Oceny (7)

Bartek
Termin usługi: styczeń 2024 

najlepszy pub w jakim byłem, wspaniała obsługa, wspaniałe ceny, niesamowita przygoda za każdym razem.

Puby

6.0
ImmortaleMortadellaZerro
Termin usługi: sierpień 2023 

Bardzo dobry wybór piwa i innych alkoholi. Przesympatyczni ludzie. Polecam gorąco!

Puby

6.0
Ra
Termin usługi: kwiecień 2023 

Ceny może nie są wysokie. Latem koncerty robią robotę ale w środku , jeszcze jesienią/zima? Nic nie doinwestowane, sufit w toalecie odpadający i stalaktyty. Wygląda jak kible w szkole 40 lat temu. Rockowego wystroju brak. Dziury w ścianie. Niestety ten lokal to niedoinwestowana spuścizna po trolu i rock'out, a szkoda.

Puby

4.2
Los101
Termin usługi: październik 2022 

Szeroki wybór piw w rozsądnych cenach świetna obsługa iwrecz rodzinna atmosfera. A do tego swi3tna lokalizacja, koncerty w lecie i karaoke we wtorki Czego chcieć więcej?

Puby

5.8
Norman
Termin usługi: listopad 2019 

Ogólnie OK, tylko ten nijaki wystrój sprawia, że miejsce jest wyprane z klimatu.

Puby

2.8
Witold
Termin usługi: październik 2019 

Całkiem przyjemnie, przede wszystkim niedrogo, i co ważne: na piętrze jest cicha sala. Co tydzień są karaoke, mikrofon wprawdzie fatalny, ale lista piosenek to rekompensuje. Raz w miesiącu do tego spotkania autorskie z różnymi trójmiejskimi poetami - byłem i bardzo polecam!

Puby

5.2
Karolina
Termin usługi: czerwiec 2019 

Wnętrze rodem z osiedlowej, niskobudżetowej pizzerii, bez klimatu. Jest tanio a obsługa jest ok. Atmosferę ciężko ocenić ale lokal raczej nastawiony na towarzystwo wzajemnej adoracji- hałaśliwe i rządzące się jakby było u siebie w domu a każdy z zewnątrz jest dziwnym nowym zjawiskiem. No i syf na terenie wokół budynku.

Puby

2.6