Fregata - Przedszkole niepubliczne

Fregata

Wybierz numer

58 342-71-65 512-149-030
s...@fregata.edu.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:15 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Fregata Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - Fregata Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - Fregata Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - Fregata Gdańsk +7 1
 

TV Filmy

Fregata filmowo
52

Fregata filmowo

Artykuły o nas

O nas

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 do Przedszkoli Fregata w Oliwie oraz na Ujeścisku. Zapraszamy na nasze OTWARTE PIĄTKI.
Więcej na Otwarte Piątki: <>

Fundamentem tworzenia placówek edukacyjnych Fregata jest założenie, że to rodzice są pierwszymi i najważniejszymi wychowawcami swoich dzieci. Placówka edukacyjna, którą dla nich wybierają, powinna być przedłużeniem ich domu rodzinnego. To dlatego szkoły i przedszkole Fregata opierają się na ścisłej współpracy z rodzicami.
Programy dydaktyczne i wychowawcze w placówkach Fregata oparte są na zasadzie personalizmu kształcenia polegającej na zintegrowanym rozwoju osoby obejmującym zarówno sferę intelektualną, jak i fizyczną, duchową oraz emocjonalną. Każda chwila spędzana przez dziecko w szkole czy przedszkolu traktowana jest jako okazja do kształtowania jego charakteru 
i rozwoju w zgodzie z jego indywidualnymi potrzebami i możliwościami. Zapewnia to także system tutoringu rodzinnego.
Wychowanie połączone jest z bogatym programem edukacyjnym. Treści polonistyczne, matematyczne, przyrodnicze czy artystyczne przekazywane są dzieciom w sposób zintegrowany. Każda dziedzina wiedzy ma zachęcać dziecko nie tylko do odkrywania pojedynczych zasad, ale także uniwersalnych reguł, które występują w otaczającym nas świecie. Sprzyja temu, wtedy gdy to możliwe i uzasadnione, zastępowanie „zajęć w ławce” projektami, wycieczkami i zadaniami, które dopełniają i rozwijają tradycyjnie zdobytą wiedzę.

Oceny (3)

Julia
Termin usługi: maj 2023

Mam tam dwoje dzieci. Dobrze pracują z dziećmi, fajny klimat

Przedszkola

6.0
Tomasz
Termin usługi: marzec 2022

Warto było przyjść na dzień otwarty w Przedszkolu. Długo się wahaliśmy szukając odpowiedniego Przedszkola. Przyszliśmy na dzień otwarty i nasz syn bardzo szybko poczuł się w grupie, jak u siebie. Od razu wiedzieliśmy, że to właściwe miejsce. Panie są wspaniałe, a atmosfera wyjątkowa. Cen na stronie nie ma, ale jak na Przedszkole Niepubliczne o tak wysokim standardzie są na pewno "przystępne" :-)

Przedszkola

6.0
Buc Nierelatywny
Termin usługi: marzec 2022

Absolutny TOP, jeśli chodzi o przedszkola. Mam w domu dwie Absolwentki i aktualnie najmłodsza Córka uczęszcza. Dzieci zawsze wracają szczęśliwe z Przedszkola. Umiejętności i daleko posunięta samodzielność jakie tam zdobywają procentują i będą procentować przez całe życie. Dziękuję bardzo całej Kadrze i pozdrawiam :)

Przedszkola

5.4