POLDEK - Kurs prawa jazdy kat. C, C+E,D,B,B+E,AM,A1,A2,A. Profesjonalna nauka jazdy. Kurs ADR

POLDEK

Wybierz numer

58 340-86-06 697-618-135
b...@poldek.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/10 - POLDEK Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - POLDEK Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - POLDEK Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - POLDEK Gdańsk +7 1
 

O nas

Kształcimy kierowców od 1996, spełniamy dodatkowe wymagania jako tzw. SUPER OSK.Jakość procesu edukacji oraz jego efekty zostały potwierdzone akredytacją Pomorskiego Kuratorium Oświaty. Zdobądź wiarygodne uprawnienia w sprawdzonym ośrodku!
Kurs prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D możesz u nas ukończyć w przyjaznej atmosferze. Jako jedyny ośrodek w województwie pomorskim kształcimy kierowców nieprzerwanie od 1996, a od 2013 roku również dzięki uzyskanej akredytacji SUPER Ośrodka Szkolenia Kierowców również instruktorów nauki jazdy. Jakość procesu edukacji oraz jego efekty zostały dodatkowo potwierdzone akredytacją Pomorskiego Kuratorium Oświaty. Do Twojej dyspozycji jest prawdopodobnie najnowsza flota pojazdów, doskonale przygotowana baza dydaktyczna, własny plac manewrowy oraz doświadczeni instruktorzy/wykładowcy którzy znają się na swojej pracy. Dzięki nam osiągniesz sukces na egzaminie, przyswoisz wszystkie niezbędne umiejętności oraz uzyskasz wiarygodne uprawnienia.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości, pytania?
Skontaktuj się z Nami, a postaramy się wszystko wyjaśnić. Załatwiamy formalności.


Aktualnie nie wystarczy już posiadanie samego prawo jazdy na samochód ciężarowy lub autobus aby wykonywać zawód kierowcy. Każdy kto chce zawodowo wykonywać przewóz osób i/lub rzeczy musi ukończyć kurs kwalifikacji zawodowej. Właśnie dlatego dajemy Ci szansę wzięcia udziału w kwalifikacji wstępnej lub kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. Jest to kolejny krok w twoje ścieżce kariery. Kierowca jest jednym z najczęściej poszukiwanych pracowników na rynku. Pracodawcy w głównej mierze zwracają uwagę na posiadane kwalifikacje który im są wyższe tym samym przekładają się na wypłacane wynagrodzenie. Skorzystaj z możliwości wykonywania dobrze płatnej i ciekawej pracy.

Jeszcze zastanawiasz się dlaczego musisz wybrać kurs w OSK Poldek ?
Odpowiedź jest prosta - to My szkolimy profesjonalistów.

Oceny (656)

Bartosz Krzysztof
Termin usługi: grudzień 2023 

Bardzo polecam pana michała, bardzo dobry instruktor, prawo jazdy zdane za pierwszym razem :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Chris
Termin usługi: czerwiec 2023 

Wszystko jest super, tylko stan placu manewrowego i pojazdów ciężarowych niestety pozostawia wiele do życzenia.

Kursy prawa jazdy

5.0
Marian
Termin usługi: marzec 2023 

Na pięciu skierowanych z firmy na kategorię C wszyscy zdaliśmy egzaminy za pierwszym razem. Myślę że nie ma więcej o czym się rozpisywać , zdecydowanie polecam.

Kursy prawa jazdy

6.0
Dominik
Termin usługi: maj 2021 

Bardzo miła obsługa w biurze i dzięki super instruktorowi Łukaszowi B. prawko zdane bez problemowo :D Jazdy z panem Łukaszem były czystą przyjemnością. Mega polecam :D

Kursy prawa jazdy

6.0
Marta
Termin usługi: luty 2021 

z całego serca polecam ten ośrodek nauki jazdy! możliwość przejścia części teoretycznej w formie on-line skłoniła mnie do dołączenia do tej szkoły. nie żałuję, nauka w takiej formie była bardzo wygodna. został mi przydzielony Pan Łukasz B. który co się okazało jest wspaniałym instruktorem, sympatycznym, wyrozumiałym oraz zabawnym. czułam się dobrze przygotowana do egzaminu i dlatego zdałam za pierwszym razem i to bezbłędnie! Pan Łukasz profesjonalnie podszedł do nauki nowego kierowcy, przeprowadził przez wszystkie egzaminacyjne uliczki w Gdańsku i wskazał najlepszą godzinę na zdawanie egzaminu państwowego. szczerze i z całego serca polecam ten ośrodek i Pana Łukasza jako instruktora. lepiej trafić nie mogłam :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Otylia
Termin usługi: grudzień 2020 

Serdecznie polecam osk poldek. miła i profesjonalna obsługa w biurze a Pan Łukasz B. jest przemiłym instruktorem, bardzo cierpliwym i przede wszystkim kompetentnym. Gorąco polecam!!

Kursy prawa jazdy

5.5
Olcia K.
Termin usługi: styczeń 2021 

Z całego serca polecam ten ośrodek nauki jazdy! W biurze bardzo miła atmosfera oraz obsługa profesjonalna, moim instruktorem był super człowiek, który potrafi dużo nauczyć, jest przemiły, sympatyczny, wyrozumiały i zabawny Pan Łukasz Brzeziński, dzięki niemu czuję się pewnie podczas jazdy, wsparcie Pana Łukasza dało mi dużą wiarę w siebie, za każdym razem kiedy popełniłam jakiś błąd jasno mi wyjaśnił, nawet jeśli trzeba było to powtarzać sto razy serdecznie Pana Łukasza polecam !!! Nie mogłam lepiej trafić , Najlepszy instruktor! Pozdrawiam

Kursy prawa jazdy

6.0
Krzysztof.K
Termin usługi: sierpień 2020 

Godnie mogę polecić kurs ukończony egzaminem za 1razem bez błędów

Kursy prawa jazdy

5.8
Dawid
Termin usługi: sierpień 2020 

Najlepsza szkoła na Pomorzu!!! Kat C.Pan Marek,Darek i Grzesiu pierwsza liga wśród instruktorów.

Kursy prawa jazdy

6.0
Jacek
Termin usługi: luty 2020 

Zdawałem na c, miałem przyjemność uczyć się z p Markiem , p Adamem, bardzo dobre podejście do kursanta, siła spokoju, wszystko wytłumaczone plac i miasto, efekt zdany egzamin. polecam

Kursy prawa jazdy

6.0
patka
Termin usługi: październik 2019 

Samochód prowadzić nauczył mnie, pracujący tam, Pan Jerzy Księżopolski - cierpliwy człowiek, mogę śmiało go polecić :) Dzięki ! Po kursie w OSK Poldek - teoria zdana za pierwszym razem, egzamin praktyczny za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Żaneta
Termin usługi: grudzień 2019 

Zdecydowanie szkoła godna polecenia! Największe podziękowania należą się Panu Wacławowi, z którym 4 godziny jazdy pomogły mi bardziej niż 30 godzin z poprzednim tragicznym instruktorem w szkole we Wrzeszczu. Polecam! :)

Kursy prawa jazdy

6.0
A
Termin usługi: listopad 2019 

Polecam wszystkim chcącym mieć kat. D. Pełen profesjonalizm, wszelka pomoc i porady ze strony biura jak również instruktorów na wszystkie pytania lub problemy. Panowie Dariuszu i Grzegorzu Wielkie dzięki. Melduje zdane.

Kursy prawa jazdy

6.0
Aleksandra Wojtaś
Termin usługi: wrzesień 2019 

Witam, chciałabym serdecznie podziękować i równocześnie polecić osk poldek. do ośrodka przeniosłam się z innego, w połowie praktyki, ze względu na poprzednie przykre doświadczenie. Jestem wdzięczna Panu Wacławowi za rzetelną i sumienną pracę oraz cierpliwość do mnie jako kursantki. Wczoraj zdałam egzamin. Gorąco zachęcam do korzystania z kursów w osk poldek. pracują w nim same życzliwe i bardzo miłe osoby. Pozdrawiam wszystkich ciepło. Aleksandra

Kursy prawa jazdy

6.0
ola
Termin usługi: lipiec 2019 

Bardzo polecam Poldka!! a w szczególności instruktora Pana Marka ;) Jeżeli chcesz nauczyć się dobrze jeździć i zdać szybko egzamin, to nie zastanawiaj się nad wyborem. Kurs przebiegał w sympatycznej atmosferze i co najważniejsze bez stresu, z pełną wyrozumiałością do błędów ;) Dostałam wiele cennych i bardzo trafnych uwag co do techniki jazdy i kontroli nad samochodem. Jeździliśmy przede wszystkim tam, gdzie zabierają egzaminatorzy, co sprawiło, że podczas zdawania egzaminu czułam się spokojniejsza i pewniejsza. Dzięki Panu Markowi nie boję się teraz sama wsiąść za kierownice, bo wiem, że zostałam porządnie nauczona!

Kursy prawa jazdy

5.8
mama
Termin usługi: kwiecień 2019 

Polcam wszystkim, syn wczoraj zdał za pierwszym razem. To przede wszystkim zasługa instruktora i poziomu kursu.

Kursy prawa jazdy

6.0
Jakub K.
Termin usługi: listopad 2018 

Jeżeli dalej zastanawiasz się nad wyborem OSK to nie musisz szukać dalej! Panie w biurze zawsze chętne do pomocy, odpowiedzą na każde pytanie. Wykłady prowadzone na wysokim poziomie. Co do lekcji praktycznych polecam pana Wacława - najlepszy z najlepszych! Nic tylko przychodzić i się zapisywać.

Kursy prawa jazdy

6.0
Basia K
Termin usługi: październik 2018 

Witam! Chcesz zdać kurs na prawo jazdy i dobrze jeździć nie czekaj zapisz się ,zadzwoń do Pań w biurze(fajne dziewczyny), idź na wykłady do Pana Marka jednego lub drugiego , potem jazda z panem Grzesiem,Panią alicją. przyjazna atmosfera, konkretne wiadomości, dużo dobrych rad,cennych uwag ,dyspozycyjność instruktorów.Wszystko to w szkole jazdy poldek-rodzinna firma i czuć tam właśnie taką atmosferę. Polecam- ja kobieta po 50 zdałam za drugim razem i jestem bardzo zadowolona. Tak trzymajcie -wdzięczna kursantka Basia K.

Kursy prawa jazdy

6.0
Maciej
Termin usługi: sierpień 2018 

Najlepszy OSK w Gdańsku! A instruktor Pani Alicja rewelacja! Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się dobrze jeździć i zdać egzamin tak jak ja za pierwszym razem. Maciej

Kursy prawa jazdy

6.0
Kasia
Termin usługi: sierpień 2018 

Moje początki z prawem jazdy były na prawdę ciężkie. Zero tak zwanej "smykałki" do jazdy samochodem. Wszystko szło mi ciężko, topornie, bałam się podejmować samodzielnie decyzje na drodze, zapominałam o wielu rzeczach, jeździłam nerwowo. Na szczęście trafiłam do Poldka pod skrzydła najcudowniejszej instruktorki na świecie, Pani Ali. Ona nauczyła mnie wszystkiego od podstaw, setki razy powtarzała ze mną te same manewry, tak, że po jakimś czasie poczułam się dość pewnie za kółkiem i wiedziałam, że potrafię zapanować nad samochodem. Ostatnia jazdę miałam dzień przed egzaminem. Wtedy Pani Ala powiedziala mi, że jej zdaniem powinnam mieć już prawko- świetny instruktor i dobry psycholog. Wszystkim, którzy boją się robić robienia prawa jazdy polecam Poldka i Panią Alę:)

Kursy prawa jazdy

6.0