Oceny (36)

Sim
Termin usługi: listopad 2023 

Wszystko jak zwykle ok

Puby

6.0
Radko
Termin usługi: lipiec 2023 

Obłędne nalewki pyszne drinki Miła obsługa Polecam ..

Puby

6.0
Maciej
Termin usługi: lipiec 2023 

Miła atmosfera,duży wybór, dobra lokalizacja.Polecam to miejsce.

Puby

6.0
dom
Termin usługi: listopad 2019 

swietny lokal na posiadowke, przystepne ceny, przepyszne nalewki, nie znajdziecie takich gdzie indziej!

Puby

5.8
Jan
Termin usługi: listopad 2017 

Chętni do opowiadania drinków i piwek ! Z całego serca polecam

Puby

6.0
Grzegorz
Termin usługi: 2015-2016 

rewelacyjny lokal. Obsługa świetna , alkohole w dobrych cenach , klimat niepowtarzalny

Bary przekąskowe

5.7
Warszawiak
Termin usługi: 11.02.2016 

Bardzo miły lokal z wyjątkowym wystrojem. Miła obsługa, pyszne nalewki, świetna lokalizacja i ceny. Serdecznie polecam

Puby

5.0
Szymon
Termin usługi: 2015-08-29 

Nie moge narzekac na menu. Tatar smaczny. Ale ochroniarz przepychajacy mnie dwukrotnie uderzeniem z barku pograniczu pobicia. Nie polecam

Bary przekąskowe

2.8
Agata
Termin usługi: 10.07.2015 

Miejsce samo w sobie w porządku, ale ochroniarz odnoszący się wulgarnym słownictwem do klientów jeśli coś według niego jest nie tak myślący że jest bogiem tego lokalu. Z tego co widzę nie tylko mi nie pasuje jego prostackie zachowanie i miło by było jakby się tym ktoś zainteresował bo ten typ mega odrzuca od tego miejsca. Wystrój pubu całkiem ciekawy, ceny przystępne studentom, obsługa ujdzie. Minus dla jednej toalety na cały lokal gdzie przychodzi multum ludzi.

Puby

3.8
just19991a
Termin usługi: 01.03.2015 

Już w każdym miejscu można zapłacić kartą. Tam takiej możliwości nie ma. Wystrój adekwatny do nazwy. Linda, Pazura, Gajos, plakaty polskich filmów. Średnio wygodne fotele. Jakieś takie niskie, człowiek siedzi taki przygarbiony, plecy mogą roboleć! Obsługa jak obsługa. Pani za barem uśmiechnięta, a Pan bez większycj emocji - pewnie zmęczony po kilku godzinach pracy - ale nalewa słusznie piwa! :) Tylko sok do piwa przeciętnej jakości i mało dość... ogólnie spoko, ale jakoś tak bez większych emocji. Na piwo jedno można skoczyć - trudno dłużej wysiedzieć w tych fotelach...

Puby

3.8
Koliberek
Termin usługi: październik 2014 

(...) Generalnie 2 tosty z szynką i serem za 8zł to przesada. Lepsze jadam w domu na śniadania ;) Wybór przekąsek dużo słabszy, niż w innych tego typu miejscach. Ponadto połowa z nich jest niedostępna, dlatego też kolega z braku laku wybrał wspomniane tosty, co okazało się nietrafionym wyborem. Piwo tanie, wystrój znośny.

Puby

3.8
Mateusz
Termin usługi: 05.12.14 

Pani od sprzątania bardzo niemiła. Pan ochroniarz uważa sie za Boga. Oprócz cen to nie ma tu nic ciekawego.

