Przedszkole Marchewka

80-041 Gdańsk, Świętokrzyska 5 Mapka
 
Inne oddziały:
607-590-242
o...@przedszkolemarchewka.pl pokaż
www.przedszkolemarchewka.pl
Godziny otwarcia
pn-pt6:30 - 17:30
1 aktywne ogłoszenie zobacz wszystkie
Gdańsk Jasień

Napisali o nas

O nas

Marchewka to kameralne przedszkole prowadzone w rodzinnej atmosferze. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci uczą się rozwijać swój potencjał oraz trudnej sztuki bycia ze sobą nawzajem. Promujemy zdrowy tryb życia: codzienne spacery, własna kuchnia.

Marchewka to kameralne przedszkole prowadzone w rodzinnej atmosferze. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci uczą się rozwijać swój potencjał oraz trudnej sztuki bycia ze sobą nawzajem. Dodatkowo promujemy zdrowy tryb życia poprzez codzienne zabawy na świeżym powietrzu, ruch, zabawę oraz zdrowe posiłki.
Marchewka jest zdrowa i wesoła i tacy też jesteśmy my. Mamy bogatą ofertę, codziennie język angielski, zajęcia dydaktyczne prowadzimy w oparciu o program "Klucz do uczenia się", zajęcia rytmiczne, gimnastyka korekcyjna, zajęcia kulinarne i eksperymenty, zajęcia taneczne oraz wiele innych.
Od września 2016 r uruchomiliśmy nowe (drugie) Przedszkole i Żłobek Marchewka na osiedlu Wiszące Ogrody: http://wiszaceogrody.przedszkolemarchewka.pl/.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.0

w kategorii

Przedszkola

 • opieka:
  5
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • wyposażenie:
  5
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.0
 

Katarzyna Litwin - opinia

Pani dyrektor podczas rozmowy telefonicznej zażyczyła sobie, bym usunęła dziecko z przedszkola, ponieważ ma z rodziciem nieprzyjemną rozmowę telefoniczną. Dziecko wychowuję na zmianę z babcią, babcia po 70-tce, bardzo często pracuję poza trójmiastem - babcia wielokrotnie była wzywana biegiem po odbiór córki, która zakaszle w przedszkolu. Dyrektorka zaznaczyła, że przedszkole musiało wykonać telefony wielokrotnie (2 telefony podczas kiedy miałam audyt w pracy), by chore dziecko (z jęczmieniem nad okiem - niezaraźliwe) zostało natychmiast odebrane z przedszkola. Na moje niezrozumienie tematu słyszę od wychowawcy, że 'są w życiu ważniejsze rzeczy'. Obecnie szukam nowego przedszkola, ponieważ częste telefony 'na wezwanie' dezorganizują mi pracę, a babci życie. Podobno jestem jedynym rodzicem wydzwaniającym do dyrekcji z pretencją, zakładam że reszta rodziców dzieci pracuje od 7-15:00, absolutnie nie zajmuje się pracą po godzinach i ma możliwość przyjechać po dziecko w ciągu pół godziny od zgłoszenia problemu (ojciec na zmianę z matką, opiekunką lub dziadkami) Nie jestem osobą, która chce wyłącznie przechować dziecko w przedszkolu i mieć święty spokój.

 • Katarzyna Litwin
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo