Ranking II miejsce

Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna NOVUM

Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna NOVUM

Wybierz numer

58 341-02-82 58 346-10-10
g...@eck.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna NOVUM Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna NOVUM Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna NOVUM Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna NOVUM Gdańsk +27 1
 

Artykuły o nas

  • Kariera w zawodach medycznych  bez studiów wyższych
    Rynek usług medycznych potrzebuje ludzi. Studia nie są wymagane. Wysokie kwalifikacje i prawo do samodzielnego wykonywania zawodu masażysty i terapeuty zdobyć można już w 2 lata, a uprawnienia do pracy opiekuna medycznego i sanitariusza to tylko jeden rok.
    8 sierpnia 2011 (11 opinii)

O nas

PROMOCJA zimowa. Wszystkie kierunki ZA DARMO:
Opiekun Medyczny, Technik Masażysta, Asystentka Stomatologiczna, Sterylizacja Szpitalna, Higienistka Stomatologiczna, Terapeuta Zajęciowy, Opiekunka Dziecięca. Promocja trwa do końca lutego.

Promocja specjalna dla osób zapisujących się w tym miesiącach: styczeń i luty - wszystkie kierunki BEZPŁATNIE! Zapraszamy: Opiekun Medyczny, Technik Sterylizacji Medycznej, Terapeuta Zajęciowy, Technik Masażysta, Asystentka Stomatologiczna, Higienistka Stomatologiczna, Opiekunka Dziecięca, Sanitariusz Szpitalny,  i inne, kursy szkolenia..

Nauka dostosowana do osób pracujących.  System   zaocznym i wieczorowy. Brak ograniczeń wiekowych.  Zajęcia dostosowane do osób pracujących. Przyjazna atmosfera.
Stawiamy na zajęcia praktyczne realizowane w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. 100% zdolności egzaminów zawodowych.

Najczęściej zadawane pytania

Jak realizowane są zajęcia w czasie pandemii?
W czasie pandemii:
W formie tradycyjnej - stacjonarnej w przypadku zajęć w kluczowych w danej kwalifikacji. Takie zajęcia odbywają się w pracowniach szkolnych gdzie każdy ma szansę przećwiczyć określone czynności i samodzielnie wykonać zadania. Przy organizacji zajęć w pełni przestrzegamy reżimu sanitarnego.
- W formie zdalnej w przypadku zajęć teoretycznych.
Czy mogę się zapisać do szkoły jeżeli moja znajomość j. polskiego jest słaba?
Tak, zapraszamy wszystkie osoby. Dla słuchaczy, którzy słabo znają język polski organizujemy bezpłatne zajęcia językowe na których uczymy swobodnej komunikacji i słownictwa związanego z zawodem w którym się kształcą.
Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Jedynym ograniczeniem jest ukończenie 18-tego roku życia. Nasi słuchacze to osoby w szerokim przedziale wiekowym od 18 do 78 lat. Zapraszamy wszystkich chętnych zwłaszcza seniorów . Na naukę każdy czas jest dobry :-)
Czy jak się zapisze otrzymam zaświadczenie i legitymację?
Tak, na życzenie naszych słuchaczy wydajemy legitymacje szkolne oraz zaświadczenia niezbędne do okazania w instytucjach państwowych i u pracodawców.

Oceny (34)

Joanna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2021 

Chodziłam do tej szkoły na kierunek opiekuna medycznego i jestem bardzo zadowolona z jakości nauczania. Nauczyciel czyli Pani Małgorzata to wspaniały człowiek z ogromną wiedzą i zaangażowaniem z dużą dozą empatii , zawsze pomocna . Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze . Bardzo mile wspominam ten okres nauki i jestem bardzo wdzięczna za świetne przygotowanie do zawodu. Polecam szkołę jest naprawdę najlepsza.

Szkoły policealne

6.0
Alicja Bieniek
Termin usługi: styczeń 2024 

Ciekawe zajęcia i miła atmosfera podczas wszystkich lekcji.

Szkoły policealne

6.0
Aleksandra
Termin usługi: kwiecień 2024 

Właśnie ukończyłam drugi kierunek w tej szkole. Szczerze? Nie ma lepszej szkoły w Gdańsku, która przekazuje tak wysokie kwalifikacje w zawodzie. Super profesjonalni wykładowcy, super atmosfera, pracownie to nie ściema jak to bywa w innych szkołach. Bardzo miła i profesjonalna obsługa pań w sekretariacie. Z całym sercem polecam tą szkołę, bo naprawdę warto.

Szkoły policealne

6.0
Karlistka
Termin usługi: styczeń 2024 

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Najlepsza szkoła w Trójmieście. Mam porównacie bo wcześniej byłam zapisana do innych policealnych. Cudowni nauczyciele, bardzo ciekawe zajęcia i dużo ćwiczeń w pracowni . Jeżeli chcecie się naprawdę czegoś nauczyć to tylko ta szkoła.

Szkoły policealne

6.0
Natalia P.
Termin usługi: styczeń 2021 

Nauka w szkole jest superrr. Skończyłam dwa kierunki i gdyby nie moja ciąża, to zrobiłabym kolejny, lecz chwilowo muszę sobie zrobić przerwę. Nauczyciele to kompetentne osoby, szczególnie p. Małgosia M., Bożena F., wiele nauczą, ale też oddają swoje serce na dłoni. Atmosfera w szkole bardzo dobra. Pracownie bardzo dobrze wyposażone. Plany wywieszone są przed sekretariatem szkoły i na stronie szkoły (po zalogowaniu się) z trzytygodniowym wyprzedzeniem. Harmonogram zjazdów na cały semestr nauki również dostępny na stronie szkoły, gdzie można wcześniej ustalić grafik z pracodawcą. Obsługa sekretariatu na dobrym poziomie, zawsze można wszystko wyjaśnić, dowiedzieć się, zadzwonić po każdą informację. Szczerze polecam tą szkołę. Jeśli chcesz zdobyć dobry zawód i kwalifikacje, to tylko w Plejadzie. Na pewno tam jeszcze wrócę.

Szkoły policealne

5.6
Ewa Marsowska
Termin usługi: listopad 2020 

Ciekawe i profesjonalnie prowadzone zajęcia w pracowniach. Dużo się nauczyłam i skorzystałam. Polecam

Szkoły policealne

6.0
Leonardo
Termin usługi: sierpień 2020 

Znakomita szkoła.Profesjonalizm wykladowców. Szczególny przykład to p. Beata - od siebie dała wszystko ale i tego samego wymagała od innych. Absolwent b. dobrze przygotowany do wykonywania zawodu. Mili pracownicy szkoły, łącznie z sympatyczną p. Dyrektor. - wdzięczny absolwent 2020

Szkoły policealne

5.4
Agnieszka B.
Termin usługi: listopad 2019 

Bardzo dobra szkoła. Rozpoczynałam naukę w innej szkole, będę kończyć w plejadzie. bez porównania jest to o wiele lepsza szkoła. Nauczyciele wspaniali, z profesjonalnym przygotowaniem. Na zajęciach panuje swojska atmosfera, przyjazna słuchaczowi. Pracownie doskonale wyposażone, nauka w nich to sama przyjemność. Już z wyprzedzeniem wiemy, jakie będą zajęcia, gdzie w poprzedniej szkole dowiadywałam się czasami dzień lub dwa przez sobotą. Panie w sekretariacie bardzo miłe i we wszystkich sprawach pomocne. Bardzo profesjonalnie wszystko wytłumaczą. Zdecydowanie polecam tą szkołę, jako bardzo dobre przygotowanie do nowego zawodu.

Szkoły policealne

5.8
Bogdan
Termin usługi: czerwiec 2017 

Najlepsza kadra nauczycielska w całym woj pomorskim !!! Największe podziękowania, składamy Naszemu Opiekunowi grupy Pani BEACIE. Jest to genialny pedagog z powołania, jak również wybitny nauczyciel, który zawsze miał dla nas czas i na którego mogliśmy liczyć w każdej sytuacji. Jest osobą bardzo rzetelną i sumienną, właśnie dlatego wymagała od nas dokładności i solidności podczas wykonywania zadań oraz staranności, a także profesjonalizmu w naszych działaniach. Nauczyła nas również ogromnej empatii i otwarcia się na potrzeby drugiego człowieka. Jej nieocenionym atutem było wsparcie i zrozumienie, które dawała nam w chwilach naszych słabości i zwątpienia, w chwilach trudnych. Nauka z Nią była dla nas ogromną przyjemnością, odkrywaniem nowych horyzontów oraz poszerzaniem naszej wiedzy. Przez ogromne umiejętności i doświadczenie Pani Beaty jako grupa śmiało możemy stwierdzić, że to właśnie dzięki Jej staraniom konsekwencji w nauczaniu oraz przekazaniu nam zarówno wiedzy teoretycznej jaki i praktycznej, zostaliśmy PROFESJONALNIE przygotowani do zawodu Masażysty. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Absolwenci kierunku Technik Masażysta rocznik 2015-2017

