ProfiLingua Szkoła Języków Obcych

ProfiLingua

Wybierz numer

695-213-738
w...@profilingua.pl pokaż
Otwarte do 19:30 więcej
  • Zdjęcie 1/13 - ProfiLingua Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/13 - ProfiLingua Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/13 - ProfiLingua Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/13 - ProfiLingua Gdańsk +10 1
 

TV Filmy

40

ProfiLingua - zmieniamy się na lepsze!

O nas

ProfiLingua Centrum Edukacji istnieje ponad 25 lat. W tym czasie pomogliśmy tysiącom Kursantów wspierając ich pasję i rozwój.
 Wieloletnie doświadczenie przekłada się również na skuteczność – nasi Słuchacze osiągają 95%–100% zdawalności na egzaminach. Świetne rezultaty są wynikiem unikatowego systemu monitorowania ich indywidualnych postępów – Profi-Lingua Quality Control, będącego gwarancją sukcesu na egzaminie. Ponadto zapewniamy narzędzia, które czynią naukę nie tylko przyjemną, lecz także skuteczną – nasi Kursanci mają dostęp do Strefy Słuchacza, e-Platformy, biblioteki i mediateki.

W naszej szkole przeprowadzamy kursy ogólne, specjalistyczne, egzaminacyjne, maturalne i dla dzieci.

Egzamin8 - kurs językowy przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

SPRAWDŹ NAS!
www.profilingua.pl
 

Oceny (4)

Basia G.
Termin usługi: czerwiec 2022 

Szkoła Profi Lingua jako chyba jedna z niewielu w Kato ma opcje nauczania jezyka czeskiego a to taki piękny język ;) Chodziłam na zajęcia indywidualne bo ciężko było mi pogodzić pracę w niestandardowych godzinach pracy z zajęciami grupowymi. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jak wiele można się na takich zajęciach nauczyć i jak dobrze jest mieć lektora tylko dla siebie ;) Polecam szczególnie ten rodzaj kursu!

Szkoły językowe

5.3
Mama Emilki
Termin usługi: czerwiec 2022

Bardzo ładna i nowoczesna szkoła oraz zadbane salki. Moje dziecko uczęszczało na angielski z disneyem dwa razy w tygodniu. Lekcje nie są za długie moim zdaniem, co jest na plus no bo dziecko się nie skupi tyle co dorosły, wiadoma sprawa. Pierwsze efekty były takie, że mała jak śpiewała to po angielsku właśnie. Raczej będziemy konturować :)

Kursy edukacyjne dla dzieci

5.8
Materialista
Termin usługi: luty 2022 

Bardzo dobra atmosfera na zajęciach, a to rzadkość. Lektor zaangażowany, nie przynudzał i widać ze starał się ciekawie prowadzić zajęcia. Przynosił różne materiały, gazety, książki i czasem jakieś podcasty nawet. Język angielski chciałam podszkolić w grupie więc chodziłam na zajęcia grupowe.

Szkoły językowe

5.8
Justyna
Termin usługi: maj 2022 

Właśnie kończę mój pierwszy rok szkolny, gdzie uczę się angielskiego. Zajęcia z lektorem Panem Marcinem są bardzo angażujące i czuję duży postęp w nauce, szczególnie w pracy, gdzie wykorzystuję nowe umiejętności. Panie w Sekretariacie są miłe i pomocne. Mam zamiar dalej kontynuować naukę w tej szkole

Szkoły językowe

5.7