Działalność on-line 

Pracownia Muzyczna Muzykon

80-257 Gdańsk, Juliusza Słowackiego 37
(Po lewej stronie budynku schodami w dół.) Mapka
575-707-887, 575-707-887
k...@muzykon.pl pokaż
www.muzykon.pl
/pracownia.muzykon
/pracownia.muzykon
Godziny otwarcia
codzienniedo 22:00
Godziny rezerwacji należy ustalić telefonicznie lub mailowo lub poprzez formularz na stronie internetowej.

O nas

Muzykon to artystyczna przestrzeń muzyczna, w której można nauczyć się gry na instrumencie, śpiewu, poćwiczyć w sali prób lub profesjonalnie nagrać płytę, zrobić mastering lub miks. Organizujemy także koncerty i inne wydarzenia kulturalne.

Pracownia Muzyczna Muzykon to artystyczna przestrzeń muzyczna, w której przekazujemy naszą pasję do muzyki. Chcemy, aby każdy kto do nas zawita czuł się swobodnie i mógł zdobywać lub doskonalić swoje umiejętności w dobrych warunkach. Pragniemy, aby Muzykon stał się nie tylko miejscem, ale także społecznością ludzi, którzy nie boją się poświęcać swój czas dla miłości do muzyki.

Staramy się, aby każdy kto do nas przyjdzie czerpał jak najwięcej. Jeśli jesteś na początku swojej muzycznej drogi, chętnie Ci pomożemy ją obrać. Jeśli posiadasz już jakieś umiejętności, pomożemy Ci je doskonalić. Jeśli jesteś już zawodowym muzykiem, chętnie z Tobą pogramy!

W naszych progach odbywają się będą zajęcia gry na instrumentach, lekcje śpiewu, zajęcia indywidualne oraz zespołowe, warsztaty, koncerty oraz różnego rodzaju przedsięwzięcia muzyczne. W Muzykonie znajdziecie również sale prób oraz studio nagrań, czyli wszystko co potrzebne do realizacji siebie w świecie muzycznym.

Współpracują z nami artyści o wysokich umiejętnościach i dużej wiedzy muzycznej. Mogą
się pochwalić dyplomami akademii muzycznych i zdobyczami konkursowymi, ale przede wszystkim są kreatywnymi, pełnymi energii ludźmi, którzy chcą dzielić się swoją pasją.
Przyjdź do nas i sam się przekonaj.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Kursy muzyczne

 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • czas trwania kursu:
  6
   
 • opieka:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Marta D - opinia

Uczęszczam id lutego na zajęcia wokalne - czuję progres dzięki fantastycznej współpracy. Świetna oferta, pełen profesjonalizn

 • Marta D
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »