Pracownia Malarstwa i Grafiki

znajduje się w DT Chylonia

Pracownia Malarstwa i Grafiki

Wybierz numer

508-184-881
p...@pracowniamig.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
 

O nas

Chcesz zdawać na studia takie jak architektura, malarstwo, grafika? Może po prostu lubisz rysować lub malować i jest to Twoją pasją i chciałbyś doszlifować Swoje umiejętności na profesjonalnym kusie? To wszystko u nas.
Chcesz zdawać na studia takie jak architektura, malarstwo, grafika? Może po prostu lubisz rysować lub malować i jest to Twoją pasją i chciałbyś doszlifować Swoje umiejętności na profesjonalnym kusie?
To wszystko u nas.

Oceny (53)

Dagmara
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2023 

Fantastyczna pracownia. Przez dwa lata bywałam w niej tak często, że stała się dla mnie trochę drugim domem. :D Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie, w sympatycznej atmosferze. Podczas nich prowadzący udzielają licznych wskazówek, a po skończonej pracy każdy z kursantów otrzymuje indywidualną korektę. W MiG-u uczęszczałam na zajęcia z rysunku, malarstwa, grafiki oraz linorytu i z każdej z tych dziedzin sporo się nauczyłam. Przez te dwa lata zrobiłam dziesiątki prac gdy patrzę na pierwsze z nich, zauważam, jak wielki progres zrobiłam. Przyszłam do pracowni z praktycznie zerową wiedzą na temat rysunku i malarstwa, więc wszystkiego uczyłam się od zera. Po dwóch latach intensywnej pracy w pracowni dostałam się na grafikę na ASP z pierwszego naboru z wysokim wynikiem punktowym. Dzięki umiejętnościom nabytym w pracowni przygotowałam prace do teczki oraz wykonałam wszystkie zajęcia egzaminacyjne, z których żadne nie było dla mnie zaskoczeniem, bo czułam się dobrze przygotowana. Prowadzący z pracowni byli dla mnie ogromnym wsparciem na każdym etapie przygotowań, za co bardzo dziękuję a pracownię polecam z całego serduszka. :)

Placówki artystyczne

6.0
Maciej
Termin usługi: maj 2023 

Miło spędzony czas w przyjemnej atmosferze. Na zajęciach z Panią Marta da się odpiąć od telefonu i wkręcić w manualne czynności w celu zrobienia czegoś fajnego. Bardzo relaksujące i napewno będę wracał.

Placówki artystyczne

6.0
Joanna
Termin usługi: sierpień 2023 

Profesjonalizm i wspaniała atmosfera!

Placówki artystyczne

6.0
Karolina
Termin usługi: sierpień 2023 

Serdecznie polecam, przyjemna atmosfera, przesympatyczni prowadzący. Zauważalny, szybki progres kursantów.

Placówki artystyczne

6.0
Michael
Termin usługi: sierpień 2023 

Bardzo dobra jakość kształcenia, szczególnie dla tych, którzy chcą dostać się na ASP. Można również brać udział w zajęciach dla samej przyjemności. Miła atmosfera i można dogadać się z każdym. Polecam wszystkim, którzy są zainteresowani rozwojem swoich umiejętności artystycznych.

Placówki artystyczne

6.0
Czarna_wdowa
Termin usługi: sierpień 2022 

Bez porównania. Po zaledwie kilku zajęciach widać oszołamiające efekty, pomocna i przyjazna atmosfera. Na każde zajęcia idziesz z uśmiechem i z chęcią do nauki.

Placówki artystyczne

6.0
Karina Filip
Termin usługi: czerwiec 2022 

Z całego serca polecam Pracownię dla osób, które chcą przygotować się na studia, jak i dla tych, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności artystyczne :))

Placówki artystyczne

6.0
Asa
Termin usługi: sierpień 2022 

Po roku w MIGu nauczyłam się więcej niż kiedykolwiek w jakiejkolwiek pracowni przez wiele lat. Atmosfera jest rodzinna, szczególnie na zajęciach z grafiki. Czasem aż nie chce się kończyć zajęć. No i przede wszystkim dzięki tej pracowni udało mi się dostać na ASP za pierwszym podejściem. Polecam!

