Oceny (7)

Anna
Termin usługi: grudzień 2023

Żłobek godny polecenia. Super ciocie które dają bardzo dużo miłości dziecią. Córka chodziła z uśmiechem do żłobka. Bardzo dobry kontakt z Panią dyrektor

Żłobki

5.5
Rozczarowana
Termin usługi: grudzień 2023

Tragedia na czele z dyrektorką.

Żłobki

1.0
Dominika
Termin usługi: kwiecień 2023

Usmiech dziecka zostawianego rano w żłobku świadczy o tym jakie to miejsce.

Żłobki

5.8
Zuzanna
Termin usługi: luty 2023

Super żłobek, moja dwulatka świetnie sobie radzi.

Żłobki

6.0
Edyta
Termin usługi: sierpień 2022

Pozytywny Żłobek nr 6 w Gdańsku jest naprawdę godny polecenia. Nasza córka chodzi już parę miesięcy i widać że bardzo lubi to miejsce. Ciocie opiekunki są ciepłe, troskliwe i zawsze uśmiechnięte, a Pani dyrektor pomocna i zawsze chętnie odpowiada na każde pytanie. Na plus oczywiście super menu i jedzenie, które jest bardzo zróżnicowane oraz aplikacja LiveKid. Dzieci mają ciekawe zajęcia, wspierające ich rozwój. Uśmiechnięte dziecko to chyba najlepsza rekomendacja dla tego miejsca.

Żłobki

6.0
Karolina
Termin usługi: marzec 2022

Miejsce fantastyczne! To drugi żłobek Córki, więc porównując dwie placówki mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to bardzo dobrze zorganizowane, świetnie przygotowane, czyste miejsce. Pani Dyrektor, Opiekunki zawsze chętne do rozmowy o Dziecku, pomocne i wykazujące inicjatywę, świetna komunikacja. Zabawki, wyposażenie, plac zabaw nowy, bardzo zadbany. Budynek z wentylacją mechaniczną, ogrzewaniem podłogowym, nowy. Osoby tam pracujące i samo miejsce zasługują na najwyższą pochwałę!

Żłobki

6.0
Rafał
Termin usługi: sierpień 2021

Placówka nowo wybudowana, wszystko nowo zakupione, dużo ciekawych zabawek. Ładnie zagospodarowane otoczenie żłobka. Polecam!

Żłobki

6.0