Poradnia IproCare - Psycholodzy, Terapeuci, Dietetycy

Poradnia IproCare

Wybierz numer

721-990-330
i...@iprocare.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Poradnia IproCare Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Poradnia IproCare Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Poradnia IproCare Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Poradnia IproCare Gdańsk +8 1
 

O nas

Poradnia psychologiczna, terapeutyczna, dietetyczna. Zespół specjalistów, pomagających w kryzysach, trudnych decyzjach, zmianach i osiąganiu celów.
Poradnia IproCare to miejsca na trójmiejskiej mapie, w którym mogą Państwo uzyskać pomoc specjalistów, otwartych na współpracę, której nadrzędnym celem jest niesienie pomocy. Nasz zespół tworzy ponad 20 specjalistów, którzy niosą pomoc w dwóch naszych Poradniach. Dzięki tak rozbudowanemu zespołowi możemy nieść specjalistyczną pomoc dopasowaną do Państwa potrzeb i problemów. Pracujemy z dziećmi od 2 roku  życia, młodzieżą z różnymi problemami począwszy od agresji, poprzez problemy z seksualnością czy zaburzenia odżywiania. Praca z dorosłymi stanowi szeroki aspekt naszej działalności, zatem zarówno kobiety, jak i mężczyźni czy pary, przeżywający kryzysy życiowe, zawodowe czy zdrowotne znajdą pomoc w naszej Poradni.
Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby potrzeby z którymi Państwo się zgłaszacie, zostały zaspokojone w sposób kompleksowy i skuteczny. Wszystko to odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze, pełnym bezpieczeństwie i zachowaniem wszelkich zasad dyskrecji, bezpieczeństwa i Państwa komfortu.

Poradnia Wrzeszcz - ul. Legionów 32/1
Poradnia Zaspa - al. Rzeczypospolitej 8/315
Poradnia Aniołki - ul. Marszałka Ferdynanda Focha 7/4-5

 

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób można wynająć gabinet?
Jeśli istnieje potrzeba wynajęcia gabinetu na pojedyncze godziny, można to zrobić za pośrednictwem strony www.iprocare.pl. W prawym górnym rogu jest zakładka "wynajem gabinetów". Tam system po kolei prowadzi przez prosty system rezerwacji.
Na maila przychodzi potwierdzenie rezerwacji. Ochrona budynku zostanie poinformowana o rezerwacji, zatem w wybranym terminie należy jedynie u ochrony pobrać klucze i można korzystać z gabinetu.
Czy można wynająć gabinet na jedną godzinę?
Oczywiście, jest taka możliwość. Najlepiej w tym celu wejść na stronę www.iprocare.pl i za pomocą panelu rezerwacyjnego (zakładaka "wynajem gabinetów" dokonać rezerwacji.
System umożliwia dokonanie pojedynczej rezerwacji, ale również kilku rezerwacji oraz większej ilości godzin.
Czy można wynająć gabinet na cały dzień?
Istnieje taka możliwość. W tym celu należy skontaktować się z nami, ponieważ stawki przy wynajmie dziennym oraz większej ilości dni są ustalane indywidualnie i zakładają rabaty do 50% w zależności od ilości dni.
Czy w gabinecie jest możliwość prowadzenia terapii rodzin?
Tak, dwa gabinety są wyposażone w dwuosobowe sofy i fotel, a także krzesło i pufę, zatem większa ilość osób nie stanowi problemu. Pokoje są również bardzo przestronne.
Czy w budynku jest winda?
W budynku jest winda oraz podjazd dla wózków.
Czy miejsce pozwala na zachowanie prywatności? W mojej dziedzinie (seksuolog) pacjenci oczekują dyskrecji i prywatności.
Gabinety mieszczą się budynku biurowo - usługowym, w którym prowadzone są tylko firmy, nie wymagające częstych odwiedzin osób z zewnątrz. Nie jest to budynek mieszkalny i nasi pacjenci nie są narażeni na zaciekawione spojrzenia mieszkańców.
Przed gabinetami mieści się przedsionek - poczekalnia, która dodatkowo stanowi dodatkową barierę przed przenikaniem głosów na zewnatrz, więc osoby przechodzące obok nie mają możliwości podsłuchać co się dzieje w środku.

Oceny (1)

Martyna
Termin usługi: wrzesień 2021

Jestem bardzo zadowolona. Poradnia ma dużo specjalistów, dzięki czemu Pani po krótkiej rozmowie telefonicznej idealnie wybrała dla mnie terapeutkę, która pomogła mi z konkretnym problemem. Super miejsce, fajny wystój, bezpłatny parking.

Psycholodzy

6.0