Artykuły o nas

O nas

Gabinet oferuje leczenie i diagnostykę chorób skóry: zapalnych, nowotworowych, alergicznych, a także usługi z zakresu dermatologii estetycznej -Cosmelan, Dermamelan, likwidacja zmarszczek (kwas hialuronowy, botox), biorewitalizacja twarzy, peelingi.

Oceny (6)

Ireneusz
Termin usługi: 22.12.2015

Wysokie profesjonalne,indywidualne podejście do pacjentów. Pani profesor jest geniuszem w Swojej dziedzinie!Bardzo dziękuję za leczenie i zdiagnozowanie choroby!!!!!

Dermatolodzy

5.7
Asia
Termin usługi: maj 2014-2015

Najlepszy dermatolog jakiego mogłam sobie wymarzyć. Wielkie kompetencje, ogromna wiedza, a najważniejsze - bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam całym sercem. Chciałabym aby wszyscy lekarze byli tak pełni zrozumienia i ogromnej wiedzy jaką posiada Pani Małgorzata!

Dermatolodzy

6.0
Pacjentka.
Termin usługi: luty/marzec

Zdecydowanie polecam! Pani doktor baaardzo mila, super podejscie do pacjenta. Nieczęsto się spotyka takie osoby. Dzięki Pani Małgorzacie znów mogę czesać się jak tylko zechcę. Wybawiła mnie z mega kompleksu, z którym męczyłam się ok 2 lat chodząc od lekarza do lekarza.. Polecam wizytę u Pani doktor. :) :) :)

Dermatolodzy

5.5
Aga d
Termin usługi: Lipiec 2013

Zdecydowanie polecam ! To najlepszy lekarz dermatolog w 3 miesce, bardzo milo i rzeczowo. Ogromna wiedza poparta doswiadczeniem!

Dermatolodzy

5.8
Stała pacjentka
Termin usługi: 03.08.2009

Do dr Sokołowkiej trafiłam po 2 latach walki z wypadaniem włosów. Wcześniej odwiedziłam kilkunastu dermatologów w trójmieście, którzy niestety nie byli w stanie mi pomóc. Dr Sokołowska zleciła szereg badań i to ona zdiagnozowała u mnie m.in anemię, niedoczynność tarczycy oraz hiperprolaktynemię, a później prowadziła leczenie. W tej chwili nie mam już żadnych problemów dermatologicznych, ale jestem pod jej stałą opieką. Jest wszechstronnym, kompetentnym i bardzo życzliwym lekarzem, pasjonatką swojej pracy i bardzo cenionym specjalistą w Akademii Medycznej, gdzie pracuje.

Dermatolodzy

5.6
Grzesiutek
Termin usługi: 28.07.2009 

Miałem problemy z estetyka twarzy i pleców. Blizny potrądzikowe, przebarwienia oraz odnawiający się trądzik. Do tego jeszcze wypadanie włosów. Teraz jest znakomicie. Pani doktor to znakomity, oddany pacjentom profesjonalista.

Medycyna estetyczna

5.3