Podziemna Pułapka

80-419 Gdańsk, Lilli Wenedy 18C Mapka
600-793-360
k...@podziemnapulapka.pl pokaż
podziemnapulapka.pl
Godziny otwarcia
pn-pt16:00 - 21:30
sob-nd11:30 - 21:30

O nas

Escape Room znajdujący się w prawdziwym schronie z czasów zimnej wojny.

Co to jest Escape Room?
Wchodzicie do pewnego pomieszczenia. Drzwi za Wami się zamykają, a Wy zaczynacie rozglądać się dokoła. Wiecie, że gdzieś znajdują się wskazówki, które pomogą Wam rozwikłać tajemnicę tego miejsca. Pomogą Wam wyjść. Krok po kroku rozwiązujecie kolejne zagadki, ale czas ucieka. Macie przecież tylko godzinę, a teraz zacięliście się. Nie wiecie, co dalej robić. Z nadzieją wpatrujecie się w wiszący na ścianie monitor. Czy Mistrz Gry da Wam podpowiedź, która pozwoli ruszyć z miejsca? Ekran rozświetla się i widzicie na nim wiadomość. Teraz już wiecie, co dalej robić, na pewno uda Wam się wyjść.

Gra trwa 60 minut i jest przeznaczona dla grup od 2 do 5 osób.

Nasze pokoje:
Schron
Myśleliście, że macie szczęście. Mimo że jesteście zwykłymi cywilami, pozwolono Wam ukryć się w wojskowym schronie. Spodziewaliście się, że będziecie tam bezpieczni. Jednak gdy tylko weszliście do środka, wiedzieliście już, że był to największy błąd w Waszym życiu. I, być może, ostatni.
Piwnica dziadka
Wasz dziadek zawsze był nieco dziwny. Lubił majsterkować i wymyślać niestworzone opowieści, a czasem zamyślał się tak bardzo, że nic do niego nie docierało. Ach, no i nigdy, przenigdy nie pozwalał Wam schodzić do swojej piwnicy. Aż do dziś.
Zawieźliście dziadka do sanatorium, a tam okazało się, że czegoś zapomniał. Teraz prosi Was, żebyście szybko przywieźli mu zawartość pewnej szkatułki. I oto nadeszła Wasza szansa, żeby zwiedzić pomieszczenie, które zawsze Was intrygowało, gdzie od dziecka zastanawialiście się, co może być w środku... bo to właśnie tam, w piwnicy, dziadek zostawił potrzebną mu szkatułkę.
Okręt podwodny
Na dnie oceanu znajduje się unieruchomiony okręt podwodny, a w nim… no cóż. Wy.
Z tej sytuacji nie będzie łatwo wybrnąć. Tym bardziej, że na owym okręcie nie ma ani jednego członka załogi. Jesteście więc zdani wyłącznie na siebie.
Czy uda Wam się wydostać z głębin oceanu…?
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »