Prana Spa Salon Masażu

Prana Spa Salon Masażu

Wybierz numer

507-450-300
s...@pranaspa.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
 

TV Filmy

202

Salon Prana Spa

O nas

Przyjdź i zrelaksuj się w Prana Spa, wyjątkowym miejscu na mapie Gdańska.
Pozwól zabrać się w podróż do świata relaksu, odmłodzenia, dobrego samopoczucia i przede wszystkim zdrowia.
Prana Spa to miejsce, które powstało z połączenia kilkunastoletniego doświadczenia, pasji i  wiary w niezwykłą siłę Ajurwedy. Jest to również odpowiedź na nieustannie rosnącą potrzebę odnalezienia drogi do osiągnięcia równowagi ciała i umysłu.
W Prana Spa proponujemy Wam niezwykłe połączenie masaży i zabiegów, o niekwestionowanej skuteczności. Masaże ajurwedyjskie, tajskie oraz balijskie to najlepsze i najskuteczniejsze masaże świata. Wykonywane są one przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów z Tajlandii, Indii i indonezyjskiej wyspy Bali.
Według Ajurwedy wszystko składa się z pięciu żywiołów. Elementy te to: eter, powietrze, ogień, woda i ziemia. Istoty żyjące posiadają jeszcze jeden element: jest to prana. Prana to inaczej siła życiowa, podstawowa energia odpowiadająca za fizyczne, umysłowe i duchowe zdrowie i siłę.
Wszystkie wschodnie masaże znajdują swoje korzenie w Ajurwedzie, z którą nierozerwalne jest holistyczne spojrzenie na człowieka. Dlatego w naszych salonach staramy się, abyście odzyskali nie tylko siłę i sprawność fizyczną, ale także spokój i równowagę ciała, ducha i umysłu.

Oceny (1)

Stała klientka
Termin usługi: październik 2022  

Bywam regularnie, chociaż marzyłabym sobie częściej. Profesjonalne masażystki zawsze znajdują moje miejsce bólu. Czysto. Przyjemny wystrój

Salony masażu

6.0