PrimaLife

81-603 Gdynia, Czesława Niemena 2/U1 Mapka
58 776-24-47, 607-760-000
k...@primalife.pl pokaż
https://www.primalife.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

PrimaLife to platforma o zdrowym stylu życia, którą tworzą dietetycy, trenerzy, fizjoterapeuci, psychologowie i kosmetolodzy. System PrimaLife to warsztaty, wyjazdy, plany motywujące i magazyn wiedzy.

Co składa się na System PrimaLife?

PrimaLife Travel - www.primalifeTRAVEL.pl
Inspirujące i niebanalne kobiece wyjazdy, które dostarczają dawki energii, niezapomnianych doświadczeń, wiedzy od specjalistów z dziedzin dietetyki, aktywności fizycznej, psychologii i pielęgnacji.

PrimaLife Events - www.primalifeEVENTS.pl
Bogate w wiedzę spotkania z dietetykami, trenerami, psychologami i kosmetologami, podczas których uczymy jak jednocześnie osiągać harmonię różnych sfer życia i jak zdrowo żyć.

PrimaLife Plan - www.primalifePLAN.pl
Spersonalizowane Plany na zdrowy styl życia. Każdy plan zawiera: indywidualnie rozpisany trening, zbilansowany jadłospis oraz harmonogram zabiegów pielęgnacyjnych i konkretną dawkę wiedzy psychologicznej pomagającą osiągnąć założony w Planiecel.

PrimaLife Style - www.primalifeSTYLE.pl
To magazyn fachowej wiedzy, w którym nasi specjaliści motywują i dzielą się informacjami na temat zdrowego i zrównoważonego życia.

Wszystkie elemnty Systemu PrimaLife opierają się na filozofii PrimaLife, czyli harmonijnym przenikaniu się czterech najważniejszych sfer życia: diety, aktywności, pielęgnacji i psychologii. Niezależnie od tego, który element Systemu wybierzesz, zawsze znajdziesz w nim wszystkie cztery filary naszej filozofii.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »