Niepubliczne Przedszkole Montessori nr 1

Niepubliczne Przedszkole Montessori nr 1

Wybierz numer

500-555-533
p...@przedszkolemontessori.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/28 - Niepubliczne Przedszkole Montessori nr 1 Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/28 - Niepubliczne Przedszkole Montessori nr 1 Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/28 - Niepubliczne Przedszkole Montessori nr 1 Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/28 - Niepubliczne Przedszkole Montessori nr 1 Gdynia +25 1
 

TV Filmy

17

Angielski z muzyką

O nas

Jest to Montessori na miarę XXI wieku.
Przedszkole prowadzi rekrutację dzieci w wieku od 2,5-6 lat.
Zapraszamy do obejrzenia placówki i rozmowy o metodzie.
Montessori, Angielski, Robotyka, Programowanie, Plac Zabaw
Jesteśmy pierwszym Niepublicznym Przedszkolem w Gdyni realizującym zadania dydaktyczno - wychowawcze i opiekuńcze według założeń pedagogiki Marii Montessori. 
Posiadamy dwie grupy przedszkolne, oraz mamy możliwość przyjęcia kilkoro dzieci w wieku od 18 msc. życia z zaznaczeniem, ze nie jest to żłobek. 
Znajdujemy się w Gdyni przy ul. Narutowicza 17, Wzg. Św.Maksymiliana.
Jest ono w korzystnej  lokalizacji  ze względu na oddalenie od dużego ruchu ulicznego.
Znajduje się 15 min spacerkiem od  plaży nadmorskiej , Polanki Redłowskiej , oraz lasu ( 3 minuty od naszego przedszkola ) daje nam możliwość organizowania ciekawych wycieczek, pikników itp.
Placówka mieści się w nowym budynku , sale przestronne , zapewniona mechaniczna wentylacja dzięki czemu nie musimy wietrzyć otwierając okna , a co za tym idzie gwarantujemy przedszkole bez przeciągów. Latem duże przeszklone okna z widokiem na duży , zadbany ogród . Posiadamy własny piękny plac zabaw.
Sale , w których dzieci przebywają są wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz oryginalne pomoce edukacyjne Montessori. Monitoring umieszczony wewnątrz oraz na zewnątrz budynku .
Nasza placówka to przedszkole stwarzające dziecku optymalne warunki rozwoju, dostosowane do jego indywidualnych możliwości, potrzeb i zainteresowań. Przyjazne otoczenie oraz życzliwa przeszkolona kadra pedagogiczna sprawia, że w przedszkolu panuje rodzinna atmosfera, w której dzieci czują się, jak w domu.
W przyjętym planie wychowawczo-dydaktycznym realizuje się założenia nowej podstawy programowej. W trosce o prawidłowy rozwój psychoruchowy oraz przebieg wychowania i kształcenia dzieci w wieku przedszkolnym tygodniowy rozkład zajęć oraz ramowy plan dnia są dostosowane do zaleceń Ministerstwa Edukacji Narodowej.
W przedszkolu  prowadzone są zajęcia dodatkowe, które odbywają się w ciągu   pobytu dziecka w przedszkolu. . Wszystkie zajęcia dodatkowe prowadzone są przez odpowiednio dobranych instruktorów oraz specjalistów, posiadających kwalifikacje zawodowe i przygotowanie pedagogiczne.
Zajęcia wliczone są w ramach czesnego, a są to :
- Język angielski - codziennie, 
- Taniec ze szkołą tańca Just Dance
- Rytmika 
- Rozpoznawanie emocji i panowanie nad nimi, oraz umiejętność rozładowania
- Zajęcia artystyczne
- Zajęcia relaksacyjne
- Zajęcia matematyczne
- Zajęcia plastyczne
- Zajęcia kulinarne
- Zajęcia sportowe 
- Eksperymenty 
- Kąciki tematyczne : astrologia, fizyka itp.
- Warsztaty i Opieka podstawowa pedagogiczna
- Teatrzyki, pokazy artystyczne, wycieczki
- Imprezy okolicznościowe (Dzień Babci, Dziadka, Jasełka, Andrzejki, Mikołajki, itp.)
Jesteśmy  za otwartym dialogiem i przede wszystkim bezpośrednią rozmową, aby rozwiązywać wszelkie problemy. 
Terapie indywidualne logopedyczne w godzinach przebywania dziecka w przedszkolu.

