Najlepsze przedszkola Gdańsk

Oceny (14)

Tata
Termin usługi: marzec 2023

Syn chętnie chodzi do przedszkola. panie są bardzo miłe i zaangażowane. Dużo w przedszkolu dzieje się dla dzieci ! Szczerze polecam

Przedszkola

6.0
Asia
Termin usługi: marzec 2023

Zmiana przedszkola właśnie na to było naszą najlepszą decyzją. Nauczyciele oprócz tego że mają wiedzę to korzystają z niej z dużą pasją i zaangażowaniem. Jakbym miała więcej dzieci na pewno bym wybrała właśnie to przedszkole. Będę polecała każdemu

Przedszkola

6.0
Magda
Termin usługi: marzec 2023

Moja córeczka z przyjemnością chodzi do tego przedszkola,zdarza się, że chce zostac jeszcze dłużej. Opieka super, wszystkie Panie są zaangażowane,a kontakt z wychowawczyniami jest niemal całodobowy. Polecam gorąco.

Przedszkola

6.0
Mama
Termin usługi: marzec 2023

Od poprzedniego roku przedszkolnego widać ogromną zmianę. Nowa Pani Dyrektor ma pomysł na tę placówkę. Panie prowadzą naprawdę super zajęcia.. beeboty, zajęcia szachowe, rytmika, angielski, a ostatnio nawet wyjazdy na konie! Syn jest zachwycony! Duży wybór dodatkowych zajęć, nasze dziecko chodzi na majsterkowanie, piłkę nożną i teatr. Chodzi radośnie do przedszkola i nie muszę się martwić czy się tam nie nudzi... Serdecznie polecam, Panie są miłe co nie zawsze jest takie oczywiste.

Przedszkola

6.0
A.
Termin usługi: marzec 2023

Jeśli ktoś ceni sobie podejście do nauki i opieki godne 21 wieku to to przedszkole jest jak najbardziej rewelacyjne! Moje dziecko uczęszczało do przedszkola, którym wręcz rządzi prehistoria zmieniliśmy to na PPP4 jesteśmy z mężem bardzo pozytywnie zaskoczeni. Dodatkowo przedszkole oferuje zajęcia terapeutyczne co w przypadku naszej pociechy było niezmiernie ważne. Jesteśmy wdzięczni pani wychowawczyni, pomocy oraz paniom z terapii za tak wspaniałe objęcie naszego dziecka kompleksową opieką! Widzimy pozytywne zmiany dla całej rodziny. Pani dyrektor również nigdy nie pozostawiła nas samym sobie kiedy potrzebowaliśmy pomocy mam nadzieję, że nasze najmłodsze maleństwo również będzie tam rozpoczynało swoją edukację. Polecam każdemu rodzicowi!

Przedszkola

6.0
Marianna
Termin usługi: luty 2023

Wszystko na 6 gwiazdek. Dosłownie nie ma się nawet do czego przyczepić. Wszystkie Panie jak i Pani dyrektor to osoby z prawdziwym powołaniem do pracy z dziećmi. Niestety mało jest już takich miejsc... Syn zawsze chodził do tego przedszkola uśmiechnięty i z dużą radością, co w porównaniu do obecnego przedszkola... jest dużym zaskoczeniem. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad miejscem dla swojego dziecka, gdzie zostanie objęty świetną opieką, gdzie Panie zadbają o jego rozwój, dobrą zabawę itd., a nie tylko będzie to "przechowalnia" dla dzieci na czas pracy rodziców, to proponuję się zbyt długo nie zastanawiać

Przedszkola

6.0
Joanna
Termin usługi: marzec 2023

Przedszkole Pozytywne nr 4 jest miejscem, w którym nasze dziecko czuje się bardzo dobrze. Nauka poprzez nawyki i codzienne czynności jest spójne z tym co wypracowaliśmy z naszymi dziećmi wcześniej i co doskonale się sprawdza. Widzimy jak duże znaczenie dla naszej córki ma plan dnia i codzienne spacery. To miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom. A wspaniała kadra to dopełnienie szczególnego klimatu tego miejsca..

Przedszkola

6.0
zadowolona mama
Termin usługi: sierpień 2022

Moje dziecko uczęszcza do przedszkola już drugi rok i muszę przyznać, że od września w przedszkolu wiele się zmieniło i to na lepsze. Dużo się dzieje, zajęcia z pierwszej pomocy, teatrzyki, koncerty, konkursy i ciekawe zajęcia prowadzone przez wychowawców: sensoplastyka, eksperymenty. Podobno w najstarszych grupach p. dyrektor prowadzi zajęcia szachowe. Jestem bardzo zadowolona. Polecam bo wyraźnie widać, że nowa dyrekcja ma pomysł na przedszkole i prowadzone w nim zajęcia.

Przedszkola

5.4
rodzic
Termin usługi: kwiecień 2022

Dyrekcja to dramat. Pani Dyrektor totalnie lekceważy rodziców, wychowawców i dzieci. Moim zdaniem należy poszukać nowej Pani Dyrektor, jak taka osoba może piastować takie stanowisko? Z takim podejściem to przedszkole daleko nie zajdzie.

Przedszkola

2.0
Rodzic
Termin usługi: wrzesień 2021

Przedszkole dramat. Dyrekcja i zarząd dno. Jak można traktować tak dzieci i co chwila zmieniac im wychowawców ?? Jak można nie szanować nauczycieli ( nsrpawde cudowne panie ) i po prostu dawać im odejść zastępując pierwszymi lepszymi z ulicy ?? Jak można w grupach gdzie są dzieci z orzeczeniem nie zatrudnić nauczyciela wspomagajacego i kazać pracować jednej kobiecie z 25 dzieci w tym dzieci z orzeczeniami ??? Ja jako rodzic zastanawiam się gdzie jest kuratorium ????

Przedszkola

2.0
Zadowolony Rodzic
Termin usługi: październik 2019

Przedszkole jest na bardzo dobrym poziomie jeśli chodzi o zajęcia. Dużo się w nim dzieje. Widać, ze Panie dbają o dzieci, widoczne są zmiany wystroju, co nas cieszy. Najważniejsze, ze nasze dziecko chce tam chodzić i jest uśmiechnięte i pełne wrażeń po całym dniu. Przedszkole na plus!

Przedszkola

6.0
Jatv
Termin usługi: październik 2019

Polecam to przedszkole. Dzieci czują się w nim bezpiecznie, bardzo lubią tam spędzać swój czas. Świetne Panie, przyjemna atmosfera, kreatywne zajęcia. Super!

Przedszkola

6.0
Mama
Termin usługi: październik 2019

Witam. Czy jest tu Mama dziecka,które uczęszcza do Żłobka w siedzibie przedszkola?Czy tylko ja mam wrażenie, że jest niedobór kadry(została jedna Pani).Z dziećmi nie są prowadzone żadne zajęcia w trakcie dnia? Pani jest jedna -przy takich małych dzieciach jedna osoba to z mało. Widać zmęczenie Pani opiekunki - co jest normalne przy takiej ilości ogarnięcia dzieci. Duzo rodziców zabrało dzieci ....

Przedszkola

3.3
mama
Termin usługi: październik 2019

Przedszkole słabe, dyrektorka nic nie robi ze zgłaszanymi problemami, podłogi śliskie posklepowe, to przedszkole w ogóle nie powinno być odebrane bo nie spełnia wymogów BHP. Sale malutkie a dzieci dużo. Catering też fatalny, jedzenie niesmaczne, zupy często kwaśne jak gdyby przerobione z zupy z dnia poprzedniego.

Przedszkola

3.2