Biuro Zarządu Nieruchomościami Posesja Sp. z o.o.

znajduje się w Dmowskiego Center

Biuro Zarządu Nieruchomościami

Wybierz numer

534-522-622
b...@posesja.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
 

O nas

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami. Ponad 20 lat doświadczenia.
Nasza oferta jest skierowana do: wspólnoty mieszkaniowych, deweloperów, właścicieli mieszkań na wynajem.
Zapraszamy do skorzystania z promocji.
Przenosząc zarządzanie wspólnotą do nas, przez pierwsze trzy miesiące nasze wynagrodzenie trafia do Państwa wspólnoty na fundusz remontowy.
Jest to wspaniała okazja do przetestowania naszych usług, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.


Biuro Zarządu Nieruchomościami Posesja Sp. z o.o. zarządzając nieruchomościami od 2000 roku ugruntowała swoją pozycję na rynku trójmiejskim stając się jedną z czołowych firm tego sektora.
Osiągnięte sukcesy we współpracy z naszymi klientami pozwoliły nam zgromadzić szeroką wiedzę dotyczącą szybkiej adaptacji do zróżnicowanych wymagań poszczególnych klientów.
Jako jeden z nielicznych zarządców nieruchomości współpracujemy, oprócz wspólnot mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości komercyjnych, z firmami developerskimi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy szybko i efektywnie dopasować się do wymagań nowych kontrahentów.

W styczniu 2007 roku nasza firma zmieniła formę działalności przekształcając się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Na początku 2007 roku nasza firma uruchomiła drugie biuro, położone przy ul. Guderskiego 1 w Gdańsku Kowalach. Biuro to zapewnia obsługę nieruchomości zlokalizowanych w swoim bezpośrednim sąsiedztwie, tj. południowej części miasta Gdańska.

Obsługa pozostałych nieruchomości odbywa się poprzez biuro, zarazem siedzibę Spółki, znajdujące się w Gdańsku przy ul. Dmowskiego 12.

Struktura obsługiwanych przez nas nieruchomości jest bardzo szeroka począwszy od nieruchomości zabytkowych poprzez stare, zaniedbane kamienice wymagające ciągłych remontów do nowo wybudowanych, nowoczesnych budynków ze skomplikowaną infrastrukturą techniczną, małą architekturą, oraz zielenią.
Wielkość tych nieruchomości jest bardzo zróżnicowana od małych, kilku lokalowych do dużych kompleksów mieszkalnych posiadających koło dwustu lokali.

Oceny (1)

Bartłomiej S.
Termin usługi: maj 2022  

Od ponad dwóch lat nie możemy doprosić się przeprowadzenia zebrania w celu wybory zarządu. Obecnie tę funkcję pełni uwaga - pracownik Posesji, który został wybrany przez dewelopera, a więc "my decydujemy co robimy". Osiedle jest zapuszczone, kontakt jest tragiczny, realizacja zgłoszeń kończy się na ich przyjęciu. 2 tygodnie temu po raz kolejny zgłosiłem zapchaną z kanalizację - efekt jest taki, że nic nie zostało zrobione a po raz kolejny od dwóch dni wyje alarm w przepompowni na pół dzielnicy. Ta sama sytuacja wystąpiła już kilkukrotnie, a czasem kończyła się awaryjnym wezwaniem serwisu w dzień świąteczny, za co my pewnie zapłaciliśmy ekstra. Oczywiście informacji o kwotach uzyskać nie można. Dodzwonić do firmy się nie da, jeżeli ktoś już odbierze (numer podany w emailu od Pani zajmującej się naszą nieruchomością) - Pan oświadcza, że naszym osiedlem się nie zajmuje. Kilkukrotnie zgłaszaliśmy uszkodzenia infrastruktury, które kwalifikują się do napraw gwarancyjnych przez dewelopera - od 2 lat nic nie zostało zrobione, prawdopodobnie czekamy aż gwarancja minie. Szczerze odradzam współpracy z tą firmą.

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie,
Dziękujemy za wyrażenie opinii. Ustosunkowując się do treści opinii wskazujemy, że Biuro Zarządu Nieruchomościami Posesja Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za większość opisanych przez Pana sytuacji. W szczególności jako administrator nie odpowiadamy za częstotliwość występowania awarii systemu kanalizacyjnego, które powodowane są przez niewłaściwą eksploatację instalacji kanalizacyjnych przez mieszkańców. Odnosząc się zaś do kwestii Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej żaden z naszych pracownik nigdy nie pełnił tej funkcji na Państwa nieruchomości.
Mamy nadzieję, że udało nam się wyczerpująco odpowiedzieć na Pana pytania w indywidualnej korespondencji. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Z wyrazami szacunku, Biuro Zarządu Nieruchomościami Posesja Sp. z o.o.