Poszukiwacze Przygód - obozy, kolonie, zimowiska

80-299 Gdańsk, Planetarna 6 Mapka
58 344-22-12  fax:  58 344-22-19
b...@poszukiwaczeprzygod.pl pokaż
www.poszukiwaczeprzygod.pl
/PoszukiwaczePrzygod
/poszukiwaczeprzygood
Godziny otwarcia
codziennie9:00 - 17:00

O nas

Sto pomysłów na najlepsze wakacje! Pobierz katalog OBOZY 2020 i zaplanuj wymarzone lato na obozach dla dzieci i młodzieży w całej Polsce. #byledowakacji

Sprawdź ofertę i rezerwuj online na https://poszukiwaczeprzygod.pl.

Poszukiwacze Przygód z Gdańska od 2002 roku organizują tematyczne, rozwijające obozy i zimowiska dla dzieci i młodzieży. Naszym pomysłem na wakacje są wartościowe, aktywne atrakcje, nowoczesny sprzęt i zaangażowana kadra wychowawców.

Najczęściej zadawane pytania

Czy są jeszcze wolne miejsca?
Dostępność miejsc na obozie można sprawdzić samemu - na stronie https://poszukiwaczeprzygod.pl. Po wybraniu programu obozu wyświetli się tabelka z terminami. Jeżeli przy terminie znajduje się przycisk "rezerwuj" - są wolne miejsca!

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. :)
Gdzie w tym roku wybieramy się na obozy?
W góry do Bukowiny Tatrzańskiej, Zakopanego, Małego Cichego i Poronina. Nad jeziora do Dębrzyna, Orkusza i Sarnówka. Nad morze do Junoszyna, Jantaru i Krynicy Morskiej!
Jak złożyć rezerwację?
Sposobów jest kilka. Można do nas zadzwonić pod numer +48 58 344 22 12. Można napisać na Messengerze albo na biuro@poszukiwaczeprzygod.pl. Można też złożyć rezerwację samodzielnie na stronie https://poszukiwaczeprzygod.pl.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

1.0

w kategorii

Kolonie, obozy

 • oferta:
  1
   
 • opieka:
  1
   
 • klimat:
  1
   
 • przystępność cen:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
1.0
 

Karina - opinia

Tak korzystaliśmy. Wysłaliśmy syna na obóz w czerwcu na którym rozchorował się już w drugim dniu pobytu i pomimo wykupionego ubezpieczenia i zapewnień organizatorów o zwrocie gotówki lub wystawieniu bonu na kolejny pobyt dostaliśmy odpowiedz we wrześniu ze nie należy nam się jaki kolwiek zwrot. Bardzo

 • Karina

Odpowiedź obiektu:

Pani Karino,

Przykro nam słyszeć, że syn przez chorobę nie miał możliwości skorzystania w pełni z naszego obozu. Nie posiadamy w ofercie ubezpieczeń gwarantujących zwrot pieniędzy w przypadku wyjazdu z trwającego obozu – zwrot części kosztów uzależniony jest od sytuacji. Każde takie zgłoszenie w formie pisemnej jest przez nas rozpatrywane indywidualnie i jeśli tylko mamy możliwość, oddajemy naszym Klientom niewykorzystane środki. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję w przyszłości gościć Pani syna na naszych obozach!

autor: Poszukiwacze Przygód

opinia

1.0

w kategorii

Kolonie, obozy

 • oferta:
  1
   
 • opieka:
  1
   
 • klimat:
  1
   
 • przystępność cen:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
1.0
 

Krystian - opinia

Poszukiwacze przygód- tragedia nie polecam. Syn rozchorował się już w pierwszy dzień i pomimo ubezpieczenia i zapewnień organizatorów ze pieniążki zostaną zwrócone lub dostaniemy bon na następny obóz to niestety okazało się grą na zwłokę i po wakacjach dostaliśmy informacje o braku jakiego kolwiek zwrotu

 • Krystian

Odpowiedź obiektu:

Panie Krystianie,

Przykro nam słyszeć, że syn przez chorobę nie miał możliwości skorzystania w pełni z naszego obozu. Nie posiadamy w ofercie ubezpieczeń gwarantujących zwrot pieniędzy w przypadku wyjazdu z trwającego obozu – zwrot części kosztów uzależniony jest od sytuacji. Każde takie zgłoszenie w formie pisemnej jest przez nas rozpatrywane indywidualnie i jeśli tylko mamy możliwość, oddajemy naszym Klientom niewykorzystane środki. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję w przyszłości gościć Pana syna na naszych obozach!

autor: Poszukiwacze Przygód

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »