Problem bouldering

Problem bouldering

Wybierz numer

798-726-584
i...@problembouldering.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Problem bouldering Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Problem bouldering Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Problem bouldering Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Problem bouldering Gdańsk +6 1
 

TV Filmy

1

Zawody wspinaczkowe "REJS"

Artykuły o nas

O nas

Nowoczesna ściana wspinaczkowa w Gdańsku. Najnowsze chwyty i rozwiązania treningowe w industrialnej przestrzeni. Niepowtarzalny klimat, najlepszy routesetting.
Problem Bouldering to najnowsza i najnowocześniejsza ściana wspinaczkowa w Gdańsku. Obiekt został wyposażony w światowej klasy chwyty i struktury. Jako jeden z niewielu obiektów w Polsce ma na wyposażeniu Kilter Board - naszym zdaniem jest to najwszechstronniejsza, najlepiej zaprojektowana, najbardziej przyjazna użytkownikowi ściana systemowa na świecie.
Problem bouldering jest odpowiedni dla wspinaczy na każdym poziomie zaawansowania. Zarówno początkujący, jak i najbardziej zaawansowani wspinacze są u nas mile widziani. 
Dopełnieniem przestrzeni jest kawiarnia. Piwa z różnych browarów, kawa oraz ciasta umilą wam czas na Problemie.

 

Oceny (2)

Szufla
Termin usługi: marzec 2023

Prawdziwa jakość w pięknym wydaniu. Obiekt bardzo klimatyczny, cała ekipa bardzo zaangażowana. Co najważniejsze - drogi wspinaczkowe...baldy. Moja subiektywna opinia -> najlepsze :) , wymagające pogłówkowania, mocno zmuszają do wyjścia poza swoje utarte schematy. Bardzo to lubię, to wpływa na rozwój! Drugim dużym filarem jest kilter board - panel na którym za pomocą apki można włączyć jeden z ponad 8000 różnych problemów boulderowych, można zmieniać kąt nachylanie ściany.

Wspinaczka

6.0
Werka
Termin usługi: listopad 2022

Cudowne miejsce, warto przyjsc chociaz na kawke!

Wspinaczka

6.0