Pracownia 9A - otwarta pracownia artystyczna

Pracownia 9A

Wybierz numer

502-586-617
a...@kunicki.com.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/18 - Pracownia 9A Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/18 - Pracownia 9A Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/18 - Pracownia 9A Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/18 - Pracownia 9A Gdynia +15 1
 

O nas

-Kursy przygotowujące do wszystkich części egzaminów wstępnych na ASP (Grafika, Wzornictwo, Arch.wnętrz, Malarstwo) oraz Wydz.Architektury-PG
-Zajęcia rys.-malarskie dla pasjonatów
-Warsztaty dla dzieci
-Rysunek Junior
-Kurs hist. sztuki- MATURA
Pracownia, do której chcemy Was zaprosić powstała w 2007 roku. Jest niewielka, przytulna i najważniejszy jest w niej drugi człowiek. Wiemy, że każdy z Was jest inny, dlatego tak ważne jest indywidualnego podejście do poszczególnych uczestników.
Twój talent,wrażliwość, zapał, nastrój i wiele innych czynników wpływa na proces twórczy.
U nas poza tym, że nauczysz się rysować i rozwiniesz kreatywne myślenie, spotkasz się z przyjacielską i domową atmosferą.
Na piątym piętrze zabytkowej kamienicy, w pracowni pełnej książek, albumów, staroci, zregenerujesz się po stresującym dniu.
Nie ma znaczenia ile masz lat, czy zaczynasz swoją przygodę z rysunkiem, czy wybierasz się na studia artystyczne, czy po prostu chcesz rozwinąć swoje hobby.
Jeśli jednak zdecydujesz się rozpocząć przygotowania do egzaminu wstępnego, damy z siebie 100%, żeby poszło Ci jak najlepiej.

Oferujemy zajęcia pod kątem egzaminów:

Akademia Sztuk Pięknych:
*Architektura wnętrz
*Architektura Przestrzeni Kulturowych
*Grafika
*Malarstwo

Politechnika Gdańska:
*Wydział Architektury

Matura z historii sztuki 
*kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego
​​
Dla pasjonatów:
*Kursy rysunkowo-malarskie, zajęcia z rysunku architektonicznego, kaligrafii, linorytu
*Kursy rysunku / malarstwa i grafiki dla Juniorów 12-14 lat

Najmłodszych zapraszamy do udziału w nietuzinkowych warsztatach plastycznych.
Zachęcamy do tworzenia indywidualnych prac, myślenia abstrakcyjnego, a wszystko to w wesołej atmosferze, która bardzo sprzyja pracy. Dzieci malują, rysują, rzeźbią, projektują, przyklejają, wycinają, wykonują makiety, majsterkują, wszystko pod okiem kreatywnych i odpowiedzialnych prowadzących.
Czekamy na Was!

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę umieć rysować, żeby dołączyć do pracowni?
Nie, zapraszamy osoby początkujące, nawet takie, które nigdy nie rysowały. Najważniejsze są dla nas chęci! Do każdego podchodzimy indywidualnie!
Czy zajęcia prowadzone są w małych grupach?
Nasze zajęcia wyróżniają kameralne grupy 6-7 osobowe. Każdy może dzięki temu liczyć na indywidualne podejście i częste korekty.
Czy mogę dołączyć w ciągu roku?
Tak! Oczywiście pod warunkiem, że jest wolne miejsce w danej grupie.
Czy Wasi uczniowie dostają się na studia?
Tak! Każdego roku nasi uczniowie zajmują miejsce na listach przyjętych na ASP oraz Architekturę. Dużo uczniów dostało się również na uczelnie zagraniczne.
Jak można się zapisać?
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Czy organizujecie jednorazowe zajęcia/ warsztaty?
Tak! Jeśli nie możesz zapisać się na cały rok, zapraszamy na zajęcia, które odbywają się cyklicznie w weekendy np. TECHNIKI LINORYTU lub STUDIUM POSTACI, LEŚNE WARSZTATY. Informacje o zajęciach można znaleźć na naszym FB, Instagramie, stronie internetowej lub pod numerem telefonu :)
Gdzie odbywają się zajęcia?
W pracowni w sercu Gdyni, przy ul. Świętojańskiej 55/9A ( obok salonu Empik)

Oceny (37)

Daria M.
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2018 

Do Akademii Talentów trafiłam stosunkowo późno, ale dzięki cennym radom Pani Doroty i szybkiemu wyłapaniu moich błędów udało się dostać na wymarzony kierunek po zaledwie paromiesięcznych przygotowaniach. Dla osoby chcącej czerpać wiedzę w zakresie rysunku i architektury zajęcia te nie będą przymusem a przyjemnością. Atmosfera w Akademii jest luźna, przyjazna i motywująca do działania. Wiedza wyniesiona z zajęć plus utrwalanie umiejętności w domu to moim zdaniem klucz do sukcesu. Bardzo polecam!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Sylwia
Termin usługi: październik 2023 

Najlepsza pracownia. Dorota jest od wielu lat niezastapiona. Polecam z czystym sercem.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Agata Grudzinski
Termin usługi: maj 2023 

Polecam z całego serca warsztaty kreatywne w akademii talentów. Moja córka lat 5 uczestniczyła pełny rok, chodziła z przyjemnością, już teraz pyta się kiedy zaczynają się zajęcia. Pani Dorota ze swoją cierpliwością i zaangażowaniem a także kreatywnością wbudziła w mojej córce ducha artysty:)) Z zajęć wraca zawsze zadowolona, pełna kolejnych pomysłów na projekty w domu:))

Warsztaty plastyczne

6.0
Pola
Termin usługi: czerwiec 2023 

Polecam pracownie bardzo mocno! Na zajęciach panuje zawsze cudowna atmosfera, da się odczuć, że pani Dorota wkłada całe serce w pomoc każdej osobie podczas zajęć. Indywidualne podejście jest tym, co wyróżnia pracownie spośród innych! Tu nie liczy się, by nauczyć hurtem jak najwiecej osób rysowania, a wydobywa się własny styl każdego, dopracowując go do perfekcji. Pani Dorota ma ogromne doświadczenie i jest gotowa pomóc czy podpowiedzieć, a dawane przez nią wskazówki, są tak trafne, że moje postępy było widać z zajęć na zajęcia. Dzięki zajęciom u pani Doroty dostałam się na wymarzone studia, czyli Architekturę Wnętrz na ASP.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Agata Grudzinski
Termin usługi: lipiec 2023 

Prz3z ostatni rok szkolny uczesniczyła moja córka 5 letnia. Zajęcia prowadzi Pani Dorota, otwarta na pomysły, zajęcia różnorodne:) Różne techniki, fajne zajęcia z gliną. Córka zachwycona:))) Pani Dorota bardzo otwarta i miła osoba, potrafi zainteresować swoimi zajęciami. Ulubione zajęcia mojej córki poza przedszkolne:))) Jeżeli szukają Państwo plastycznych zajęć dla dziecka, polecam z czystym sumieniem. Cena przystępna za ciekawe zajęcia dla pociechy w fajnej atmosferze.

Warsztaty plastyczne

6.0
Martyna
Termin usługi: lipiec 2023 

Zajęcia były przystosowane do poziomu nauczania, mieli pozytywne nastawienie oraz byli cierpliwi. Uczyli dokładnie, a nie tyle co moje umiejętności wzrosły, ale również pewność siebie w rysunku. Fajnie było się nauczyć rysować oraz mimo chodzenia kilku miesięcy na zajęcia udało mi się na wymarzone studia. Polecam

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Julia
Termin usługi: maj 2022 

Najlepsza pracownia na jaką tylko mogłam trafić, a wczensiej byłam w kilku innych. Cudowne, indywidualne podejście, zadania dostosowane do każdego uczestnika. Domowa i przyjemna atmosfera, która dla mnie była szczególnie istotna. Pani Dorota zawsze jest w stanie pomoc z każdym problemem i zorganizować wiele dodatkowych możliwości rozwoju. Bardzo polecam, zarówno zajęcia u Zuzi jak i u Pani Doroty!!!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Ula
Termin usługi: sierpień 2022 

Z każdymi zajęciami widać postępy! A to wszystko dzięki pani Dorocie - ma świetne podejście, dużą wiedzę i doświadczenie!!! Serdecznie polecam!!!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
daria
Termin usługi: maj 2021 

Najlepsza pracownia! Dzięki pani Dorocie udało mi się dostać na wymarzone studia. Zajęcia w małych grupach, indywidualne podejście, wszystko na plus. W porównaniu do innych pracowni, do których chodziłam ta jest zdecydowanie najlepsza, zajęcia bardzo przyjemne. Serdecznie polecam!!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Rozalia
Termin usługi: wrzesień 2020 

Bardzo polecam zajęcia w Akademi Talentow wszystkim przygotowującym się do egzaminów zarówno jak i pasjonatom. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co zapewnia każdemu indywidualne oraz profesjonalne podejście. Atmosfera jest dzięki temu bardzo rodzinna, co sprawia, że nauka pod okiem tak doświadczonych osób jest samą przyjemnością, a efekty i postępy w rozwoju artystycznym niewiarygodnie szybki i efektowne.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Ula
Termin usługi: kwiecień 2019 

Na zajęcia u pani Dorotki chodziłam od zerówki az po dostanie się pierwsza na liście na wymarzony kierunek na ASP!! Słowami nie potrafię opisać jak wiele znaczyły dla mnie te zajęcia, wiec od serca polecam je każdemu! Idealne przygotowanie do egzaminów, ale również wspaniała możliwość rozwijania w kierunku artystycznym i dla dziecka i dla starszych ! :-) nie będziecie żałować

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
K
Termin usługi: wrzesień 2017 

Korzystałam z pomocy Pani Doroty tylko rok i to pozwoliło mi już dostać się na asp. zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie, profesjonalnie, jest super atmosfera. Poza praktyką, w Akademii zdobyłam dużo teoretycznej wiedzy o historii sztuki, co też jest dużym plusem i pomogło w zdaniu egzaminów. Gorąco polecam :)!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Gosia
Termin usługi: 2015/2016 

Na wstępie muszę powiedzieć, że z całego serca polecam Akademię Talentów i współpracę z Panią Dorotą !! Jakiś czas temu studia na ASP mogły mi się jedynie marzyć, dzięki tej placówce spełniłam to marzenie. Atmosfera w pracowni jest jedyna w swoim rodzaju, profesjonalne oraz indywidualne podejście do ucznia, mnóstwo możliwości rozwoju i niezapomniane, pełne uśmiechu zajęcia !! Miejsce, które z zagubionej osoby, z ołówkiem w ręku, zrobi pewnego siebie studenta Politechniki bądź ASP.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Magda
Termin usługi: rok szkolny 2015/16 

Domowa atmosfera sprzyjająca pracy, profesjonalne podejście, uwagi na wagę złota zaowocowały dostaniem się na wymarzone studia. Gorąco polecam :)

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Martyna
Termin usługi: 2 lata 

Chodzenie na zajęcia do Akademii Talentów przez 2 lata były czystą przyjemnością. W pracowni zawsze panowała bardzo miła atmosfera, ktora motywowała mnie do pracy. Małe grupy i indywidualne podejście do ucznia są ogromną zaletą. Przez ten czas bardzo dużo się nauczyłam, widać to po wynikach egzaminów wstępnych na uczelnie, bez najmiejszego problemu dostałam sie na wzornictwo na ASP oraz architekturę na PG. Bardzo polecam (:

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Jula
  

Chodziłam do pani Doroty 3 miesiące i nauczyłam się więcej, niż w innej pracowni przez 2 lata! Dzięki kursom w akademi talentów, jestem studentką ASP. Serdecznie polecam! :)

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.8
Maja
  

Akademia to I D E A L N E miejsce na przygotowanie się na wymarzone studia! Wcześniej miałam styczność z zajęciami aksonometrii przez pół roku na PG- bez porównania. U Pani Doroty i Kasi przez 8 miesięcy (!!!!), spędzając zaledwie kilka godzin tygodniowo, nauka zaowocowała moim nazwiskiem na samym początku listy przyjętych na Architekturę:) W Akademii liczy się jakość, a nie ilość i to właśnie przez kameralne grupy 4/5 osób, indywidualne podejście do uczniów i super przyjazną atmosferę z zajęć wynosi się niewyobrażalnie dużo. Wszystkie drobne korekty i trafne uwagi przydały się na egzaminie:) Powiem szczerze, że to był mój najbardziej wymagający, ale i najlepiej wykorzystany rok i polecam to każdemu, nie ma lepszej pracowni!!!! : D

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Martyna
  

Zapisując się do Akademii Talentów nie sądziłam, że mogłabym zdawać na ASP. Pani Dorota zachęciła mnie abym spróbowała, ponieważ zrobiłam spore postępy. W tym roku rozpoczynam studia na ASP :) bardzo się cieszę, że trafiłam do Akademii i dziękuję z całego serca pani Dorocie za wszystko :)

Placówki artystyczne

6.0
Studentka architektury
  

Zanim trafiłam do Akademii , przerobiłam 2 inne kursy przygotowujace na architekturę . Mając porównanie z czystym sumieniem mogę powiedziec ,że te dwa pozostale mogą czyścić buty Pani Dorocie. Sama będąc z Gdańska, musialam nadkladac drogi,ale efekt jest taki,że po roku pracy jestem studentką architektury na Politechnice. :)

Placówki artystyczne

6.0
Ewelina P
  

Już po wcześniejszych komentarzach widać, że Akademia Talentów to nie tylko świetna placówka i dobre lekcje, ale także niesamowici ludzie. Pani Dorota jest najlepszą nauczycielką na jaką trafiłam. Potrafi dokonać cudów, czego doświadczyłam na sobie. To pod jej okiem przeszłam metamorfozę, za którą jestem jej ogromnie wdzięczna. Oczywiście bywały chwile przekonania, że się czegoś nie potrafi, a ta plama z farby na brystolu jest taaaka brzydka, ale dzięki jej zaangażowaniu, mobilizowaniu do dalszej pracy i do udoskonalania umiejętności nie dało się wyjść z pracowni bez dobrego nastawienia . Poza Panią Dorotą w pracowni jest jeszcze kilku innych mentorów, między innymi Natalia i Julia, które prowadzą zajęcia z grafiki. Mają głowy pełne oryginalnych pomysłów, a na ich kameralnych, kilkuosobowych zajęciach graficznych, przy herbatce i słodkościach, kreatywność pracuje na najwyższych obrotach. Akademię tworzą ludzie utalentowani, posiadający ogromną wiedzę i pasję, którą chcą i k tórą potrafią się dzielić z innymi. Przez te 2 lata w pracowni nauczyłam się naprawdę wiele i uważam, że przyjście do Akademii Talentów to najlepszy start jaki mogłam sobie wybrać. Z całego serca polecam!

Placówki artystyczne

6.0