Pracownia Muzyczna Muzykon

Pracownia Muzyczna Muzykon

Wybierz numer

575-707-887
k...@muzykon.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Pracownia Muzyczna Muzykon Gdańsk 4
 

O nas

Muzykon to artystyczna przestrzeń muzyczna, w której można nauczyć się gry na instrumencie, śpiewu, poćwiczyć w sali prób lub profesjonalnie nagrać płytę, zrobić mastering lub miks. Organizujemy także koncerty i inne wydarzenia kulturalne.
Pracownia Muzyczna Muzykon to artystyczna przestrzeń muzyczna, w której przekazujemy naszą pasję do muzyki. Chcemy, aby każdy kto do nas zawita czuł się swobodnie i mógł zdobywać lub doskonalić swoje umiejętności w dobrych warunkach. Pragniemy, aby Muzykon stał się nie tylko miejscem, ale także społecznością ludzi, którzy nie boją się poświęcać swój czas dla miłości do muzyki.

Staramy się, aby każdy kto do nas przyjdzie czerpał jak najwięcej. Jeśli jesteś na początku swojej muzycznej drogi, chętnie Ci pomożemy ją obrać. Jeśli posiadasz już jakieś umiejętności, pomożemy Ci je doskonalić. Jeśli jesteś już zawodowym muzykiem, chętnie z Tobą pogramy!

W naszej Pracowni odbywają się zajęcia gry na instrumentach, lekcje śpiewu, zajęcia indywidualne oraz zespołowe, warsztaty, koncerty oraz różnego rodzaju przedsięwzięcia muzyczne. W Muzykonie znajdziecie również sale prób oraz studio nagrań, czyli wszystko co potrzebne do realizacji siebie w świecie muzycznym.

Współpracują z nami artyści o wysokich umiejętnościach i dużej wiedzy muzycznej. Mogą
się pochwalić dyplomami akademii muzycznych i zdobyczami konkursowymi, ale przede wszystkim są kreatywnymi, pełnymi energii ludźmi, którzy chcą dzielić się swoją pasją.
Przyjdź do nas i sam się przekonaj.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mieści się Pracownia Muzyczna Muzykon?
Nasza Pracownia mieści się na ul. Słowackiego 21 oraz Słowackiego 37. Na Słowackiego 21 w Garnizonie odbywa się większość kursów indywidualnych i grupowych oraz koncerty. Na Słowackiego 37 w piwnicy mieszczą się sale prób i studio nagrań.
Gdzie można znaleźć informacje na temat zajęć i warsztatów?
Wszelkie informacje na temat zajęć i warsztatów znajdziesz na naszej stronie internetowej www.muzykon.pl oraz na naszym profilu na portalu Facebook @pracownia.muzykon
Jak można zapisać się na zajęcia?
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 575 707 887 lub mail: kontakt@muzykon.pl

Oceny (6)

Mietek Big Band
Termin usługi: kwiecień 2022 

Super miejscówka na próby zespołu, wytłumiona sala, dostępne nagłośnienie i perkusja do tego świetny kontakt z właścicielem. Polecam!

Studio nagrań

6.0
Joanna
Termin usługi: wrzesień 2021 

Polecam szkołę muzyczną Muzykon. Jestem osobą dorosłą, zaczęłam naukę w czerwcu na gitarze i grałam utwory oraz stroiłam instrument od pierwszej lekcji, dostałam mnóstwo ćwiczeń i wskazówek, żeby poza szkołą rozwijać się samodzielnie. Bardzo dobry kontakt i możliwości ułożenia oraz odrabianie zajęć.

Kursy muzyczne

6.0
Dariusz
Termin usługi: kwiecień 2021 

Bardzo pozytywna domowa atmosfera. Kompetentni wykładowcy i wiedza przekazywana w przystępny sposób. polecam

Kursy muzyczne

6.0
Oliwia
Termin usługi: marzec 2021 

Serdecznie polecam Muzykon! To miejsce w którym można rozwinąć pasje, spotkać fantastycznych ludzi i dobrze się bawić! Wszystko na wysokim poziomie merytorycznym ;)

Kursy muzyczne

6.0
Przemysław
Termin usługi: wrzesień 2020 

Idealne miejsce na kameralne koncerty: odpowiedniej wielkości sala z wysokiej jakości nagłośnieniem i oświetleniem. Plus możliwość realizacji profesjonalnego nagrania audio. A przede wszystkim znakomici fachowcy od dźwięków, życzliwi i bardzo pomocni ludzie. Do tej pory dwukrotnie skorzystałem z usług Muzykonu (organizacja występów, nagłośnienie, nagranie) i z pewnością będę wracał!

Placówki artystyczne

6.0
Marta D
Termin usługi: maj 2020 

Uczęszczam id lutego na zajęcia wokalne - czuję progres dzięki fantastycznej współpracy. Świetna oferta, pełen profesjonalizn

Kursy muzyczne

6.0