Placówki artystyczne

6.0
Stanisław Rak
Termin usługi: sierpień 2021 

Idealne miejsce do wejścia na wyższy poziom i do tego świetni ludzie ;)

Placówki artystyczne

6.0
Kinga Warakomska
Termin usługi: lipiec 2021 

Jak rysować i malować to tylko w Pracowni Malarstwa i Grafiki vel Chylońskiej Wyższej Szkole Rysunku i Malarstwa ️️️ Gwarantowany/ gwarantowana: - dumny wzrok Pawła na widok Twoich prac - najszybszy w Trojmiescie rozwój artystyczny - pomoc każdego dnia o każdej godzinie przy każdej dupereli - cierpliwa poprawa gdy znowu nie mieści Ci sie kubik (w końcu i tak po paru lekcjach w pracowni Ci sie zmieści ) Wiadomix, zdawalność mówi sama za siebie

Placówki artystyczne

6.0
MMD
Termin usługi: kwiecień 2021 

W tej pracowni można poczuć się jak w domu. Prowadzący stwarzają wspaniałą atmosferę, przez co każde zajęcia są przyjemnością. Ponadto świetnie i w sposób kompleksowy przygotowują do egzaminów wstępnych na ASP. Całym sercem polecam.

Placówki artystyczne

6.0
Wiktor
Termin usługi: kwiecień 2021 

Każda osoba jest traktowana indywidualnie, w pracowni panuje rodzinna atmosfera a w krwi prowadzących widać, słychać i czuć że płynie czysta zajawa którą bez problemu zarażą każdego kto zdecyduje się przyjść do pracowni. Zajęcia przygotowujące na architekture 10/10 :D

Placówki artystyczne

5.8
Alicja T
Termin usługi: lipiec 2021 

Uczęszczałam do pracowni 6 lat. Każdy rok był pełen nowych doświadczeń, znajomości, wyzwań, satysfakcji i uciechy. Pracownia Malarstwa i Grafiki jest idealnym miejscem dla żółtodziobów i zaawansowanych artystów. Polecam Pracownię każdemu miłośnikowi sztuki ️

Placówki artystyczne

6.0
Były terminator
Termin usługi: czerwiec 2021 

MIG jest super! Chodziłam do dwóch pracowni - najpierw do MIG, potem do innej, ale wróciłam do MIG, bo tylko tam dobrze się czułam. Prowadzący przeplatają rodzinną atmosferę z ciężką pracą. Patrzą na każdego indywidualnie i nie porównują do innych - liczy się twoja praca i twój rozwój oraz to, że z każdymi zajęciami jesteś coraz lepszy! Rozumieją, że pracują z wrażliwą młodzieżą, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki w świecie sztuki. Właśnie to podejście oraz rzetelna, ciężka praca zaowocowały zdanymi egzaminami na moją wymarzoną uczelnię :) Polecam!

Placówki artystyczne

6.0
Oliwia
Termin usługi: maj 2021 

Pracownia jest świetna, Kameralne grupy to jest to :) bardzo indywidualne podejście.

Placówki artystyczne

5.8
Jakub
Termin usługi: maj 2021

Świetne pomysły, super współpraca i realizacja na czas!

Malarstwo artystyczne

6.0
Nikola
Termin usługi: grudzień 2020 

Świetne miejsce, kompleksowe przygotowanie do egzaminów! Zajęcia z rysunku, malarstwa, architektury wnętrz... bardzo pomogło i dostałam się na wymarzone studia :)

Placówki artystyczne

6.0
Agnieszka Majsterek
Termin usługi: styczeń 2021 

Absolutnie polecam. miejsce pełne profesjonalistów, z pasją rozwijających talenty podopiecznych Pracowni, w tym mojej córki :)

Placówki artystyczne

6.0
Lll
Termin usługi: wrzesień 2020

Uwielbiam zajęcia w tej pracowni! Podejście prowadzących jest bardzo indywidualne i zwracają oni uwagę na słabe i mocne strony kursantów proponując rozwiązania i ćwiczenia które naprawdę pomagają pokonać słabości! Wszyscy prowadzący z własnym podejściem do nauki dają szerokie spojrzenie na to jak ugryźć malarstwo czy rysunek! Bardzo korzystne jest to że zajęcia z rysunku i malarstwa są łączone i to czy będziemy malować czy rysować zależy tylko od naszej potrzeby (i polecenia prowadzących!) i nie jest zależne od grafiku bo zajęcia sztalugowe są i malarstwem i rysunkiem.

Malarstwo artystyczne

6.0
Ola G
Termin usługi: maj 2020 

Zdecydowanie najlepsza pracownia i najlepsi nauczyciele! Podejście do osób z różnym temperamentem, wiedza prowadzących ogromna. Korekty po i w trakcie każdych zajęć. Prowadzący wiedzą jak nakierować ucznia, aby cały czas się rozwijał. Podczas zajęć zrobiłam progres życia za co jestem bardzo wdzięczna. Brak słów,aby opisać profesjonalizm i atmosferę pracowni!

Placówki artystyczne

6.0