Północ Nieruchomości Gdańsk

Północ Nieruchomości

Wybierz numer

58 352-44-10 793-973-999 507-780-910
g...@polnoc.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/8 - Północ Nieruchomości Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Północ Nieruchomości Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Północ Nieruchomości Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Północ Nieruchomości Gdańsk +5 1
 

TV Filmy

38

Chcesz sprzedać, wynająć lub kupić nieruchomość?

O nas

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Wysoką jakość usług i profesjonalizm naszym Klientom zapewnia doświadczony zespół doradców ds. nieruchomości.
PÓŁNOC Nieruchomości - Profesjonaliści w nieruchomościach, zespół któremu warto zaufać
- od 23 lat z Wami !
- ponad 74 oddziały w całej Polsce
- ponad 350 doradców ds. nieruchomości
- sprzedaż
- wynajem
- centrum zamiany mieszkań
- skup nieruchomości za gotówkę

PÓŁNOC Nieruchomości powstało w 1999 roku. Status jednego z największych ogólnopolskich biur nieruchomości budowaliśmy i budujemy konsekwentnie. Sieć liczy już przeszło 70 biur, w których pracuje ponad 350 profesjonalnych doradców, brokerów, pośredników, na terenie całego kraju.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wysoką jakość usług i profesjonalizm naszym Klientom zapewnia doświadczony zespół.

Jesteśmy spółką opiniotwórczą, wielokrotnie wypowiedzi naszych przedstawicieli są cytowane przez media. Ponadto jesteśmy dobrze rozpoznawalni w wielu mediach tradycyjnych i nowoczesnych, regionalnych oraz ogólnopolskich jak: Gazeta Prawna, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Własny Biznes Franchising, Beck Nieruchomości, TV biznesowe, stacje radiowe, własne wydawnictwa, lokalne periodyki i gazety, portale internetowe m.in.: Morizon, Otodom.

Wysoka jakość oferowanych przez nas usług oraz przejrzystość działania są priorytetowe dla spółki. Dzięki konsekwencji i wytrwałości w osiąganiu zamierzonych przez nas celów w ostatnich kilku latach zostaliśmy laureatami wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

Oceny (109)

Natalia Podlecka
Termin usługi: lipiec 2023

Polecam z całego serca, mieszkanie zostało sprzedane w niecałe 2 tygodnie, a przez cały czas, od pierwszego spotkania do wizyty u notariusza czuliśmy się zaopiekowani i spokojni o cały proces, i to samo powie druga strona transakcji. Przez ponad rok szukania domu mieliśmy do czynienia z wieloma firmami pośredniczącymi w sprzedaży nieruchomości, ale żadna nie była nawet blisko poziomu profesjonalizmu jaki reprezentuje sobą Północ Nieruchomości. Jak kupno lub sprzedaż nowego miejsca do życia to tylko z Północ Nieruchomości!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Katarzyna
Termin usługi: sierpień 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Łukaszem Igielskim. Mieszkam za granicą i za pośrednictwem północ nieruchomości wynajmuję od kilku lat swoje dwa mieszkania. Cały proces począwszy od przygotowania oferty przez wybór potencjalnych najemców aż po podpisanie umowy najmu prowadzony jest w sposób sprawny, profesjonalny i - co dla mnie bardzo ważne - przy moim minimalnym zaangażowaniu. Serdecznie polecam!

Wynajem mieszkań

6.0
Izabela
Termin usługi: listopad 2022

W chwili, gdy pojawił się pomysł na sprzedaż mieszkania nie braliśmy pod uwagę korzystania z Biura Nieruchomości. Sądziliśmy, że poradzimy sobie sami. Bardzo się myliliśmy. Proces sprzedaży mieszkania jest bardzo złożony, wieloetapowy i naprawdę męczący dla zbywcy z czego zupełnie nie zdawaliśmy sobie sprawy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni że podjęliśmy współpracę z Panem Grzegorzem Piankowski, który zaopiekował się nami jak dziecmi we mgle. To ile wykonał dla nas pracy, jak bardzo się starał i o ilu rzeczach pewnie nie wiemy to jest niesamowite. Efekt jest taki że mieszkanie sprzedaliśmy bardzo szybko po cenie jakiej oczekiwaliśmy. Pan Grzegorz zajął się naprawdę wszystkim, doradzał, informował, polecał. Przekazywaliśmy tylko klucze a cała reszta zajmował się sam. Historia ma dalszy ciąg bo dzięki poleceniu Pana Grzegorza kupiliśmy dom o jakim marzyliśmy i jestesmy wolni od hipoteki. Polecam każdemu, kto zastanawia się czy warto zainwestować w pomoc biura. Warto, ale tylko tego biura.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Zbigniew Urbanowicz
Termin usługi: wrzesień 2021

Jestem bardzo zadowolony z rzetelnego i szybkiego przeprowadzenia tranzakcji sprzedazy mojej nieruchomosci,Dziekuje i obiecuje na prrzyszlosc rowniez skorzystac z posrednictwa Pana Adama Swirgonia.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Joanna
Termin usługi: maj 2021

Polecam Agencję Północ Nieruchomości w szczególności Pana Łukasza Igielskiego. Współpracowałam z Panem Łukaszem przy sprzedaży mieszkania, od samego początku bardzo profesjonalne podejście. Byłam informowana o każdym etapie sprzedaży, od przygotowania mieszkania aż po wydanie kluczy. Pan Łukasz wykazał się zrozumieniem, cierpliwością i ogromnym zaangażowaniem. Zdecydowanie polecam współpracę z Agencją Północ Nieruchomości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Rafał
Termin usługi: maj 2021

Do momentu spotkania Pana Łukasza Igielskiego z agencji północ nieruchomości mieliśmy bardzo złe zdanie o agentach nieruchomości i mieliśmy wielkie szczęście, że to właśnie za jego pośrednictwem udało nam się zrealizować transakcję zakupu mieszkania, poszukiwanego od ponad roku. Dzięki swojej fachowości i bardzo dużej wiedzy o realnych transakcjach sprzedażowych, cały (wcale nie najłatwiejszy) proces przebiegł błyskawicznie i bez żadnych problemów. Niezmiernie istotne jest też to, że Pan Łukasz jest po prostu fajnym człowiekiem. Pełna rekomendacja!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Krzysztof
Termin usługi: maj 2021

Firma, a w szczególności Pan Łukasz, godni najwyższej rekomendacji. Profesjonalizm, wiedza, dyskrecja, cierpliwość oraz pełna otwartość na pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jola i Andrzej
Termin usługi: luty 2021

Super firma. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Szczególnie polecam Pana Łukasza. Jego profesjonalizm, zaangażowanie, pomoc, wiedzą, znajomość przepisów, rynku nieruchomości oceniam bardzo wysoko. W ciągu bardzo krótkiego czasu udało Mu się sprzedać mój dom na Suchaninie. Wycena domu była dla mnie satysfakcjonująca i za taką cenę dom został sprzedany. Sposób prezentacji domu potencjalnym klientom nie był dla nas męczący. Byliśmy odpowiednio wcześniej informowani o terminie. Również przy zakupie nowego domu czuliśmy opiekę Pana Łukasz podczas załatwianiu wszelkich formalności. Czułam się bezpiecznie, wręcz byłam "prowadzona za rękę". To bardzo ważne przy takich transakcjach. Uważam, że praca Pana Łukasza przy mojej transakcji była adekwatna do prowizji. Ani raz nie miałam poczucia lęku ani bezradności, ponieważ cały czas mogłam liczyć na Pana Łukasza. Jestem szczęśliwa, że akurat trafiłam na takiego pośrednika. polecam każdemu Pana Łukasza. Dziękuję.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Kasia i Piotr
Termin usługi: listopad 2020

Bardzo fachowa obsługa i życzliwa pomoc. Personel kompetentny i pomocny o każdej porze. Szczerze polecam. Współpraca bez zarzutów.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jan Grabowski
Termin usługi: październik 2020

Pan Adam Świrgoń jest świetnym fachowcem ,jest grzeczny ,uczciwy ,solidny i posiada bardzo dobry kontakt z klientem .Pan Adam także posiada dobrą znajomość rynku i przez to właściwą i rzetelną wycenę nieruchomości . Dzięki Jego kompetencji dwa nasze mieszkania zostały wynajęte w rekordowym czasie .Polecamy usługi pana Adama . Z podziękowaniem Grażyna Borecka i Jan Grabowski .

Wynajem mieszkań

6.0
Jakub
Termin usługi: maj 2020

Z Agencją Północ Nieruchomości i bezpośrednio z Panem Łukaszem miałem okazję współpracować przy okazji sprzedaży mieszkania na Suchaninie. Od samego początku naszej współpracy podeście było bardzo profesjonalne, począwszy od rzetelnej wyceny nieruchomości, poprzez jej przygotowanie do sprzedaży, aż po moment podpisania umowy. Przez cały ten czas jako klient byłem zaopiekowany informacyjnie i prowadzony wręcz jak po przysłowiowym sznurku. Pan Łukasz wykazał się profesjonalizmem, opanowaniem i zaangażowaniem, które można stawiać za wzór relacji B2C. Mieszkanie udało nam się zbyć w miesiąc czasu, co biorąc pod uwagę specyfikę lokalu wydawało mi się wręcz niemożliwe. Zdecydowanie mogę Państwu polecić współpracę z Agencją Północ Nieruchomości, gdyż są to profesjonaliści w każdym calu!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jagoda
Termin usługi: lipiec 2020

Bardzo polecam, profesjonalna i wykwalifikowana na najwyższym poziomie obsługa. Przygotowania prezentacja, opis ogłoszenia oraz cała oprawa wizualna i merytoryczna 10/10!!!!!. Bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą-cały czas dyspozycyjną. Współpraca z Północ Nieruchomością to czysta przyjemność. nieruchomość sprzedana w błyskawicznym tempie. gorąco polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna Stryjewska
Termin usługi: sierpień 2020

Sprzedawałam swoje mieszkanie na Zaspie. Przedstawiciel firmy wykazał się wielkim profesjonalizmem .Jestem starsza osób dla której zawiłości prawne i urzędnicze są problemem. Ponadto przeprowadzenie sprzedaży mojego mieszkania wymagało ogromnej wiedzy prawnej z zakresu sprzedaży mieszkań. Myślę, że gdyby nie pomoc przedstawiciela firmy to sprzedaż ciągnęłaby się miesiącami. Przedstawiciel ponadto wykazał się ogromną cierpliwością, a jego sposób traktowania klientów może być wzorem dla innych przedstawicieli tego zawodu. Polecam firmę innym klientom

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Beata i Mariusz
Termin usługi: lipiec 2020

Pana Łukasza możemy polecić każdemu , kto chce sprzedać nieruchomość. To pośrednik bardzo zaangażowany . Bez przerwy wyszukiwał nowych klientów i prezentowała nieruchomość. Pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nim.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Radoslaw
Termin usługi: lipiec 2020

Doświadczenie kupna mieszkania z panem Michalem było czysta przyjemnością. Nawet na proste pytania nowicjusza można liczyć na profesjonalność.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Tomek
Termin usługi: czerwiec 2020

Polecam kontakt z Panią Agnieszką Piekorzewską. Profesjonalna obsługa i opieka na każdym etapie sprzedaży mieszkania. Serdecznie polecam i dziękuję za przemiłą współpracę. Oby więcej takich pośredników na rynku.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Rafal
Termin usługi: styczeń 2020

Nie polecam pana Adama swirgonia ekipa remontowa nie uregulowana A mieszkanie poszło i dalej nic

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

2.2
Arkadiusz
Termin usługi: październik 2019

Gorąco polecam Pana Dawida. Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Piękne zdjęcia, doskonały kontakt!!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Justyna
Termin usługi: październik 2019

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Dawidem Smoroń. Bardzo dobry kontakt oraz profesjonalne podejście do klienta. Zawsze punktualny i uśmiechnięty. Prezentacja mieszkania przygotowana rewelacyjnie! Firma i pośrednik godni polecenia!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Anna K.
Termin usługi: wrzesień 2019

Sprzedając mieszkanie podpisałam wiele umów z różnymi pośrednikami... Ale najbardziej zaangażowany i najskuteczniejszy był Pan Dawid Smoroń z Północ Nieruchomości. Polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0