Poszukiwacze Przygód - obozy, kolonie, zimowiska

80-299 Gdańsk, Planetarna 6 Mapka
58 344-22-12  fax:  58 344-22-19
b...@poszukiwaczeprzygod.pl pokaż
www.poszukiwaczeprzygod.pl
/PoszukiwaczePrzygod
/poszukiwaczeprzygood
Godziny otwarcia
codziennie9:00 - 17:00

O nas

Sto pomysłów na najlepsze wakacje! Pobierz katalog OBOZY 2020 i zaplanuj wymarzone lato na obozach dla dzieci i młodzieży w całej Polsce. #byledowakacji

Sprawdź ofertę i rezerwuj online na https://poszukiwaczeprzygod.pl.

Poszukiwacze Przygód z Gdańska od 2002 roku organizują tematyczne, rozwijające obozy i zimowiska dla dzieci i młodzieży. Naszym pomysłem na wakacje są wartościowe, aktywne atrakcje, nowoczesny sprzęt i zaangażowana kadra wychowawców.

Najczęściej zadawane pytania

Czy są jeszcze wolne miejsca?
Dostępność miejsc na obozie można sprawdzić samemu - na stronie https://poszukiwaczeprzygod.pl. Po wybraniu programu obozu wyświetli się tabelka z terminami. Jeżeli przy terminie znajduje się przycisk "rezerwuj" - są wolne miejsca!

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. :)
Gdzie w tym roku wybieramy się na obozy?
W góry do Bukowiny Tatrzańskiej, Zakopanego, Małego Cichego i Poronina. Nad jeziora do Dębrzyna, Orkusza i Sarnówka. Nad morze do Junoszyna, Jantaru i Krynicy Morskiej!
Jak złożyć rezerwację?
Sposobów jest kilka. Można do nas zadzwonić pod numer +48 58 344 22 12. Można napisać na Messengerze albo na biuro@poszukiwaczeprzygod.pl. Można też złożyć rezerwację samodzielnie na stronie https://poszukiwaczeprzygod.pl.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »