Prime Banking

Prime Banking

Wybierz numer

506-341-129
k...@prime-banking.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/6 - Prime Banking Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/6 - Prime Banking Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/6 - Prime Banking Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/6 - Prime Banking Gdańsk +3 1
 

Artykuły o nas

O nas

Kredyty hipoteczne - na tym znamy się najlepiej.
Jesteśmy zespołem ekspertów kredytowych z kilkunastoletnim doświadczeniem
w branży. Jako byli pracownicy banków i największych firm pośrednictwa
finansowego w Polsce, specjalizujemy się w kredytach hipotecznych, ale mamy
swoje indywidualne kompetencje. Właśnie dlatego, możemy o sobie powiedzieć,
że tworzymy zespół, który jest w stanie obsługiwać klientów kompleksowo.

Jesteśmy dumni z każdej pozytywnej oceny, którą otrzymaliśmy.
Cieszy nas każda rekomendacja, polecenie dotychczasowych klientów.
To ugruntowuje nas w przekonaniu, że nasza wizja obsługi jest tym czego
klienci oczekują.

Tobie również pomożemy przejść komfortowo przez proces kredytowy.
Pokażemy Ci, że z nami można sprawnie sfinalizować zakup.

Zespół Prime Banking

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują konsultacje kredytowe?
Usługi pośrednictwa kredytowego są całkowicie bezpłatne i nie obwarowane żadnymi dodatkowymi kosztami.
Jak wygląda przebieg spotkania?
Możemy zaproponować spotkanie w dwóch wariantach:

- Indywidualne spotkanie w formie konsultacji, na którym odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, opowiemy o procesie kredowym i sprawdzimy zdolność kredytową. Dodatkowo przedstawimy szczegółowe wyliczenia przedstawiające warianty kredytowe w różnych bankach oraz stworzymy szczegółowy plan działania.

- Konsultacje online – telefonicznie zbierzemy najważniejsze informacje i tego samego dnia otrzymasz od nas wiadomość na skrzynkę mailową z wszystkimi powyższymi informacjami. Kolejnym etapem może być spotkanie, aby omówić przedstawione symulacje.
Ile trwa cała procedura uzyskania kredytu hipotecznego?
Proces kredytowy różni się pod względem czasu w każdym z banków.
Od momentu podpisania umowy przedwstępnej do podpisania finalnego aktu notarialnego oraz uruchomienia kredytu należy liczyć od 3 do 6 tygodni w zależności od banku.
Uzyskuję dochody z tytułu umowy zlecenia – czy otrzymam kredyt hipoteczny?
Tak. Część banków bierze pod uwagę dochody uzyskiwane w formie umowy zlecenia, nie mniej muszą one być otrzymywane i przelewane na konto nieprzerwanie od 12 miesięcy.
Uzyskuję dochody w walucie obcej – czy mogę wnioskować o kredyt hipoteczny?
Tak. Akceptowane są dochody uzyskiwane w GBP, EUR oraz USD. Mamy także możliwość pozyskania finansowania w NOK, ale pod kilkoma warunkami. W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy do kontaktu.
COVID a kredyt hipoteczny.
W związku z sytuacją epidemiologiczną, faktycznie nastąpiło kilka zmian w bankach. W części banków ograniczenia dotyczą uzyskiwanego dochodu (np. umowa zlecenia), w innych poziomu wkładu własnego, jeszcze inne mają swoją listę branż wykluczonych.
Zaznaczamy jednak że każdy wniosek jest traktowany indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu – określimy potencjał do współpracy oraz do uzyskania kredytu hipotecznego.

Oceny (104)

Oliwia Ginna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: październik 2021 

Pan Łukasz sprawił, że cały proces kredytowania był łatwy i przyjemny, zajął się cała dokumentacja oraz kontaktem z bankiem, zestawił banki warte uwagi i pomógł wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę. Warto skorzystac. Polecam z całego serca ;)

Kredyty i pożyczki

6.0
Alicja Dąbk
Termin usługi: październik 2023 

Polecam współpracę z Prime banking , pełen profesjonalizm , doświadczenie oraz bezproblemowy kontakt. Pozdrawiam

Kredyty i pożyczki

6.0
Olga Grądzka
Termin usługi: marzec 2023 

Obsługa i pomoc rewelacyjne. Bardzo dziękuję Pani Annie Mielewczyk. Podałam swoje oczekiwania co do kredytu, łącznie z tym, że bardzo zależało mi na szybkim otrzymaniu pieniędzy. Oferta dla mnie została przygotowana w ekspresowym tempie. Oszczędziło mi to czasu i kłopotu z poszukiwaniem w bankach opcji korzystnej dla mnie. Podpisanie umowy zostało zorganizowane przez Panią Annę, w miejscu dogodnym dla mnie. Dodam, że Pani Anna jest niezwykle komunikatywna, cierpliwa i uprzejma. t To czyni cały proces bezstresowym i zrozumiałym. To kolejny raz , kiedy w mojej rodzinie korzystamy z usług Prime Banking i Pani Anny Mielewczyk. Zdecydowanie polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Katarzyna
Termin usługi: kwiecień 2023 

Dziękuję p. Annie za bardzo sprawne przeprowadzenie mnie przez procedurę kredytu hipotecznego .

Kredyty i pożyczki

6.0
Tomasz G.
Termin usługi: kwiecień 2023 

Mogłem liczyć na szybką i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu

Kredyty i pożyczki

5.8
Grzegorz
Termin usługi: marzec 2023 

Serdecznie polecamy współpracę z Panem Łukaszem Kubistą - mega zaangażowany, nastawiony na klienta, nie zraża się problemami. Bardzo pomógł nam z otrzymaniem kredytu. Zorganizował wszystkie formalności. Blisko współpracował z pośrednikiem nieruchomości podczas całej transakcji. Panie Łukaszu - jeszcze raz dziękujemy, Pana udział był nieoceniony! :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Anna
Termin usługi: marzec 2023 

Bardzo dziękujemy pani Ani za pomoc w przejściu przez proces uzyskania kredytu hipotecznego. Wszystko przebiegło bez problemów, pani Ania pomogła nam zapoznać się z ofertami różnych banków i wybrać najlepszą dla nas. Pani Ania jest bardzo zaangażowana we współpracę, zawsze chętnie odpowiada na pytania i wspiera na każdym kroku. Jeszcze raz bardzo dziękujemy :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Łukasz
Termin usługi: marzec 2023 

Z Panią Anną to kredytów można co weekend brać! Pełna opieka nad laikiem kredytowym jakim byłem, wsparcie 11/10, regularny kontakt, feedback, dostępność. Wszystko z naturalnym niewymuszonym uśmiechem i luzem :) Tak trzymać i polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Magdalena
Termin usługi: luty 2023

Polecam Łukasza i Anie. Świetna współpraca i pełne zaangażowanie

Doradztwo finansowe

6.0
Aleksandra
Termin usługi: grudzień 2022 

Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Ania przeprowadziła nas przez cały proces kredytowy, wybierała tylko najkorzystniejsze oferty i zawsze informowała o zmianach na naszą korzyść. Zawsze cierpliwie odpowiadała na nasze pytania oraz tłumaczyła różne kredytowe zagadnienia, dzięki czemu od pierwszego spotkania wiedzieliśmy z mężem, że jesteśmy w dobrych rękach.

Kredyty i pożyczki

6.0
Agata
Termin usługi: styczeń 2023 

Pani Anna sprawnie przeprowadzila mnie przez proces kredytu hipotecznego od momentu podejmowania decyzji o kredycie az do podpisania umowy z bankiem. Kredyt uzyskany szybko, doslownie w kilka dni od wyslania wniosku. Dziekuje Pani Annie za pomoc i dodaje szesc gwiazdek za proaktywnosc :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Krzysztof
Termin usługi: wrzesień 2022 

Bardzo fachowa pomoc przy wyborze kredytu hipotecznego, porównanie ofert banków, doradztwo, wyjaśnienie zawiłości, ze swojej strony bardzo polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Paweł Boroszko
Termin usługi: lipiec 2022 

Polecam współpracę z panem Łukaszem Kubistą. Dzięki jego zaangażowaniu mogliśmy wybrać najlepsza ofertę kredytu hipotecznego. Pan Łukasz przestawił nam szeroką ofertę kredytową, doradził nam gdzie najlepiej złożyć wnioski oraz przeprowadził nas przez cały proces kredytowy - od wypełnienia wniosku, przez uzupełnianie dokumentacji (czasem walcząc z deweloperem) aż po podpisanie umowy kredytowej w wybranym banku. W sytuacji gdy pan Łukasz był na urlopie zawsze mogliśmy uzyskać odpowiedzi i pomoc od pozostałych pracowników Prime Banking.

Kredyty i pożyczki

6.0
Przemek
Termin usługi: kwiecień 2022 

Pani Anna pomogła w przejściu przez zawiłości dokumentacji i aplikacji o kredyt . Przedstawiła kilka propozycji . Cały proces był mniej uciążliwy niż niby proste sprawy w banku. Bardzo dziekuję

Kredyty i pożyczki

6.0
Jolanta i Wojciech Pszczółkowscy
Termin usługi: grudzień 2021 

Pani Anna Mielewczyk pomagała nam przy załatwieniu kredytu. Osoba kompetentna, pomocna, życzliwa, otwarta, o wysokiej kulturze osobistej. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Osoba godna polecenia.

Kredyty i pożyczki

6.0
Izabela Ł.
Termin usługi: luty 2022

Obsługa klienta na najwyższym poziomie, szybkie i profesjonalne działanie, doradztwo i ogromna wiedza.

Doradztwo finansowe

6.0
Katarzyna D.
Termin usługi: listopad 2021 

Dzięki Panu Łukaszowi cały proces pozyskiwania kredytu przebiegł sprawnie i pomyślnie, a nawet z humorem :) Pan Łukasz jest zaangażowany w swoją pracę i bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Bardzo polecam współpracę!

Kredyty i pożyczki

6.0
Krzysztof
Termin usługi: styczeń 2022 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez Pana Łukasza z Prime Banking. Pomógł nam we wszystkich kwestiach związanych z procesem zaciągnięcia kredytu. Od początku do końca byliśmy w stałym kontakcie i zawsze mogliśmy liczyć na jego wsparcie. Polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Patrycjusz Szydlik-Bukowski
Termin usługi: sierpień 2021 

Pan Łukasz Kubista pomógł nam na każdym etapie w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oprócz przygotowania dokumentów, wytłumaczył krok po kroku jak to wszystko działa i czego można się spodziewać

Kredyty i pożyczki

6.0
Zadowoleni klienci
Termin usługi: wrzesień 2021 

Cały proces kredytowy przeszedł zgodnie z oczekiwaniami. Od wyboru banków do informacji o przyznanym kredycie. Wsparcie na kazdym etapie skladania wniosku o kredyt hipoteczny oraz w trakcie oczekiwania na decyzję. Świetna współpraca. Wsparcie okazane także po informacji o otrzymanym kredycie w zwiazku z wnioskami do sądu o hipoteki. Polecam

Kredyty i pożyczki

6.0