Projekt Finanse Magdalena Dias

Projekt Finanse

Wybierz numer

691-935-938
b...@projektfinanse.com pokaż
 

O nas

Skuteczna pomoc w uzyskaniu KREDYTU MIESZKANIOWEGO lub GOTÓWKOWEGO.
W jednym miejscu zapoznają się Państwo z ofertami kilkunastu banków i uzyskają pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego źródła finansowania, zarówno dla siebie, jak również dla swojej firmy. Pomogę uporać się z wszelkimi formalnościami i sprawię, że proces uzyskania kredytu stanie się prosty i zrozumiały.

Oceny (59)

Patrycja i Damian Szaniawscy
Termin usługi: kwiecień 2021 

Pani Magda? Kobieta która z niemożliwego zrobi zrealizowane! Polecamy z całego serca, każdej osobie która marzy o własnym m. Kontakt i obsługa na najwyższym poziomie. Profesjonalizm w 100%.

Kredyty i pożyczki

5.8
Gabriel
Termin usługi: marzec 2021 

Profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt. Pani Magdalena jest osobą godną polecenia.

Kredyty i pożyczki

6.0
Dorota
Termin usługi: listopad 2020 

Nie przebrnęłabym przez proces kredytowy bez wsparcia pani Magdy. Oszczędziłam czas i energię. Polecam gorąco.

Kredyty i pożyczki

6.0
Emilia
Termin usługi: październik 2020 

Magda już drugi raz mi pomogła w załatwieniu kredytu na spełnienie marzeń. Bardzo dobrze wspominam współpracę. Pełen profesjonalizm. Dziękuję.

Karolina
Termin usługi: listopad 2020 

Bardzo polecamy panią Magdalenę . Pełen profesjonalizm, elastyczność i indywidualne podejście . Wszystkie nasze oczekiwania kredytowe zostały spełnione .

Kredyty i pożyczki

6.0
Monika i Czesław Gostomscy
Termin usługi: czerwiec 2020 

Gorąco polecamy!!!!Współpraca z Panią Magdą to była przyjemność. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i z całą pewnością w przyszłości również skorzystamy z usług Pani Magdaleny.

Kredyty i pożyczki

6.0
Tomasz Rzepkowski
Termin usługi: kwiecień 2020 

Współpraca z Panią Magdą to naprawdę czysta przyjemność, pomaga w każdej sytuacji. Wszelkie wątpliwości rozwiewa praktycznie od ręki. Jesteśmy z Żoną bardzo zadowoleni i z całą pewnością w przyszłości również skorzystamy z usług Pani Magdaleny. Polecam wszystkim.

Kredyty i pożyczki

6.0
Kamil i Ewelina
Termin usługi: kwiecień 2020 

Z usług Pani Magdaleny skorzystaliśmy z polecenia znajomej z pracy. Szukaliśmy pomocy przy wyborze kredytu hipotecznego. Pani Magdalena była dla nas nieocenionym wsparciem, dzięki niej szybko, bez żadnych problemów uzyskaliśmy kredyt. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc, merytoryczne doradztwo i cierpliwość. Procedura uzyskania kredytu z Panią Magdaleną w ogóle nie jest uciążliwa :) Gorąco polecamy!

Kredyty i pożyczki

6.0
Ewelina i Damian
Termin usługi: styczeń 2020 

Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta, rzeczowa pomoc o każdej porze dnia i nocy a przede wszystkim anielska cierpliwość - to cechy które charakteryzują naszą współpracę z Panią Magdą. Gorąco polecamy!

Kredyty i pożyczki

6.0
Lech
Termin usługi: listopad 2019 

Z całego serca polecam Panią Magdę. Pełen profesjonalizm oraz cierpliwość na wszelkie pytania. Na pewno skorzystam w przyszłości.

Kredyty i pożyczki

6.0
Filip
Termin usługi: listopad 2019

Bardzo profesjonalna i zaangażowana obsługa na każdym etapie współpracy; od doradztwo, przez realizację, aż po wsparcie po sfinalizowaniu współpracy. Mega polecam!

Doradztwo finansowe

6.0
Mateusz Wawrzyniak
Termin usługi: czerwiec 2019 

Pani Magda pomogła mi z kredytem hipotecznym w Tczewie. Z jej pomocą wspominam to jak najłatwiejszą rzecz pod słońcem. Serdecznie polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Anna i Andrzej
Termin usługi: maj 2019

Dzięki pani Magdalenie mieliśmy przygotowane oferty kilku banków, spośród których wybraliśmy te, które nas interesowały. Kontakt z bankami mieliśmy ograniczony do minimum, bo wszystko załatwiała nieoceniona doradczyni. Zawsze od razu otrzymywaliśmy odpowiedzi lub wyjaśnienia. Polecamy w 100%.

Doradztwo finansowe

6.0
ewa
Termin usługi: luty 2019 

Pani Magda to niezwykle kompetentna osoba. Zarówno dopasowanie ofert, konsultacje każdego szczegółu- zawsze dostępna i pomocna. Przed wizytą w banku mamy know- how, krok po kroku, z czym mamy przyjść i z czym wyjdziemy. Jedyna wizyta w banku to podpisanie umowy kredytowej. dziecko weźmie z Panią Magda Kredyt podpisuje się pod każdą superlatywą napisana na jej temat - wad nie ma

Kredyty i pożyczki

5.8
Piotr
Termin usługi: listopad 2018 

Bardzo profesjonalne podejście, porównanie ofert wielu banków. Pani Magdalena rzeczowo wyjaśnia wszystkie aspekty kredytu nawet kompletnemu laikowi. Kontakt z bankiem przez panią Magdalenę był bezproblemowy i bardzo szybki. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług i polecam wszystkim.

Kredyty i pożyczki

6.0
Agnieszka i Piotrek
Termin usługi: sierpień 2018 

Czytając poprzednie opinie nie będę ich powtarzać ... ale potwierdzam je i dodam że Pani Magda pomogła nam w spełnieniu naszego marzenia. polecamy!!!!!!!!

Kredyty i pożyczki

6.0
Edyta
Termin usługi: lipiec 2018 

Profesjonalna pomoc. Zaangazowanie doradcy w 100%. Kontakt bez wzgledu na pore dnia. Polecam!!!

Kredyty i pożyczki

6.0
Piotr
Termin usługi: maj 2018 

Kompletna obsługa klienta od wstępnego doradztwa kredytowego, poprzez przeprowadzenie przez cały trudny proces, aż do uzyskania kredytu. Świetny kontakt. Cenne rady zarówno w trakcie procesu kredytowego jak i po jego uzyskaniu. Polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Łukasz
Termin usługi: maj 2018 

Pani Magda to profesjonalistka w 100%. Nie mam dość słów pochwały. Naprawdę ciężko się napracowała, żeby znaleźć ofertę dla niełatwego klienta (własna działalność gospodarcza, co najwyraźniej jest dużą egzotyką dla banków). Sam na pewno nigdy bym nie przebrnął przez procedury. Bardzo fachowe i profesjonalne podejście, wszystkie informacje wytłumaczone jasno i bez wątpliwości, przez cały okres starania o kredyt miałem poczucie, że jest po naszej, a nie banków stronie. No i znalazła ofertę, która spełniała wszystkie wymagania, z naprawdę dobrymi warunkami. Przy tym jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Polecam gorąco. Doradzała przy uzyskaniu kredytu, ale tak naprawdę bardzo pomogła w spełnieniu wielkiego marzenia. Dziękujemy i polecamy!

Kredyty i pożyczki

6.0
Tomek
Termin usługi: luty 2018 

Magdalena pomogła w podpisaniu umowy od początku do końca idealnie rozpoznając potrzeby i dopasowując warunki kredytu. Szczerze polecam za profesjonalizm, fachowość i uśmiech na twarzy.

Kredyty i pożyczki

6.0