W naszym przedszkolu szanuje się wartości religijne, rodzinne i patriotyczne .

Gwarantujemy wszystkie diety pokarmowe dla dzieci z alergiami.

Wysokość czesnego:
Mała Grupa 2-latków Toddlers Montessori ( w godz. 08.00-16.00) - czesne 1800,00 zł
Grupy przedszkolne ( od 3-do 6 lat z zerówką włącznie) - czesne 1600.00 zł miesięcznie Wszystkie zajęcia odbywające się w przedszkolu (również cyklicznie teatr) są wliczone 
Całodzienne wyżywienie - katering- rozliczane bezpośrednio z firmą kateringową

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest wysokość czesnego
Grupa 2-latków Toddlers Montessori - 1800,00 zł
Grupa przedszkolna ( 3-6 lat włącznie z zerówką) - 1600,00 zł
Jakie są zajęcia dodatkowe
Wszystkie zajęcia odbywające się w przedszkolu, łącznie z teatrem, który nas odwiedza często, czy innymi z zewnątrz, są wliczone w czesne. Rodzic płaci dodatkowo za imprezy , gdzie dzieci wychodzą na zewnątrz, czyli do kina, czy teatru, czy wycieczki wyjazdowe np. ZOO.
O zajęciach dodatkowych, których jest dużo poczytasz na stronie w informacjach, w opisie.
Jak często odbywają się konsultacje nauczyciel-rodzic?
Z założenia konsultacje zaplanowane są raz na kwartał, ale w razie potrzeby nauczyciel zawsze znajdzie czas dla rodzica, aby porozmawiać oo jego dziecku. Wystarczy się umówić.
Czy w przedszkolu jest realizowana tzw. "zerówka"?
Tak, realizujemy program MEN, kształcimy dzieci z zerówką włącznie.
Ilu jest opiekunów (nauczycielek) na grupę?
W przedszkolu są trzy osoby zarządzające:
właściciel- Danuta Uljasz
Dyrektor od nadzoru pedagogicznego- Maria Parnak
Dyrektor organizacyjny- nadzór Montessori - Polina Chmara
W grupie jest około 25 dzieci. Trzy wykwalifikowane nauczycielki. Pomoc nauczyciela.
Osobno jest nauczyciel języka angielskiego, rytmiki, zajęć z emocji.
Z zewnątrz przychodzą instruktorzy do:
taniec- szkoła Just Dance
Sportowe- Zajęcia z piłką
Eksperymenty
Robotyka z programowaniem ( dzieci mają w przedszkolu tablety, klocki Lego We Do 1 i Wedo 2)

Oceny (87)

Anastazja K
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2022

Musieliśmy zrezygnować z przedszkola z powodów finansowych ale daje w tej kategorii też 6 gwiazdek bo dopiero jak odeszliśmy i trafialiśmy do innych placówek, zrozumiałam za co płaciłam i jak bardzo każdy grosz był tego wart! Najważniejsze jest to (dla mnie), że będąc "zajętą" mamą, miałam PEŁNĄ świadomość co się dzieje z moim dzieckiem. Czat dla rodziców i kadry - wspólny. Każdy temat poruszany. Każda sugestia rozpatrywana. Reakcje natychmiastowe. Dopiero teraz widzę jakimi "upierdliwymi" byliśmy rodzicami ; ) jednak dzięki temu potrzeby moje i dziecka były zaspokojone na 1000%. Mimo ogromnych starań, żadna placówka ofertą i podejściem nie dorównała do pięt zespołowi Pani Danuty. Sam budynek bezpieczny, czysty, piękny plac zabaw, wycieczki. 8/6 z perspektywy czasu!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Pani Anastazjo :)
Kto jak kto, ale Pani nigdy nie była "upierdliwym" rodzicem, po prostu normalną troskliwą mamą.
pozdrawiamy serdecznie i uściski dla dziewczynek
Kadra Przedszkola

Przedszkola

6.0
Stanisław
Termin usługi: styczeń 2024

Nie ma lepszego miejsca dla dziecka!!! :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy,
po prostu wszystko co robimy, robimy dla dobra dzieci, dlatego dzieci u nas są szczęśliwe, a rodzice zadowoleni,

Przedszkola

5.5
Patrycja M
Termin usługi: styczeń 2024

Żłobek Toddlers to naprawdę wspaniałe miejsce dla maluchów, które zdecydowanie zasługuje na pozytywną opinię. Już od pierwszego kontaktu z personelem tego żłobka czuć ogromną zaangażowanie i troskę o dzieci. Przede wszystkim warto podkreślić, że personel jest nie tylko kompetentny, ale przede wszystkim kochający i serdeczny. Moje dziecko jest tam traktowane jak członek rodziny, co sprawia, że czuje się bezpiecznie i akceptowane. Dodatkowym atutem żłobka Toddlers jest atmosfera przyjazna i rodzinna. Personel dokładnie zna każde dziecko i jest zawsze dostępny, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Komunikacja między personelem a rodzicami jest świetna - regularnie otrzymuję informacje i raporty na temat rozwoju mojego dziecka, a personel zawsze chętnie odpowiada na wszystkie pytania czy wątpliwości. Naprawdę nie mogłabym być bardziej zadowolona i polecam go wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca, gdzie ich dziecko będzie kochane i stale rozwijane.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo Pani Patrycjo za te miłe słowa. Jedno tylko muszę sprostować- nie ma u nas żłobka :). Pani córeczka uczęszcza do grupy Toddlers, która jest najmłodszą grupą przedszkolną, nie żłobkową :). Cieszymy się bardzo z takich opinii. staramy się aby dzieci były u nas szczęśliwe, a rodzice ufni i zadowoleni.

Żłobki

6.0
Filip M
Termin usługi: styczeń 2024

Przedszkole, do którego uczęszcza moje dziecko, zasługuje na moją wyjątkowo pozytywną opinię. Jestem ogromnie zadowolony z wysokiego poziomu jakości edukacji, jaka zapewniana jest w placówce. Przede wszystkim, personel przedszkola jest niezwykle kompetentny i troskliwy. Nauczyciele są wykwalifikowani, pełni pasji i zainteresowania. Wiedzą, jak zainteresować dzieci różnorodnymi zajęciami, które są zarówno edukacyjne, jak i zabawne. Dzięki temu, moje dziecko nie tylko rozwija swoje umiejętności intelektualne, ale też umiejętności społeczne i emocjonalne.Przedszkole ma również świetnie zorganizowaną przestrzeń i dostęp do niezbędnego sprzętu edukacyjnego. Jest przytulne, czyste i bezpieczne.Warto również wspomnieć o różnorodności zajęć, jakie są oferowane w przedszkolu. Moje dziecko ma możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez udział w warsztatach artystycznych, naukę tańca, sportu i innych aktywności. Jestem również zadowolony z komunikacji i współpracy z personelem i dyrekcją przedszkola, która zawsze służy pomocą i wsparciem. Podsumowując - polecam z całego serca.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Panie Filipie za wspaniałą opinię. Pomimo miłości do dzieci, praca w przedszkolu nie należy do łatwych i takie słowa działają na kadrę bardzo motywująco.

Przedszkola

6.0
Magda&Piotr
Termin usługi: październik 2023

Dołączamy się i potwierdzamy wcześniejsze pozytywne opinie o przedszkolu. Przedszkole nr 1 w Gdyni gwarantuje dziecku bezpieczną, przyjazną, pełną ciepła przestrzeń wypełnioną wspaniałą wywalifikowaną kadrą. Nasz synek chodzil do żłobka, który naprawdę wyróznia sie na tle innych placowek. Bardzo mała ilość dzieci i tym samym bardzo holistyczne podejście do maluszków - było to cos czego naprawdę długo szukaliśmy. Przedszkole było kontynuacją tej wesołej przygody naszego syna. Ogromną zaletą przedszkola jest piękny ogród w którym dzieci spędzają czas każdego dnia. Dla nas jako rodziców bardzo cenna była także forma komunikacji z kadrą - szybkie reagowanie na zaistniałe pytania i co najwazniejsze jasna i szczera komunikacja. Jeszcze raz dziękujemy!

Przedszkola

6.0
Magda
Termin usługi: wrzesień 2023

Bardzo serdecznie polecam to przedszkole! To miejsce w którym dzieci od początku swojej przygody z edukacja dostają silne fundamenty wiedzy. Poziom nauki przedszkolaków które kończą edukację tam jest bez porównania wyższy od równieśnikow w tym samym wieku (mamy porównanie wśród znajomych, córka właśnie zakończyła tam przygodę i poszła do zerówki). Panie bardzo opiekuńcze, troskliwe i zaangażowane, dają dzieciom dużo ciepła i wsparcia. To miejsce jest niesamowite, otwarte na potrzeby rodziców i dzieci. Moj synek również tam chodzi.

Przedszkola

6.0
Ewa K
Termin usługi: wrzesień 2023

Moja córka zawsze uczęszczała z uśmiechem do przedszkola. Nigdy nie było żadnych problemów, wspaniała kadra, super zajęcia dodatkowe (robotyka,tance,wycieczki itd). Polecam

Przedszkola

5.0
Mama Misia
Termin usługi: marzec 2023

Jestem bardzo bardzo zadowolona z wyboru przedszkola, a wcześniej żłobka. Moje dziecko uczęszcza do tej placówki od grudnia 2019, chodź lepszym określeniem dla tego miejsca jest drugi dom. Moje dziecko przyszło z innego żłobka, i wymagało dłuższej adaptacji (z racji nie miłych doświadczeń) Pani Polina dostosowała ten proces pod dziecko. Przez miesiąc chodziłam ze swoim dzieckiem do żłobka, i widziałam, jak Panie oddają swoje serce dzieciom. Brałam udział, w zajęciach, wyjściach na dwór i posiłkach, wszystkie dzieci są zaopiekowane przez wykwalifikowana kadrę. Na chwile obecna moje dziecko uczęszcza do grupy przedszkolnej, i Panie również oddają swoje serce dzieciom. Wspaniały kontakt z cała kadrą. Jestem poinformowana o każdym problemie, który pojawia się w przedszkolu. Moje dziecko przez cały okres uczęszczania tam, zrobiło bardzo duże postępy i uczy się codziennie nowych ciekawych rzeczy. Tam dzieci się nie nudzą, codziennie w planie są inne zajęcia np. Rytmika, język angielski, robotyka, zajęcia ruchowy czy indywidualne zajęcia logopedyczne. Uważam, że to jest najlepsze miejsce na świecie!!!!

Żłobki

6.0
Paulina
Termin usługi: marzec 2023

Grupa Toddlers to wspaniałe i przyjazne miejsce dla dziecka. Dzięki wspaniałym nauczycielkom odnajdą się tam zarówno dzieci, które są z natury spokojne, jak i wulkany energii, do których zalicza się mój syn. Personel zwraca uwagę na potrzeby każdego dziecka, nikt nie musi dopasowywać się do jakiegoś wyimaginowanego szablonu, co powoduje, że maluchy mają większą szansę na rozwój. Obecność w grupie dzieci o różnych temperamentach, zainteresowaniach i wieku (do 3 lat) też pomaga w rozwoju. Placówka dba o kontakt z rodzicem, organizuje warsztaty i konsultacje. Dzieci mają kontakt z językiem angielskim, ćwiczą swoje umiejętności, mają czas na ruch. Wybór tej placówki to była dobra decyzja i właściwie wydane pieniądze. Uśmiechnięte dziecko, które z werwą biegnie do swojej klasy to najlepsza reklama :-)

Żłobki

5.8
Weronika
Termin usługi: marzec 2023

Jestem bardzo zadowolona z wyboru placówki. Moje dziecko z ogromną radością chodzi do grupy żłobkowej. Jestem w 100% spokojna o to jak spędza dzien. Dzieciom organizowane są kreatywne zabawy, sporo czasu spędzają też na powietrzu. Córka wraca do domu zadowolona, z energią by szaleć dalej :) Panie w grupie Toddlers są niesamowicie zaangażowane w opiekę, przejawiają inicjatywę do rozmowy na temat dzieci, są niezwykle troskliwe i indywidualnie podchodzą do każdego dziecka. Już czuję smutek, że czas tak szybko ucieka i przygoda z grupą Toddlers niedlugo się skończy.

Żłobki

6.0
Paulina
Termin usługi: marzec 2023

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego przedszkola. Widzę jak córka wspaniale się rozwija i jakie dostaje wsparcie od swoich Pań w tym rozwoju. Otrzymałam tu możliwość uczestniczenia z dzieckiem w adaptacji, co było dla mnie bardzo ważne i pozwoliło też na obserwacje Pań przy pracy oraz tego jak funkcjonuje żłobek i przedszkole. Placówka organizuje często bezpłatne warsztaty dla rodziców w tematyce rozwoju dziecka, które są naprawdę ciekawe i wartościowe. Również ogromnym plusem jest stały kontakt z dyrekcją oraz personelem, a także innymi rodzicami, poprzez grupę na komunikatorze WhatsApp. Przesyłane przez Panie zdjęcia na tej grupie to wisienka na torcie. Cudownie jest widzieć jak twoje dziecko wartościowo spędza czas w przedszkolu 

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo Pani Paulino. Współpraca z rodzicami jest dla nas bardzo ważna i konieczna dla dobra dzieci. Kadra jest wymagająca, ale też kochająca i empatyczna. Kiedy dzieci są szczęśliwe, my również :)

Danuta Uljasz

Żłobki

6.0
Justyna
Termin usługi: marzec 2023

Wspaniałe miejsce, indywidualne podejście do każdego maluszka. Panie z ogromnym sercem i uważnością, bardzo wspierające. Duża otwartość na uwagi rodziców, ale co najważniejsze dzieci naprawdę są tam zaopiekowane, zadbane i zadowolone.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo Pani Justyno.
Współpraca z rodzicami jest dla nas bardzo ważna i konieczna dla dobra dzieci.
Kadra jest wymagająca, ale też kochająca i empatyczna. Kiedy dzieci są szczęśliwe, my również :)

Przedszkola

6.0
Gosia
Termin usługi: marzec 2023

Szczerze polecam tę placówkę! Zarówno grupę żłobkową, jak i przedszkolną. Syn uczęszczał do grupy żłobkowej, aktualnie jest w grupie przedszkolnej. Kolejne dziecko na pewno też tu zapiszemy :) Nim trafiliśmy do tego miejsca, byliśmy (niestety) przez chwilę w innej placówce. Proszę mi wierzyć, niebo, a ziemia, porównując te dwa miejsca. Tutaj najważniejsze jest dobro dzieci. Przedszkole prowadzone jest z sercem i zaangażowaniem, panuje w nim ciepła domowa atmosfera. Sale są czyste i bardzo bogato wyposażone. Rodzice zawsze mogą liczyć na bardzo cenne konsultacje z nauczycielami. Jestem bardzo spokojna o syna posyłając go do tego przedszkola. Wraca do domu szczęśliwy. A na co dzień przejawia piękne cechy, które są tu pielęgnowane :) To przedszkole powinno być wzorem dla innych placówek!

Przedszkola

6.0
Anastazja K
Termin usługi: grudzień 2022

Musieliśmy zrezygnować z przedszkola z powodów finansowych ale daje w tej kategorii też 6 gwiazdek bo dopiero jak odeszliśmy i trafialiśmy do innych placówek, zrozumiałam za co płaciłam i jak bardzo każdy grosz był tego wart! Najważniejsze jest to (dla mnie), że będąc "zajętą" mamą, miałam PEŁNĄ świadomość co się dzieje z moim dzieckiem. Czat dla rodziców i kadry - wspólny. Każdy temat poruszany. Każda sugestia rozpatrywana. Reakcje natychmiastowe. Dopiero teraz widzę jakimi "upierdliwymi" byliśmy rodzicami ; ) jednak dzięki temu potrzeby moje i dziecka były zaspokojone na 1000%. Mimo ogromnych starań, żadna placówka ofertą i podejściem nie dorównała do pięt zespołowi Pani Danuty. Sam budynek bezpieczny, czysty, piękny plac zabaw, wycieczki. 8/6 z perspektywy czasu!

Przedszkola

6.0
Asia
Termin usługi: maj 2022

Synek uczęszczał najpierw przez rok do grupy żłobkowej - bardzo troskliwe Panie opiekunki, zaangażowane, kochające dzieci. Pani Polina nie do przecenienia! Prowadzi z rodzicami konsultacje, omawia kluczowe dla rozwoju dziecka momenty. Jej rady pomogły nam w 1 dzień pozbyć się smoczka, a w tydzień pampersa! Po roku w żłobku Synek przeszedł do grupy przedszkolnej, do której uczęszcza od stycznia. W tej chwili niespełna 3-latek pokazuje na globus i opowiada nam w domu o kontynentach, śpiewa piosenki i liczy po angielsku! Gorąco polecam rodzicom, którzy chcą być spokojni, że ich pociecha jest w dobrych rękach, kiedy oni pracują.

Przedszkola

5.8
Pan tata
Termin usługi: styczeń 2022

Placówka rewelacyjna pod względem zajęć dodatkowych. Niezależnie od pogody dzieci codziennie wychodzą na zewnątrz. Spore podwórko. Wycieczki, przedstawienia i dużo angielskiego. Zgadzam się z opinią poniżej, dotyczącą robienia zdjęć i nagrywania - raczej nie odnoszę się do kwestii upubliczniania zdjęć a faktu, że dzieci rosną z myślą, że bycie w obiektywie podczas codziennych czynności jest czymś normalnym (a nie jest).

Odpowiedź obiektu:

Dziękuje za opinię. Biorę pod uwagę Państwa sugestie co do robienia zdjęć i filmów, obiecujemy mocno ograniczyć takie działania.

Przedszkola

5.4
Mama
Termin usługi: styczeń 2022

Kreatywne spędzanie czasu, super zajęcia dodatkowe, plac zabaw i duże podwórko. Odejmuję gwiazdkę bo dzieciom robione jest strasznie dużo zdjęć i często są nagrywane.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo za pozytywny komentarz. Dzieci są fotografowane w ciągu dnia głównie w celu przesyłania rodzicom relacji na bieżąco za pośrednictwem Whats App, na prywatną grupę. Tylko niektóre są umieszczane na stronie za oficjalną zgodą rodziców. Jeśli rodzic nie życzy sobie tego może w każdej chwili wycofać zgodę. Jeśli natomiast chodzi o wysokość czesnego jest ona adekwatna do jakości usług. Dobra stała kadra wymaga wyższych wynagrodzeń, wyposażenie bogate ( pomoce Montessori, tablica multimedialna, roboty, klocki Lego WeDo 2 do robotyki i laptopy dla każdego dziecka, tężnia solankowa ) wymagają nakładów finansowych. Częste wizyty teatru, profesjonalne eksperymenty, szkoła tańca i inne zajęcia prowadzone przez zewnętrznych instruktorów również nie są bez znaczenia.

Przedszkola

5.4
Kuba
Termin usługi: grudzień 2021

Świetna kadra, bardzo zaangażowana i kreatywna w organizowaniu dzieciom czasu.

Przedszkola

5.8
Andrzej
Termin usługi: grudzień 2021

Super przedszkole, polecam serdecznie.

Przedszkola

6.0
Wiktoria
Termin usługi: grudzień 2021

Super atmosfera, zajęcia dodatkowe, Panie i ogólna opieka nad dzieckiem

Przedszkola

6.0