Puby

2.2
Kasia
Termin usługi: czasem 

Zastanawia mnie jedna sprawa. Wielokrotnie byłam w Polskim Kinie ze znajomymi, było to albo w niedzielę, albo w tygodniu. W piątkowy wieczór wybrałam się ostatnio po raz pierwszy i jakie było moje zdziwienie, że za piwo zapłaciłam 5 zł, a nie 4 jak do tej pory i po raz pierwszy został mi doliczony sok do piwa. Chciałabym się dowiedzieć, czy ceny zostały zmienione już na stałe, czy zmiana ceny dotyczyła tego, że był to weekend czy też może osoba obsługująca (pierwszy raz widziałam tam tą młodą dziewczynę) sama wyznacza cennik.

Puby

4.0
A.
Termin usługi: Od zeszłego roku do chwili obecnej (bardzo sporadycznie) 

Kiedyś jeden z moich ulubionych lokali, obecnie staram się nie pojawiać. Głośna muzyka uniemożliwia prowadzenie rozmowy, a chyba właśnie po to chodzi się do tego typu lokali, żeby spotkać się ze znajomymi i spokojnie pogadać przy piwku. Uwaga dla obsługi: pub to nie klub. Do tego fatalna klimatyzacja, od samego wejścia czuć charakterystyczny alkoholowy smród i duszność, szyby przez zaparowanie wydają się wręcz mleczne. To chyba moje jedyne zastrzeżenia, według mnie bardzo istotne. Nie polecam.

Puby

4.2
Maniek
Termin usługi: styczeń 2014 

Byłem spróbowałem i jest ok. Fajne miejsce, bardzo dużo różnych alkoholi, ceny też dobre. Warto wybrać się ze znajomymi i to nie tylko na browarka.

Puby

5.0
niron
Termin usługi: bywalec 

Bardzo fajny pub, jeden z lepszych w gdańsku. Ciekawy klimat. Szkoda, że jest tylko jedna toaleta, ale to jedyny minus ;)

Puby

4.4
Maiusz
Termin usługi: 31.12.2013 

Byliśmy grupą znajomych w Pubie Polskie Kino na Sylwestra. Impreza do bani, nikt się nie bawił, muzyka puszczana z przerwami, bardzo cicho, ochroniarz chamski, mało inteligentny, butny. Zero profesjonalizmu. Jestem głęboko rozczarowany. Nie polecam tam żadnych imprez.

Puby

2.0
monia
Termin usługi: 2013 

jedzenie i alkohol, jak w każdym tego typu bistro ok, plus za nalewki domowej roboty. (Tylko czy ktoś się nie czepnie, że alkohol produkcji własnej jest wystawiony na sprzedaż?). Niestety, obsługa jest roztrzepana i niesympatyczna, miejsc siedzących napchano ile się zmieści, szkoda, że jeszcze fotele nie stoją jeden na drugim, weszło by ich jeszcze więcej. Ceny ok bo raczej nie odstają od innych bistro. Myślę, że klimat lokalu jest idealny - peerelowski bar, stare kadry filmowe i niemiła obsługa dopełniają całości.

Puby

2.0
dsghdfsgh
Termin usługi: 17/11/2013 

Okropne malowidła, okropne portrety na suficie, malunki pod barem jak z jarmarku. Dobrze wygląda tylko jedna ściana, na której są chyba wyświetlane filmy, ale puszczenie kabla samym środkiem, w białej obudowie zalatuje prowizorką i nawet tą jedną, w miarę dobrą ścianę, psuje. Meble też straszliwe. Tandetne, czerwone fotele, chyba trochę za ciasno upchane. Stoły podobnie - kicz w złym tego słowa znaczeniu generalnie. Reasumując: klimat i wystrój: tragedia, bez polotu, bez smaku. Menu spoko. Dobra zupa. Knajpa dla studentów i ludzi, którzy meblują się w ikea;P bo nie wiem, komu taki wystrój przypasuje.

Bary przekąskowe

3.8
Agent iwans
Termin usługi: 30.10.13 

Muza monotonna jak widok pola uprawnego z lotu ptaka a nawet gorzej

Puby

4.0