Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 1

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 1

Wybierz numer

735-207-817
p...@pozytywneinicjatywy.pl pokaż
 

Artykuły o nas

Oceny (3)

Mama
Termin usługi: marzec 2024

Moje dziecko w tym roku kończy przygodę z przedszkolem. Z całego serca polecam placówkę. Panie z Sówek są wspaniałe....Swoim zaangażowaniem sprawiają, że dzieci czują się bezpiecznie, radośnie,a każde zajęcia są ciekawe i świetnie zorganizowane. Pani Dyrektor,to osoba bardzo empatyczna i zawsze służąca pomocą. Będziemy tęsknić.

Przedszkola

4.8
A.K.
Termin usługi: luty 2024

Niedlugo konczymy przygode z przedszkolem na Kilinskiego , wiec pozwolilam sobie na mala opinie . Jeśli chodzi o Pania dyrektor to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku .Bardzo empatyczna osoba . Można zawsze porozmawiać na każdy temat . Co do kadry bardzo dziękujemy P. Dorocie za ogromne zaangażowanie w naukę i wychowanie dziecka .To nauczycielka z wielką pasja i zaangazowaniem do wszystkiego co robi .Mam nadzeje , że moje dziecko spotka na swojej drodze więcej takich nauczycieli ️ Brak placu zabaw jak często słyszę od rodziców moim zdaniem nie jest minusem poniewaz obok przedszkola są place zabaw i park , gdzie dzieci często bywaja, .ogólnie dzieci mają sporo wyjść z przedszkola, wycieczki, kino, teatr, itd Z natury jestem pedantką niestety i bardzo jestem zadowolona z ,, wyglądu,, z czystości jakie panuje w przedszkolu. Przyprowadzam dziecko rano i odbieram po południu więc widzę duża różnice. Naprawde dba się w przedszkolu o czystość. Jak dla mnie ma to duże znaczenie . Ja bardzo polecam przedszkole , lepiej nie mogliśmy trafić. Dziękujemy.

Przedszkola

6.0
Agnieszka
Termin usługi: maj 2023

Szczerze polecam przedszkole PPP nr 1. Wychowawcy są zaangażowani, empatyczni, kreatywni, dyrekcja która dba o kontakt z rodzicem, współpracująca, otwarta na inicjatywy Rady Rodziców. Na pewno można poprawić posiłki serwowane przez firmę cateringową. Przedszkole jest bardzo dobrze skomunikowane. W okolicy Park Kuźniczki, plac zabaw przy Placu Wybickiego, dzieci spędzają tam aktywnie czas. Moje dzieci chętnie uczęszczały do przedszkola, które jest naprawdę przyjaznym miejscem dla dzieci. To miejsce było przedłużeniem domu dla moich dzieci przez 5 lat, od samego początku działalności placówki.

Przedszkola

4.8