Gdańskie Przedszkole Lingwista o profilu artystyczno-lingwistycznym

Gdańskie Przedszkole Lingwista o profilu artystyczno-lingwistycznym

Wybierz numer

58 303-30-33
p...@oswiatalingwista.eu pokaż
Zamknięte - otwarte od 6:30 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Przedszkole "Lingwista" położone blisko gdańskiej starówki. Z oddziałami dla dzieci od 2,5lat do 6 lat w tym "Roczne Przygotowanie Przedszkolne". Ciepłe i smaczne wyżywienie. Wychowujemy dzieci aktywne, wrażliwe, samodzielne i zadowolone.

Oceny (6)

Justyna
Termin usługi: 2012

Jestem zachwycona opieką nad dziećmi w tym przedszkolu. W związku z tym nie muszę się w ogóle martwić o córkę zostawiając ją w przedszkolu. Poza tym - zajęcia i warsztaty są bardzo rozwojowe. Język angielski bardzo przystępnie prowadzony jak dla dzieciaczków w tym wieku. Jestem na TAK dla przedszkola Lingwisty :)

Przedszkola

6.0
Sonia
Termin usługi: 2011

i piękne zajmowanie się dzieciaczkami. Jestem naprawdę zadowolona. Wcześniej Emilka chodziła do innego prywatnego przedszkola (nazwy lepiej nie będę przywoływała) i nauka maluszków i zajmowanie się nimi było tragiczne! Lingwista to zupełnie co innego. Naprawdę jeżeli chcecie dbać o swoje pociechy idźcie do tego przedszkola, a nie pożałujecie.

Przedszkola

6.0
Aneta
Termin usługi: 2011/2012

Moja córeczka Kinia tam chodził. Jestem zadowolona z podejścia do dziecka zarówno kadry jak i dyrekcji. Spotkania z ciekawymi ludźmi jak na przykład z prof. Henrykiem Cześnikiem. Bardzo fajny pomysł. Polecam rodzicom, którzy chcą wybrać dobre miejsce dla swojej pociechy.

Przedszkola

5.8
Aśk.a
Termin usługi: 2011

przedszkole Lingwisty. Bardzo dobra opieka dzieci, pani przedszkolanka potrafi zająć całą grupę. Dodatkowym, bardzo istotnym aspektem są zajęcia z języka angielskiego. Uważam, że już od najmłodszych lat dzieci poinny się uczyć języka obcego, a Lingwista robi to bardzo profesjonalnie. Moja córeczka była zawsze zadowolona kiedy ją odbierałam. Polecam!

Przedszkola

5.8
osobowość
Termin usługi: 2009

nie polecam tego przedszkola rodzicom którzy nie posiadają za bardzo finansów ponieważ dyrekcja zwraca uwagę bardziej na dzieci które posiadają bogadszych rodziców, widziałam ten problem i trochę to nie fajnie wygląda czemu pozwalane jest by pewne dziecko biło pozostałe i nawet nie przeprosiło i nie usłyszało słowa że tak nie wolno ,a dyrekcja patrzy na to jak gdyby nigdy nic ,galeria przedszkola też jest trochę wygórowana bo w rzeczywistości wygląda to mniej atrakcyjnie, najwięcej serca wkłada tam wychowawczyni , są lepsze przedszkola z lepszą obsadą na starówce i za mniejszą kasę

Przedszkola

2.2
ojciec
Termin usługi: 1.09.2008

Jestem zadowolony z oferty tego przedszkola. Moje dziecko dostaje wszystko, to, co oni tam oferują. Sale są czyste, wejście do budynku jest zamykane specjalną furtką. Jako ojciec polecam tą placówkę innym rodzicom. Oferta warta swej ceny.

Przedszkola

5.2