Peperino

Peperino

Wybierz numer

798-280-280 535-912-393
m...@peperino.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Peperino Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Peperino Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Peperino Gdańsk 2
 

O nas

Zapraszamy na pizzę oryginalnego włoskiego przepisu, pyszne makarony, sałatki, burgery, dania kuchni polskiej i oczywiście rybkę.

Oceny (2)

Aga
Termin usługi: grudzień 2023   

Też nie polecam tego miejsca.Kilka razy już tam byłam i zawsze coś jest nie tak.Albo czekamy długo na kelnera,który kilka razy widzi nas,albo godzinami czekamy,aż nam zabiorą brudne talerze,bo może myślą,że już nie zarobią,bo chcemy iść,a my mamy ochotę jeszcze na coś innegonawet jak obsługa ma mało pracy,to nie patrzą na klienta,nie dopytują czy coś jeszcze podać,tylko czekają,aż poprosisz o rachunek.Długi czas oczekiwania na potrawy.No miejsce ładne,ale bardzo bym chciała,aby to miejsce było dużo lepsze,bo obecnie jest na bardzo niskim poziomie.

Restauracje, Pizzerie, Burgery

1.0
Pani X
Termin usługi: lipiec 2023   

Moje wrażenia z restauracji są negatywne. Organizacja lokalu słaba. 2 x dostałyśmy dania których nie zamawiałyśmy, bez żadnego wyjaśnienia i słowa przepraszam. Dodatkowo były sugestie że mamy opuścić stolik, bo jest rzekomo rezerwacja, po tym jak od 15 min czekałyśmy na zamówienie. Dodam, że tabliczki z rezerwacją nie było. Hit jednak na koniec, Mohito bez alkoholu. Zgłosiłam Panu, prawdopodobnie właściciel ( nie przedstawił się ), który nie uznał reklamacji, mówiąc ze po rozmowie z pracownikiem, przygotowującym napój, nie dopatrzył się uchybienia. Absurd! Poprosiłam, żeby posmakował i sam ocenił, odpowiedź :" nie pije alkoholu" . W zasadzie to idealnie, bo w drinku alkoholu nie było. Kazano mi zapłacić za drinka, który nie spełniał moich oczekiwań!!! W mojej opinii, nie jest to miejsce, w którym dba się o klienta, organizacja jest średnim poziomie oraz ceny...no cóż ( jedna pizza średnia + drink = 70 zł / na osobę ). Nigdy tam nie wrócę i zdecydowanie będę odradzać wyboru tego miejsca!!!

Restauracje, Pizzerie, Burgery

1.2