Pływalnia kryta MOSiR

Pływalnia kryta MOSiR

Wybierz numer

58 551-68-42 697-025-493
p...@mosir.sopot.pl pokaż
Otwarte do 21:30 więcej
Ocena 6.0 (6 ocen) + Oceń
  • Zdjęcie 1/4 - Pływalnia kryta MOSiR Sopot 4
  • Zdjęcie 2/4 - Pływalnia kryta MOSiR Sopot 3
  • Zdjęcie 3/4 - Pływalnia kryta MOSiR Sopot 2
  • Zdjęcie 4/4 - Pływalnia kryta MOSiR Sopot 1
 

O nas

Pływalnia miejska w Sopocie zaprasza do korzystania z rekreacji w wodzie. W okresie jesienno-zimowym i wiosną działa też sauna. Obiekt jest po gruntownej modernizacji. Jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością i ze szczególnymi potrzebami. W godzinach wczesnoporannych (6-8) i w godzinach popołudniowych basen jest dostępny dla każdego. Bilet obejmuje 60 minut pobytu, w tym jest wliczony czas na przebranie się i wysuszenie. Co tydzień w poniedziałek na stronie internetowej pływalni publikowany jest harmonogram pokazujący, jak wygląda "zajętość" torów. 
Basen pływacki ma wymiary 25 metrów na 12,5 metra i zróżnicowaną głębokość: od 60 do 160 cm. Posiada 6 torów pływackich o szerokości 2,08 m każdy. Głębokość basenu umożliwia swobodne pływanie, nawroty oraz naukę pływania dla dzieci i młodzieży. Na basenie znajdują się liny nawrotowe. Średnia temperatura wody w niecce basenowej odpowiada przepisom i wynosi 27,6 °C.
Woda krytej pływalni spełnia parametry określone w & 7 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. z dnia 2 grudnia 2015 roku, poz. 2016). Wodę bada firma: Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. 43-143 Lędziny, ul. Lędzińska 8.
Stężenie środków dezynfekcyjnych, poziom podchlorynu sodu, koagulantu i pH w wodzie kontroluje system komputerowy.
CENNIK
GODZINY OTWARCIA
SAUNA
 

Oceny (6)

sopocianka
Termin usługi: październik 2023 

Wspaniała obsługa, bardzo miłe panie w recepcji i dobry standard. Basen czysty i zadbany, rośliny w hallu, można się fajnie zrelaksować. Do tego całkiem nowa sauna. Polecam, jeśli jeszcze ktoś nie był.

Baseny

6.0
KamilG
Termin usługi: listopad 2023 

Miejsce z pomocną i przyjazną obsługą, co sprawia, że wizyta tu jest przyjemnością. Dodatkowo, strefa relaksu dla dzieci jest świetnym uzupełnieniem. Dodatkowym atutem są przystępne ceny. Co do sauny, jest ona nowa i nadal pachnie nowością.

Sauny

6.0
Użytkownik
Termin usługi: listopad 2023 

Polecam pływalnie, czysto, przyjemnie. Obsługa bardzo miła. W ostatnim czasie uległ metamorfozie. W wyznaczonych godzinach czynna jest sauna za dodatkową opłatą. Tylko pływać....

Baseny

6.0
mati
Termin usługi: październik 2023 

Basen wygląda całkiem przyjemnie, cenowo również jest bardzo przystępny. Jest bardzo czyściutko :) Nawet jest sauna

Baseny

6.0
GDA
Termin usługi: wrzesień 2023 

Czysto, schludnie i widać że po remoncie (toalety z dostępnością) i jest nawet sauna. Ceny na każdą kieszeń. Polecam

Baseny

5.9
gdańszczanka
Termin usługi: październik 2023 

Basen czyściutki i kameralny. Bardzo miła obsługa. Z przyjemnością się tu relaksuję. Klimatu dodają drzewa za wielkimi przeszklonymi ścianami. Po wykonanych pracach już w niczym nie przypomina obiektu sprzed lat. Warto sprawdzać na ich stronie, kiedy nie ma szkółek i zajęć szkolnych, wtedy w ogóle nie ma tłoku.

Baseny

6.0