AS KOMIS AGD - używany i nowy sprzęt AGD - serwis

AS KOMIS AGD

Wybierz numer

58 553-64-62 58 553-16-99
a...@askomis.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/30 - AS KOMIS AGD Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/30 - AS KOMIS AGD Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/30 - AS KOMIS AGD Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/30 - AS KOMIS AGD Gdańsk +27 1
 

Artykuły o nas

 • Używane AGD. Dlaczego cieszy się popularnością?
  Zakup używanego AGD - interesują się tym nie tylko osoby, które chcą zaoszczędzić albo nie mają środków na zakup nowego sprzętu. Używanego AGD poszukują go także ci, którym zależy na dobrej jakości sprzęcie, który można naprawiać. Wszystko dlatego, że nowe AGD dostępne w marketach ma określoną żywotność, która często dobiega końca wraz z upływem terminu gwarancji.
  7 listopada 2022 (41 opinii)
 • Pralka w domu. Jak wybrać bezpieczne i wygodne miejsce?
  W domach jednorodzinnych pralkę umieszczamy najczęściej w osobnym pomieszczeniu. W mieszkaniach znajduje się ona w łazienkach, kuchniach lub w przerobionych z toalety pomieszczeniach gospodarczych. Ważne, by przy zakupie dopasować wymiary urządzenia do możliwości miejsca, w którym je ustawimy, a nie na odwrót. Dzięki temu w razie konieczności naprawy nie będzie problemu z szybkim dostępem.
  27 grudnia 2021 (27 opinii)
 • Napraw stare, może być lepsze niż nowe. Usługi w Trójmieście
  Naprawiają sprzęt rtv i agd, serwisują telefony komórkowe i komputery, a kiedy trzeba - potrafią też doradzić. Zalet naprawy zepsutego lub starego sprzętu jest wiele, jak choćby ekologia czy wsparcie lokalnego biznesu. W katalogu firm Trojmiasto.pl serwisów i specjalistów nie brakuje - rozmawiamy z kilkoma z nich.
  14 maja 2020 (319 opinii)

O nas

Pralka, pralki, lodówka,lodówki, zmywarka, zmywarki, zamrażarka, zamrażarki, kuchenka, kuchenki, suszarka, suszarki, telewizor, wyparzarka, wyparzarki, tanie, tania,tanio,używane,używana AEG,Bosch,Candy,Elektrolux,Whirpool.Gwarancja,transport,montaż.
Firma AS KOMIS założona została w 1994 roku. Od ponad 25 lat sprowadzamy używany sprzęt AGD z Niemiec i ze Szwecji.
2,3,4-letnie modele pralek, lodówek, zmywarek, kuchenek - ceny od 299 zł. GWARANCJA, TRANSPORT I MONTAŻ, SERWIS POGWARANCYJNY, UTYLIZACJA - pełen profesjonalizm - nie będą Państwo żałować.U nas na jednym urządzeniu można zaoszczędzić średnio 1.000 zł.Sprzedajemy tylko markowe oryginalne  maszyny, które będą działać w Waszych gospodarstwach domowych jeszcze przez wiele lat. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.askomis.pl lub www.askomis.com AEG, BOSCH, BAUKNECHT, SIEMENS, LIEBHERR, ELEKTROLUX, MIELE, BLOMBERG, ZANKER, PRIVILEG, BEKO, NEFF ,ZANUSI, ARISTON, WHIRPOOL, ZANUSI, AMICA, CANDY, HUSQVARNA, CYLINDA

Pamiętaj ! Tylko oryginalne niemieckie i szwedzkie urządzenia wyprodukowane bezpośrednio w Niemczech i Szwecji, w niemieckich i szwedzkich fabrykach,/technologie sprzed kilku lat/są bardzo trwałe i niezawodne...
Zapraszamy do zakupów.

Oceny (1)

Karol
Termin usługi: wrzesień 2022

Polecam, tanio, szybko i konkretnie

Sprzęt AGD i RTV

6.0