Podziemna Pułapka

Podziemna Pułapka

Wybierz numer

600-793-360
k...@podziemnapulapka.pl pokaż
Otwarte do 21:30 więcej
 

O nas

Escape Room znajdujący się w prawdziwym schronie z czasów zimnej wojny.
Co to jest Escape Room?
Wchodzicie do pewnego pomieszczenia. Drzwi za Wami się zamykają, a Wy zaczynacie rozglądać się dokoła. Wiecie, że gdzieś znajdują się wskazówki, które pomogą Wam rozwikłać tajemnicę tego miejsca. Pomogą Wam wyjść. Krok po kroku rozwiązujecie kolejne zagadki, ale czas ucieka. Macie przecież tylko godzinę, a teraz zacięliście się. Nie wiecie, co dalej robić. Z nadzieją wpatrujecie się w wiszący na ścianie monitor. Czy Mistrz Gry da Wam podpowiedź, która pozwoli ruszyć z miejsca? Ekran rozświetla się i widzicie na nim wiadomość. Teraz już wiecie, co dalej robić, na pewno uda Wam się wyjść.

Gra trwa 60 minut i jest przeznaczona dla grup od 2 do 5 osób.

Nasze pokoje:
Schron
Myśleliście, że macie szczęście. Mimo że jesteście zwykłymi cywilami, pozwolono Wam ukryć się w wojskowym schronie. Spodziewaliście się, że będziecie tam bezpieczni. Jednak gdy tylko weszliście do środka, wiedzieliście już, że był to największy błąd w Waszym życiu. I, być może, ostatni.

Hades
Greckie mity okazały się prawdą – po śmierci jednak trafia się do Hadesu. Niestety właśnie macie okazję się o tym przekonać. Po nieszczęśliwym wypadku znajdujecie się nagle na łodzi Charona, który w tej chwili ma zamiar przewieźć Was na drugą stronę Styksu.
Wiezie Was, mimo że nie macie oboli – ludzie już od dawna nie zaopatrują w nie zmarłych, a Charon nie może przecież pozwolić, żeby cały brzeg Styksu zapełnił się duszami. Jest jednak z tego powodu coraz bardziej niezadowolony…
Może więc jeśli Wy pomożecie jemu, to on pomoże Wam? Może macie jeszcze szansę na drugie życie…?

Okręt podwodny
Na dnie oceanu znajduje się unieruchomiony okręt podwodny, a w nim… no cóż. Wy.
Z tej sytuacji nie będzie łatwo wybrnąć. Tym bardziej, że na owym okręcie nie ma ani jednego członka załogi. Jesteście więc zdani wyłącznie na siebie.
Czy uda Wam się wydostać z głębin oceanu…?