Najlepsi podolodzy Gdańsk

Oceny (5)

Henryk
Termin usługi: październik 2023

Henryk 77 lat, od kilku lat wraz z moją żoną walczymy z dolegliwościami naszych stóp. Ja z wrastającym paznokciem palucha, żona - zwyrodnienie paznokcia palucha jednej stopy. Odwiedziliśmy kilka gabinetów w trójmieście, wiele wizyt w każdym, w moim przypadku obcinanie wrastającego paznokcia na okrągło albo klamry i ulga na krótko a u żony ładne przycięcie zdrowych paznokci, paluch pozostawał bez zmian, obcinać nie było co bo paznokieć nie rósł. Pierwsza wizyta żony u Pani mgr Magdaleny Pacholczyk pól roku temu, postawienie diagnozy (nie potrafię tego fachowo opisać) dzisiaj po comiesięcznych zabiegach trzeba przycinać również ten chory, zwyrodniała narośl zmniejsza się i jak twierdzi Pani Magdalena niedługo będzie całkowicie zdrowy. U mnie po skrupulatnym zbadaniu mego palucha diagnoza - nie jest potrzebna kolejna kosztowna klamra bo to nie wrastający paznokieć jest przyczyną bólu a niewidoczny u nasady paznokcia odcisk, został bezboleśnie usunięty, minęło kilka miesięcy, nie musiałem odwiedzać gabinetu. Pani mgr Małgorzata Pacholczyk to profesjonalistka w swoim zawodzie , sympatyczna, pełna empatii dla pacjentów co dzisiaj jest rzadkością

Podolodzy

6.0
Danuta
Termin usługi: wrzesień 2023

Dzięki Pani Magdzie rozwiązuje się mój wieloletni problem z wrastającymi paznokciami u stóp. Pani Magda zastosowała u mnie klamry i zadziałało. Serdecznie polecam usługi Pani Magdy. Jest to osoba profesjonalna, ciepła i bardzo zaangażowana w swoją pracę, którą wykonuje z pasją. Nie jest też bez znaczenia to, że ceny są bardzo przystępne.

Podolodzy

6.0
Joanna Barbara
Termin usługi: grudzień 2022

Mile, przyjazne wnętrze gabinetu wspaniała, profesjonalna obsługa, bardzo sympatyczna, wrażliwa i troskliwa Pani podolog Magdalena

Podolodzy

6.0
Dagmara
Termin usługi: luty 2022

Pani Magda to wspaniała, ciepła i bardzo sympatyczna osoba. A przy tym wyjątkowa profesjonalistka w swoim fachu.Podczas wizyty czulam się bardzo swobodnie i doskonale zaopiekowana :) Wizyta w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Maģda zawsze służy pomocą i radą.Ceny bardzo przystępne. Polecam wszystkim !

Podolodzy

6.0
Danuta
Termin usługi: listopad 2021

Pani Magda - przemiła, empatyczna osoba z pełnym zrozumieniem, zaangażowaniem, bezzwłocznie zajęła się problemem, jaki u mnie wystąpił na palcu ręki. Czułam się komfortowo, dzięki bardzo osobistemu i równocześnie fachowemu podejściu, ale także bardzo pozytywnej energii, którą od telefonicznego umówienia się, poprzez całą wizytę, tworzy właścicielka tego eleganckiego i dobrze wyposażonego salonu. Polecam serdecznie.

Podolodzy

6.0