojemu siostrzeńcowi, który cierpi na padaczkę. Poszedł do sprawy profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Bardzo mu za to dziękuję. Polecam wszystkim!

Anita Gdynia
Termin usługi: Przystępny

Nie spodziewałam się, że są tacy lekarze!!! Tak samo ogromne zainteresowanie w gabinecie (prywatnie) jak i w Akademii, w której pracuje Pan Doktor. Robi wszystko, żeby jak najszybciej postawić diagnozę!!! Nie spotkałam dotychczas takiego lekarza!!! Z całego serca Wszystkim polecam!!!

miłosz z rodzicami
Termin usługi: 21.01.2009

Fantastyczna osoba, konkretne porady,szybkie decyzje w 100% trafne! jestesmy z żona ogromnie wdzięczni Panu Doktorowi za szybkie rozpoznanie choroby neurologicznej u naszego synka, za wsparcie i leczenie! Wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu!

Neurolodzy

6.0
Jolanta Gutowska
Termin usługi: 05.12.2007

Dobre podejscie do malego pacjenta, nasz synek zaliczyl juz 2 wizyty. Na pewno jeszcze skorzystamy.

Neurolodzy

5.8