Szkoły policealne

6.0
Olga
Termin usługi: styczeń 2017 

Zobaczyłam w gazecie ogłoszenie dotyczące kierunku technik masażysta i postanowiłam spróbować. Myślę, że była to jedyna z lepszych decyzji w moim życiu !!! Nauczyciele mają ogromną wiedzę i potrafią ją bardzo dobrze przekazać! Szkoła dopasowuje się do słuchacza, a nie odwrotnie !!! Bez żadnego problemu zdałam egzamin zawodowy, a co za tym idzie otworzyłam swój własny gabinet masażu SPA. Marzenia się spełniły, dzięki tej szkole :) Polecam całym sercem :)

Szkoły policealne

6.0
Iwona D.
Termin usługi: luty 2017 

Najlepsza szkoła Polecam każdemu. Trafiłam tu przypadkiem. Zajęcia b. mi się podobały. Poznałam cudowne koleżanki, spotkałam wspaniałych i oddanych wykładowców. Za wszystko dziękuję.

Szkoły policealne

6.0
karina
Termin usługi: czerwiec 2016 

Jestem tegoroczną absolwentką opiekunki dziecięcej....i uważam, że te dwa lata nauki nie były stracone... faktycznie w sekretariacie duży ruch, zwłaszcza w sobotę, ale pracujące tam panie "ogarniają " temat :) pozdrawiam

Szkoły policealne

5.4
Termin usługi: rok temu 

Skończyłam kierunek opiekuna medycznego teraz w styczniu i zapisałam się już na kolejny, na technika masażystę, bo rok minął zdecydowanie za szybko. W szkole odżyłam, odkrywam nowe pasje i już się nie mogę doczekać pierwszych zajęć w lutym. Ludzie super, nauczyciele kompetentni, a panie z sekretariatu przesympatyczne i uczynne. Meeeega polecam!!!

Szkoły policealne

5.8
Sykus
Termin usługi: wrzesień 2013 

Dobrze przygotowani nauczyciele. Profesjonalne pracownie, blisko i bardzo łatwy dojazd. najlepsza szkoła policealna w Trójmieście. polecam.

Szkoły policealne

6.0
opiekunowie medyczni
Termin usługi: wrzeesień 2013-styczeń 2014 

Tegoroczni absolwenci kierunku opiekun medyczny serdecznie dziękują wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Będzie nam wszystkim brakowało wspólnych zajęć, dziękujemy za cierpliwość, wsparcie i wspaniałe przygotowanie do egzaminu końcowego.

Szkoły policealne

6.0
Zibi
Termin usługi: 9.09.2013 

Profesjonalnie prowadzone zajęcia, każdy nauczyciel jest wybitnym ekspertem w swojej dziedzinie. Od takich ludzi można się wiele nauczyć. Szkła ma bardzo dobrą bazę. Wcześniej zaliczyłem 2 inne policealne w Gdańsku, ale zajęcia były totalną masakrą, nauczyciele jakby z łapanki do tego wiecznie się spóźniali i improwizowali zamiast prowadzić zajęcia. Plejada to najlepszy mój wybór.

Szkoły policealne

6.0
Zola
Termin usługi: 01.02.2013 

Jestem już na drugim semestrze. Poziom zajęć jest bardzo dobry, nauczyciele wspaniali i to wcale nie jest przesada. Bardzo fajne i ładnie wyposażone pracownie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne bez zarzutu. Miła atmosfera. Jedyną wadą są kolejki w sobotę w sekretariacie.

Szkoły policealne

5.8
Aga
Termin usługi: 2012/2013 

Zapisałam się do szkoły na semestr lutowy....i jestem bardzo zadowolona... nauczyciele wyrozumiali, życiowi, z doświadczeniem..... zwłaszcza pani od pracowni.... POLECAM... mało tego już jedna osoba z mojej grupy dostała propozycję pracy w szpitalu...!!!

Szkoły policealne

5.8
Magda
Termin usługi: 02.02.2012 

Szkoła bez stresów, przyjazna. Super praktyk.i W szpitalu zaproponowali mi pracę opiekuna. Interesujące zajęcia z pracowni i anatomii. Dużo osób w moim wieku czyli po pięćdziesiątce. Miła atmosfera i fajny kontakt z nauczycielami.

Szkoły policealne

5.6
Asia
Termin usługi: 09.2012 

Witam! Bardzo chciałabym wszystkim polecić tą szkołę, na prawdę!. Uczęszczam na kurs opiekuna medycznego. Plan zajęć podany na czas, obsługa w sekretariacie kompetentna i uprzejma. Pani za ladą zawsze przyjmie, wysłucha i udzieli pomocy. Zajęcia prowadzone są na poziomie, wszyscy wykładowcy są mili i wyrozumiali. Szczególnie zajęcia z anatomii i fizjologii u pana Tomka - rewelacja, polecam! Nic tylko się uczyć. Polecam! :)

Szkoły policealne

5.0