Premium Sound - Salon Audio-Video, HiFi, Hi-End

adres
81-855 Sopot, al. Niepodległości 645B
(Po prawej stronie jadąc w stronę Gdyni. Parking za budynkiem)
telefon
537-070-730, 513-070-730
e-mail
k...@premiumsound.pl pokaż
www
www.premiumsound.pl
Godziny otwarcia
pn-pt11:00 - 18:00
sob10:00 - 15:00
Odsłuchy poza godzinami otwarcia po umówieniu telefonicznym.

Napisali o nas

O nas

Zespół pasjonatów, którzy, dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, są w stanie zaoferować najwyższej jakości rozwiązania w zakresie audio, video i multiroom. Efekty naszej pracy są źródłem doskonałego dźwięku, obrazu i satysfakcji klientów.

Premium Sound  – Przede wszystkim dobre brzmienie i zadowolenie naszych klientów. 
 
Wyjątkowy zespół pasjonatów, którzy, dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, są w stanie zaoferować najwyższej jakości rozwiązania w zakresie audio, video i multiroom. Efekty naszej pracy są źródłem doskonałego dźwięku i obrazu, a przede wszystkim, pozytywnych emocji w domach i biurach naszych klientów. Zaspokajają potrzebę estetyki i harmonijnie łączą najwyższą jakość, funkcjonalność i formę, stając się ważną częścią wystroju.  Napawają swoich właścicieli dumą z ich posiadania przez wiele lat. 

Stawiane przed nami wyzwania realizujemy zawsze na najwyższym poziomie, bo nie jesteśmy tylko kolejnym sklepem ze sprzętem, ale pasjonatami i chcemy wyznaczać standardy w branży audio-video. Wybieramy i wprowadzamy najlepsze marki i rozwiązania, bo cenimy indywidualizm naszych klientów i nie pracujemy na czas, a poszukujemy rozwiązań.
W swojej pracy zabiegamy o zaufanie i pozytywne relacje z klientami, chętnie też wymieniamy się doświadczeniami, jesteśmy otwarci na sugestie i nowe pomysły.
Nasz sukces to zadowolenie naszych klientów i stale rosnący  krąg przyjaciół naszego salonu.
Nasza pasja, doświadczenie, zaangażowanie, indywidualne podejście, wybrane, najlepsze marki, powodują, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom dokładnie to, czego oczekują, a bardzo często przekraczamy ich oczekiwania

Chcemy propagować słuchanie muzyki i pokazywać rozwiązania, które przenoszą nasze dotychczasowe doznania z tego płynące na wyższy poziom. Dla nas Hi-Fi i Hi-End, to sztuka spędzania wolnego czasu i styl bycia.
 
Asortyment

W ofercie Premium Sound znajdują się tylko najlepsze produkty. Nie polecamy marek, modeli, czy systemów, co, do których nie mamy pewności, że potrafią ładnie zabrzmieć.
Stale rozszerzamy i korygujemy nasz asortyment. Specjalizujemy się w zestawach stereo. Oferujemy zestawy od budżetowych po ultra HI-END. Tworzymy indywidualne konfiguracje kina domowego i multiroom, ściśle pod oczekiwania klienta. Nie sprzedajemy gotowych zestawów. Dla miłośników analogu możemy zaoferować najwyższej jakości gramofony i akcesoria. Stale rozszerzamy ofertę słuchawek, aby nasi klienci mogli cieszyć się swoją ulubioną muzyką również wtedy, gdy nie mają w pobliżu swojego zestawu HiFi, lub zwyczajnie są miłośnikami słuchawkowego brzmienia.

Obserwujemy trendy i wprowadzamy najnowsze rozwiązania w zakresie streamingu, łączności bezprzewodowej i PC Audio. 

Polecane przez nas marki: 

Elektronika – Abyssound, Atoll, Audia Flight, Audiobyte, Audion, Avid, Hegel, JVC, Lavardin, Lumin, Nagra, Onkyo, Pathos, Reimyo, Rockna Audio, Sony, Trilogy, Wells Audio
Kolumny – AudioSolutions, Audiovector, Audio Physic, Cabasse, Definitive Technology, Klipsch, Melodika, PMC, Polk Audio, Pylon, Trenner&Friedl, Ubiq Audio, Xavian
Gramofony i akcesoria – Avid, Nottingham Analogue, Goldring, Nagaoka, Ortofon, Pro-Ject
Słuchawki – Beyerdynamic, Brainwavez, Final Audio, HiFiMAN, RHA, Sennheiser 
Okablowanie – Cardas, Enerr, Equilibrium, Harmonix, Signal Projects, TelluriumQ, Vein Audio 
Akcesoria i stoliki – Harmonix, Norstone, Solid Tech
 
Wszystkich dostępnych sprzętów można u nas posłuchać nieodpłatnie, w dwóch różnych pomieszczeniach. W drodze indywidualnych ustaleń z klientem,  dni i godziny odsłuchów dostosowujemy do klienta. Umożliwiamy również odsłuchy w domu klienta. Dzięki współpracy z wieloma dystrybutorami, instalatorami i sklepami często jesteśmy w stanie sprowadzić niedostępne w Trójmieście urządzenia oraz zaprojektować najbardziej indywidualne rozwiązania.
 
ZAPRASZAMY

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »