Polonus Energy

Gdynia 81-336, Gwarancyjna 3

Polonus Energy

Wybierz numer

665-711-534
m...@hgsolutions.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Polonus Energy Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - Polonus Energy Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - Polonus Energy Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - Polonus Energy Gdynia +27 1

TV Filmy

11

Realizacja Borkowo

O nas

Polonus Energy świadczy kompleksowe usługi w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznych - od pomiarów budynku przez projektowanie systemów aż po wykonawstwo i organizację wszelkich niezbędnych formalności. 

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, rolników, firm, oraz samorządów w ramach zamówień publicznych.

To co wyróżnia nas na rynku to:

Fachowy Pomiar

Każdy projekt rozpoczynamy od spotkania z klientem w miejscu przyszłej realizacji.
Nasz reprezentant zbierze dane potrzebne inżynierom do stworzenia indywidualnego projektu instalacji, 
Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu przeprowadzone zostaną pomiary, zarówno budynku jak i terenu, gdzie będzie umieszczona instalacja, 
Uzyskasz odpowiedź na pytania związane z Twoim projektem.

Indywidualny projekt

Dzięki posiadaniu własnego, świetnie przygotowanego biura projektowego, jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej efektywne i najbardziej estetyczne rozwiązania dla Twojej instalacji.
Nasi inżynierowie pomogą w doborze odpowiedniej mocy instalacji,
Znajdziemy i zaproponujemy najmniej inwazyjne rozwiązanie przeprowadzenia okablowania,
Korzystając ze specjalistycznego oprogramowania przedstawimy graficzny obraz ułożenia paneli na Twojej nieruchomości.

Oferta na miarę potrzeb

Korzystamy z asortymentu wielu renomowanych firmy, dodatkowo w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala nam stworzyć ofertę dopasowaną do:
wymagań jakościowych, gustu, możliwości finansowych naszych klientów.

Organizacja formalności

W ramach umowy z Polonus Energy wypełnimy za Ciebie i złożymy wszystkie dokumenty niezbędne do uruchomienia Twojej własnej elektrowni.

Finansowanie

Będąc partnerem Santander Consumer Bank S.A., pomożemy w uzyskaniu kredytowania Twojej inwestycji, w szybkim czasie i na preferencyjnych warunkach.
Jeśli planujesz zamontować instalację dla potrzeb firmy – polecimy atrakcyjny leasing, bądź przeprowadzimy przez proces uzyskania finansowania w ramach Regionalnych Funduszy Pożyczkowych, finansowanych ze środków samorządowych, budżetu państwa oraz Unii Europejskiej.

Bezpieczeństwo

Jednym z filarów naszej pracy jest bezpieczeństwo – instalatorów oraz użytkowników instalacji.
W skład naszych ekip montażowych wchodzą doświadczeni, posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia, narzędzia oraz zabezpieczenia fachowcy, stosujący się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Na każdej wykonanej przez Polonus Energy instalacji dokonujemy pomiarów mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa jej użytkownikom.

Zaufanie

Działamy w branży elektrycznej od kilkunastu lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy projekty, którymi udowodniliśmy swoją wiedzę i umiejętności. Klienci, którzy podjęli z nami współpracę, nie tylko wracają do nas z kolejnymi zleceniami, ale także polecają nas innym.

Oprócz powyższych polecamy pozostałe nasze usługi w ramach branży OZE:

Analiza zapotrzebowania na energię
Dobór paneli
Rozmieszczenie paneli
Dobór optymalizatorów mocy
Dobór falownika
Dobór aparatów elektrycznych
Dobór konstrukcji montażowej
Wykonanie projektu elektrycznego
Wycena instalacji
Uzgodnienia przeciwpożarowe

Oferujemy projekty dużych instalacji, również powyżej 50kW oraz farm fotowoltaicznych. Nasze projekty uwzględniają przygotowanie kompletnej dokumentacji wraz z uzgodnieniami, niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę.
 

Oceny (16)

Henryk
Termin usługi: październik 2022

Firma wiarygodna, z dobrą ofertą cenową na rynku. Profesjonalne wykonawstwo, szybka realizacja, bezproblemowy kontakt oraz rzadkość na rynku można zostawić ekipę bez nadzoru bo wiedzą co robią ( posiadają dużą wiedzę w zakresie robót wykonywanych na obiektach i nie tylko). polecam

Fotowoltaika

6.0
Mieczysław
Termin usługi: wrzesień 2022

Polecam serdecznie firmę. Profesjonalne doradztwo oraz życzliwe podejście do klienta.

Fotowoltaika

6.0
Marian
Termin usługi: sierpień 2021

Polecam. Jestem zadowolony z decyzji montażu instalacji fotowoltaicznej. Rachunki znacznie się zmniejszyły. Teraz patrząc na tę inwestycję z perspektywy czasu, zdecydowałbym się na montaż paneli, w jeszcze większej ilości.

Fotowoltaika

6.0
Jacek
Termin usługi: październik 2021

Polecam serdecznie firmę. Pełen profesjonalizm.

Fotowoltaika

6.0
Wiola
Termin usługi: czerwiec 2021

Wszystko przebiegło sprawnie, bezstresowo i fachowo. Polecam!

Fotowoltaika

6.0
Bartosz
Termin usługi: lipiec 2021

Profesjonalne doradztwo, szybka realizacja.

Fotowoltaika

6.0
Alka
Termin usługi: czerwiec 2021

Firmę polecił mi znajomy, dodatkowo opinie sprawdziłam na trojmiasto.pl. Praca wykonana szybko i sprawnie, zwiększenie instalacji i lekkie zmiany na dachu, jakie wymyśliłam sobie w trakcie realizacji prac wprowadzone. Polecam gorąco.

Fotowoltaika

6.0
Agnieszka
Termin usługi: lipiec 2021

Doradca klienta bardzo jasno i szczegółowo wytłumaczył sposób działania i dobrał instalacje dla moich potrzeb. Realizacja projekt w ciągu 3 tygodni od podpisania umowy. Ekipa realizująca prace polskojęzyczna :), szybko i sprawnie zrealizowała pracę, pozostawiła po sobie porządek. Na koniec szkolenie i instalacja działa. Polecam!!!

Fotowoltaika

6.0
Magdalena
Termin usługi: czerwiec 2021

Od dłuższego czasu szukaliśmy rzetelnej firmy, która zaproponuje nam najlepsza ofertę na fotowoltaikę i tak trafiliśmy na Polonus Energy. Panowie, którzy przygotowali nam ofertę to profesjonaliści, zawsze byli w stanie odpowiedzieć na wszelkie nasze zapytania i wątpliwości. Dzięki nim, dostaliśmy kilka propozycji przygotowanych specjalnie pod naszą posesję z którymi mogliśmy się zapoznać i indywidualnie zdecydować, która oferta odpowiada nam najlepiej. Dużym plusem jest stały kontakt z doradcami, którzy naprawdę służyli nam pomocą nawet w przypadku kiedy mieliśmy dosyć banalne pytania czy to na temat samej oferty, sprzętów czy umowy. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i przede wszystkim szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi jak i samego montażu (Panowie montażyści pierwsza klasa! Pozostawili po sobie porządek po wykonanej pracy, a to niestety nie zawsze się zdarza). No i najważniejsze dla nas, ze dzięki firmie mamy aż 5 lat gwarancji na nasza nowa instalacje (niestety porównując rynek ofert innych firm, żadna z nich niestety nie zaproponowała nam aż tak dobrych warunków). Wiec jeśli zastanawiacie się, która firmę wybrać, to zdecydowanie polecam Polonus Energy!

Fotowoltaika

6.0
Emilia
Termin usługi: maj 2021

Profesjonalna firma z super podejściem do klienta, jestem zadowolona z efektów naszej współpracy, polecam wszystkim!

Fotowoltaika

6.0
AiP
Termin usługi: kwiecień 2021

Dajemy same 6 ⭐. Spokojnie możemy polecić ekipę, widać że znają się na tym co robią . Zgłoszenie wysłali do energii w dniu zakończenia prac i po 3 dniach licznik wymieniony.

Fotowoltaika

6.0
Rafał
Termin usługi: marzec 2021

Najlepsza decyzja, jaką podjęliśmy by zmniejszyć nasze rachunki za energię. O firmie Polonus Energy powiem tylko tyle, pełen profesjonalizm, żetelna obsługa, doradztwo jak i wykonanie na 6+ polecam na 100% z czystym sumieniem Rafał. Niedowiarków zapraszam na wizję lokalną.

Fotowoltaika

6.0
Ania
Termin usługi: grudzień 2020

Firma przekonała mnie faktem, że instalacje wykonują tylko zatrudnieni u nich elektrycy a nie przypadkowi podwykonawcy. Nie żałuję - polecili odpowiedni sprzęt, instalacja odbyła się w uzgodnionym terminie i została wykonana naprawdę ładnie. Ekipa codziennie zostawiała po sobie porządek a na koniec zostałam skrupulatnie przeszkolona i załatwione zostały za mnie wszelkie formalności. Polecam!

Fotowoltaika

6.0
Jurek
Termin usługi: wrzesień 2020

Sprawnie, szybko i w dogodnej cenie! Polecam!!

Fotowoltaika

6.0
Marek W.
Termin usługi: październik 2020

Bardzo profesjonalna I godna polecenia ekipa. Elektrycy znający się na instalacjach. Pełne szkolenie na koniec

Fotowoltaika

5.8
Monika
Termin usługi: lipiec 2020

Mogę z czystym sumieniem polecić. Dopasowany projekt, dobra cena, elegancko zainstalowane i jeszcze szkolenie zrobione.

Fotowoltaika

6.0