Przedszkole Marchewka

80-041 Gdańsk, Świętokrzyska 5 Mapka
 
Inne oddziały:
607-590-242
b...@przedszkolemarchewka.pl pokaż
przedszkolemarchewka.pl
Godziny otwarcia
pn-pt6:30 - 17:30
4 aktywne ogłoszenia zobacz wszystkie
Gdańsk Jasień
Gdańsk Nowa Morena
Asystent Nauczyciela (Nowa Morena) Przedszkole Marchewka
Gdańsk Nowa Morena

Napisali o nas

O nas

Marchewka to kameralne przedszkole, prowadzone w rodzinnej atmosferze. Nasze placówki zlokalizowane są na Oruni Górnej, na Jasieniu na os. Wiszące Ogrody oraz na Jasieniu na os. AlfaPark.

Marchewka to kameralne przedszkole, prowadzone w rodzinnej atmosferze. Wszystkie nasze przedszkola zlokalizowane są w Gdańsku: na Oruni Górnej, na Jasieniu - osiedle Wiszące Ogrody oraz na osiedlu Alfa Park. Oferujemy dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju dzięki podążaniu za aktualnymi trendami w edukacji. Gwarantujemy wielospecjalistyczne wsparcie dla naszych przedszkolaków na terenie przedszkola. Posiadamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Promujemy zdrowy tryb życia, dzięki samodzielnie przygotowywanym posiłkom i wychodzeniu na świeże powietrze w każdej pogodzie.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.0

w kategorii

Przedszkola

 • opieka:
  5
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • wyposażenie:
  5
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.0
 

Katarzyna Litwin - opinia

Pani dyrektor podczas rozmowy telefonicznej zażyczyła sobie, bym usunęła dziecko z przedszkola, ponieważ ma z rodziciem nieprzyjemną rozmowę telefoniczną. Dziecko wychowuję na zmianę z babcią, babcia po 70-tce, bardzo często pracuję poza trójmiastem - babcia wielokrotnie była wzywana biegiem po odbiór córki, która zakaszle w przedszkolu. Dyrektorka zaznaczyła, że przedszkole musiało wykonać telefony wielokrotnie (2 telefony podczas kiedy miałam audyt w pracy), by chore dziecko (z jęczmieniem nad okiem - niezaraźliwe) zostało natychmiast odebrane z przedszkola. Na moje niezrozumienie tematu słyszę od wychowawcy, że 'są w życiu ważniejsze rzeczy'. Obecnie szukam nowego przedszkola, ponieważ częste telefony 'na wezwanie' dezorganizują mi pracę, a babci życie. Podobno jestem jedynym rodzicem wydzwaniającym do dyrekcji z pretencją, zakładam że reszta rodziców dzieci pracuje od 7-15:00, absolutnie nie zajmuje się pracą po godzinach i ma możliwość przyjechać po dziecko w ciągu pół godziny od zgłoszenia problemu (ojciec na zmianę z matką, opiekunką lub dziadkami) Nie jestem osobą, która chce wyłącznie przechować dziecko w przedszkolu i mieć święty spokój.

 • Katarzyna Litwin
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo