Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Gdańsku

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5

Wybierz numer

58 348-72-82 663-396-663
s...@ppp5.edu.gdansk.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
 

Artykuły o nas

 • Nowe, ujednolicone strony internetowe gdańskich szkół
  Blisko 200 placówek oświatowych w Gdańsku będzie miało nowe, ujednolicone strony internetowe. Już teraz zaktualizowane witryny posiada połowa szkół i przedszkoli, a w pozostałych zmiany zostaną wdrożone w ciągu kilku najbliższych tygodni. Zmiana stron ma m.in. ułatwić rodzicom kontakt z nauczycielami czy dyrekcją.
  20 listopada 2018 (27 opinii)
 • Pracownicy poradni: "Samowolka urzędników. Z nami nikt nie rozmawia"
  Narasta fala rozgoryczenia wywołana propozycjami zmian w sieci gdańskich szkół i placówek oświatowych. - Plany połączenia siedmiu poradni w zespół poradni są, ale nikt z nami o nich nie rozmawia - mówią zaniepokojeni dyrektorzy gdańskich poradni pedagogiczno-psychologicznych.
  28 stycznia 2015 (110 opinii)
 • Lewa strona medalu - czyli przewaga prawej półkuli mózgu
  Osoby leworęczne stanowią aż 10 proc. całej populacji - to czyni je "największą mniejszością" na świecie. Na szczęście już od dawna leworęczność nie jest uznawana za dysfunkcję, a dzieci nie są na siłę zmuszane do posługiwania się prawą ręką. Skąd jednak mamy wiedzieć, że nasz posługujący się obiema rączkami kilkulatek jest leworęczny i jaki będzie to miało wpływ na jego funkcjonowanie np. w przedszkolu lub szkole?
  4 czerwca 2014 (35 opinii)