Projekt Finanse Magdalena Dias

Projekt Finanse

Wybierz numer

691-935-938
b...@projektfinanse.com pokaż
 

O nas

Skuteczna pomoc w uzyskaniu KREDYTU MIESZKANIOWEGO lub GOTÓWKOWEGO.
W jednym miejscu zapoznają się Państwo z ofertami kilkunastu banków i uzyskają pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego źródła finansowania, zarówno dla siebie, jak również dla swojej firmy. Pomogę uporać się z wszelkimi formalnościami i sprawię, że proces uzyskania kredytu stanie się prosty i zrozumiały.

Oceny (59)

Bartek
Termin usługi: listopad 2017 

Wyjątkowa osoba. Pani Magda dysponuję olbrzymią cierpliwością. Pomimo kilkumiesięcznej walki o uzyskanie kredytu, wielu nieprzewidzianych sytuacji i zwrotów akcji - sprawa została doprowadzona do samego końca wzorowo. Klient od początku współpracy czuję, że jest w dobrych rękach. Jako człowiek biorący pierwszy kredyt zostałem poprowadzony za rączkę przez wszystkie etapy, do dnia następującego po uruchomieniu kredytu włącznie! Sytuacje w mojej ocenie kryzysowe, rozwiązywane były podczas jednej miłej, rzeczowej rozmowy telefonicznej. Osoby takie jak Pani Magda wyznaczają standardy w obsłudze klienta. POLECAM !!!

Kredyty i pożyczki

6.0
Magda K.
Termin usługi: wrzesień 2017 

Doradca finansowy godny polecenia! Osoba życzliwa i profesjonalna. Pomogła uzyskać kredyt, który innym się nie udało. Odpowiadała na wszystkie pytania i wątpliwości.

Kredyty i pożyczki

5.8
Michał
Termin usługi: marzec 2017 

Wielkie podziękowania dla p. Magdy. Bardzo profesjonalnie podeszła do mojej sprawy. Porównanie kilku ofert i oczywiście wybór najlepszej, którą również omówiliśmy. Szczerze polecam każdemu, kto jest "zielony" w procedurach kredytów mieszkaniowych. W zasadzie najsłabszym punktem w całej współpracy byłem Ja. Też chciałbym prowadzić swoich klientów jak pani Magda mnie. Dziękuję!

Kredyty i pożyczki

6.0
Jakub Walkiewicz
Termin usługi: wrzesień 2017 

Pani Magda to specjalista w swojej dziedzinie, kredyt przyznany w Banku który sobie wybraliśmy, cała transakcja przebiegła bardzo miło i szybko. Polecam wszystkim którzy starają się o kredyt hipoteczny.

Kredyty i pożyczki

6.0
BW
Termin usługi: sierpień 2017 

Pani Magda to profesjonalistka ze świetnym przygotowaniem merytorycznym. Bardzo dokładna i życzliwa osoba, która odpowiada na każde, nawet najbardziej błahe, pytanie. Dziękujemy za pomoc

Kredyty i pożyczki

6.0
Daniel
Termin usługi: czerwiec 2017 

Pani Magda to Doradca na 6!!! W Opolu nikt tak nie potrafił poprowadzić całej sprawy. Dopiero Pani Magda w krótkim czasie, profesjonalnie, zrozumiale i na odległość wszystko poprowadziła. Polecam!!!!

Kredyty i pożyczki

6.0
Marcin
Termin usługi: maj 2017 

Jestem zadowolony z profesjonalnego doradztwo i fachowej pomocy w zakresie załatwienia spraw związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Profesjonalne podejście do klienta oraz solidne merytoryczne przygotowanie to główny atut firmy, którą szczerze polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Arek i Magda
Termin usługi: maj 2017 

Bardzo profesjonalne i miłe podejście do klienta. Przede wszystkim bardzo sympatyczny kontakt oraz duże umiejętności wyjaśnienia wszystkich przepisów i procedur. Cały czas odczuwaliśmy wsparcie i bezpieczeństwo aż do samego uruchomienia kredytu. Pani Magda jest najlepszym przewodnikiem po zagmatwanych procedurach kredytowych. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy w uzyskaniu kredytu. Z panią Magdą na pewno Wam się uda.

Kredyty i pożyczki

6.0
Agnieszka
Termin usługi: 2016 

Nieoceniona pomoc ze strony Pani Magdy w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego. Proces składania dokumentów, przedstawiania ofert i podejmowania decyzji przebiegł przy pełnym wsparciu Pani Magdy. Bardzo dobry kontakt, odpowiedz na wszystkie nawet najbardziej banalne pytania oraz oferta która zdecydowanie jest dopasowana do moich potrzeb. Pani Magda słucha tego co ma do powiedzenia klient a co według mnie jest najważniejsze mówi prosto i otwarcie jakie są opcje i co w danej sytuacji można uzyskać.Bardzo nie lubię załatwiać spraw bankowych a co za tym idzie kredytowych. W przypadku tej współpracy ledwie odczułam że jakiekolwiek sprawy są załatwiane. Jestem bardzo usatysfakcjonowana poziomem współpracy - nienachalnej, szczerej i skutecznej. Zdecydowanie polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Kama
Termin usługi: 2016-04-30 

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, rzetelność w każdym calu. Punktualność, słowność, zainteresowanie klientem i pomoc merytoryczna. Szczerze polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
iceiz
Termin usługi: 24.05.2016 

Drodzy Państwo, pewnego dnia zadzwoniła do mnie pani przedstawiając się jako niezależny doradca finansowy, pomyślałam sobie ojej znowu coś chcą ode mnie. Byłam nastawiona sceptycznie, ale po paru rozmowach przekonałam się, że rozmawiam z kimś , kto chce mi pomóc. Moja sytuacja wyglądała na dość skomplikowaną,próbowałam jak mogłam, ale bez efektu. Pani Magda Dias zaproponowała, że ona sie wszystkim zajmie i wypytała mnie o wszystko czego oczekuje. Podkreślam to bardzo uważna osoba, która słucha i jest nastawiona na nasze potrzeby i oczekiwania. Pani Magda przedstawiła mi parę ofert. Oferty były przygotowane bardzo dobrze od A do Z w pełni odpowiadały moim oczekiwaniom pełne wsparcie bez wywierania presji. Profesjonalny kontakt, podejście do sprawy, gdyż każdy przypadek jest inny. TAK, POLECAM z pełna odpowiedzialnością, polecam moim znajomym i mogę śmiało powiedzieć, że jest to Mój doradca finansowy i jeśli tylko będzie potrzeba będą korzystała z usług pani Magdaleny Dias

Kredyty i pożyczki

6.0
Mariusz W.
Termin usługi: 10/04/2016 

Jestem zadowolony z obsługi i z całą pewnością mogę polecić. Sprawa zastała załatwiona fachowo i profesjonalnie. Firma współpracuje z wieloma bankami i szybko znalazła najlepszą ofertę dla mnie. Nie musiałem więc sam biegać po bankach, tracić czasu i stać w Korkach

Kredyty i pożyczki

6.0
Anna K.
Termin usługi: Rok 2015 

Pani Magda jest bardzo profesjonalna.Współpraca z nią to czysta przyjemność. W bardzo krótkim czasie, dzięki jej pomocy, dostaliśmy kredyt. Polecam każdemu kto bez stresu chce poruszać się w "finansowym świecie".

Kredyty i pożyczki

6.0
Szymon
Termin usługi: 2016.01.22 

Wspaniały fachowiec, profesjonalista i rzetelny doradca. Dzięki Pani Magdzie cała procedura ubiegania się kredyt przebiegła nad wyraz sprawnie i bez problemów. Do Pani Magdy trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się, serdecznie polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Karol
Termin usługi: 2015-02-01 

Pełen profesjonalizm, kompleksowa obsługa w zakresie doradztwa kredytowegi i inwestycyjnego, oceny potrzeb klienta i przedstawieniu gotowego rozwiązania. Przed podpisaniem umów, sprawdziłem oferty bezpośrednio w bankach i okazało się że wszystko to co usłyszałem od Pani Magdy, bankowa oferta potwierdziła. Najważniejsze jest to, że po podpisaniu umowy, mamy stały kontakt i jakiekolwiek pytania i wątpliwości załatwiane są bezproblemowo. Goroąco polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
blazej
Termin usługi: 05.2015 

Bardzo profesjonalne podejscie fachowe doradctwo dziekuje Pani Magdalenie za pozytywne i szybkie zalatwienie mojego kredytu.

Kredyty i pożyczki

6.0
Mariusz Broda
Termin usługi: Grudzien 2015 

Drodzy Panstwo, Polecam Projekt Finanse ze wzgledu na profesjonalizm, zaangazowanie i perfekcyjne podejscie do klienta. Oferta, doglebne zanalizowanie rynku finansowego i sposob doradzenia oraz osobisty wklad doradcy byl sukcem calej operacji finansowej. Szczerze polecam Mariusz Broda

Kredyty i pożyczki

6.0
Błażej
Termin usługi: 05.2015 

Firma Projekt Finanse jest bardzo rzetelną firmą Pani Magdalena dzięki profesjonalnej pomocy oraz organizacji pomogła mi załatwić kredyt w błyskawicznym czasie . Jestem pod wrażeniem i wystawiam wielkie 6 . Pozdrawiam

Kredyty i pożyczki

6.0
Kasia
Termin usługi: 2015 

Jestem w pełni zadowolona ze współpracy. Bardzo dobry kontakt, szybkość w działaniu, odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania to cechy, które można znaleźć w Projekt Finanse. Z czystym sumieniem wystawiam najwyższą ocenę!

Kredyty i pożyczki

6.0