Pomorskie Centrum Psychoterapii

Pomorskie Centrum Psychoterapii

Wybierz numer

505-183-382
k...@psycho-dynamika.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Pomorskie Centrum Psychoterapii Gdynia 4
 

O nas

Główne obszary pomocy: zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, depresja, zaburzenia psychosomatyczne, trudności interpersonalne, problemy okresu dojrzewania, kryzysy życiowe, zaburzenia emocjonalne w dzieciństwie.
 
 

Oceny (3)

Anita R.
Termin usługi: wrzesień 2017

Polecam Panią Betlejewską jako bardzo skutecznego terapeutę, z której usług korzystam od września 2017 roku i jestem bardzo zadowolona z postępów terapii. Nie wyobrażam sobie powrotu do mojego stanu psychicznego sprzed podjęcia terapii u Pani Betlejewskiej. Serdecznie polecam!!

Psycholodzy

6.0
Milka
Termin usługi: październik 2018

Polecam Panią Natalię Ćwiklińską. Korzystam z psychoterapii u Pani Natalii już drugi rok i pewnie jeszcze trochę przede mną ale dzięki temu mogę normalnie funkcjonować, dokonałam wielu zmian w swoim życiu i w sobie samej. Od ponad roku jestem w szczęśliwym związku i z nadzieją patrzę w przyszłość. Myślę, że gdyby nie terapia i pomoc Pani Natalii byłabym dziś w zupełnie innym miejscu..

Psycholodzy

6.0
katarzyna
Termin usługi: wrzesień 2017

Długo zwlekałam z decyzją o psychoterapii. Dziś wiem, że to był najlepszy wybór w moim życiu. Dzięki pani Alicji wiele się zmieniło. Profesjonalna i bardzo empatyczna, wsłuchuje się w każde słowo. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie tu.

Psycholodzy

6.0