Pierogarnia Na Pierogi

adres
80-354 Gdańsk, Subisława 30
(Hala Gulden, przy głównym deptaku na Żabiance)
telefon
780-049-979
e-mail
n...@gmail.com pokaż
Godziny otwarcia
pn-pt11:00 - 19:00
sob11:00 - 16:00

Napisali o nas

  • Nowe lokale: pizza, risotto, tacos i pierogi
    Nowe lokale: pizza, risotto, tacos i pierogi 15 czerwca 2019 (134 opinie) Włoskie bistro, pierogarnia, autorska kawiarnia, bar z rybą i frytkami, lodziarnia rzemieślnicza i kuchnia meksykańska. Odwiedziliśmy i opisaliśmy kolejne kulinarne punkty w...

O nas

Pierogowy zawrót głowy!
Codziennie świeża porcja domowych specjałów.
Duże domowe pierogi, wytrawne i na słodko, pyszne zupy i barszczyk czerwony na naturalnym zakwasie.
Można zjeść na miejscu albo zabrać ze sobą na wynos ciepłe lub zimne.

Pierogarnia Na Pierogi właśnie rozpoczęła swoją działalność na gdańskiej Żabiance.Mamy spore doświadczenie w lepieniu pysznych pierogów bo od ponad 4 lat z sukcesem prowadzimy bliźniaczą Pierogarnię w centralnej Polsce.
W naszej ofercie znajdują się ręcznie robione pierogi wytrawne i na słodko, które codziennie lepimy na oczach gości, używając tylko świeżych składników od lokalnych dostawców. Nie używamy konserwantów i ulepszaczy smaku, gdyż nasze pierogi ich nie potrzebują :)
Codziennie mamy do zaoferowania inną zupę dnia oraz czerwony barszczyk wegetariański, do którego można dobrać uszka mięsne lub grzybowe. Barszczyk jest naturalny, przyrządzany jest na zakwasie z buraków, które sami kisimy.
Od niedawna w sprzedaży mamy brązowe pierogi z ciasta kakaowego z bananem i czekoladą, którymi zachwycają się nie tylko najmłodsi.
W okresie Świąt Bożego Narodzenia przyjmujemy zamówienia na tradycyjne pierogi z kapustą i szlachetnymi grzybami leśnymi oraz uszka z grzybami.
Zawsze dbamy o naszych gości a nasza obsługa jest miła, uśmiechnięta i pomocna. Jeśli i Ty chcesz poczuć przyjazną atmosferę i aromat domowych potraw – wpadaj Na Pierogi!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »