Ewa Bosak-Czekaj - przewodnik turystyczny

Gdańsk

Ewa Bosak-Czekaj

Wybierz numer

503-008-775
e...@bosak-czekaj.pl pokaż
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/5 - Ewa Bosak-Czekaj Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - Ewa Bosak-Czekaj Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - Ewa Bosak-Czekaj Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - Ewa Bosak-Czekaj Gdańsk +2 1

O nas

Zapraszam do skorzystania z moich usług przewodnickich. Jestem licencjonowanym przewodnikiem. Mam nadzieje, że będę miała przyjemność w ciekawy i pełen humoru sposób odkryć przed Państwem tajemnice Trójmiasta. Za wykonaną usługę wystawiam rachunki.

Oceny (9)

Beata
Termin usługi: lipiec 2022

Byline super Pani Ewa bardzo miła i wesoła osoba. Polecam

Przewodnicy turystyczni

6.0
Dorota
Termin usługi: czerwiec 2022

Powróciłam do pani Ewy po sześciu latach. Jestem zachwycona profesjonalizmem, szeroką wiedzą. Pani przewodnik, która zainteresuje każdego niezależnie od wieku.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Dagmara
Termin usługi: czerwiec 2019

Pani Ewa bardzo profesjonalnie oprowadziła nas po uliczkach uroczego Gdańska. Z wielką pasją i z zaangażowaniem przekazała nam stos wiedzy na temat historii miasta przy czym wplatała w swoje wypowiedzi dużo ciekawostek co sprawiło, że bardzo miło się jej słuchało.Umiejętnie i konkretnie odpowiadała na nurtujące nas pytania. Szczerze polecam tą osobę.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Dagmara
Termin usługi: 09.05.2016

Polecam panią Ewę! Wybrałam ją "w ciemno", ufając informacjom i ocenom w sieci i się nie zawiodłam. Szukałam przewodnika, który opowie o Gdańsku dzieciom (z kl III SP), przewodnika, który będzie miał podejście do dzieci, cierpliwość i będzie mówił w sposób interesujący, nie nudny. I taką osobę znaleźliśmy! Polecam w 100%. Dziękujemy za świetne 3 godziny!

Przewodnicy turystyczni

6.0
Hubert
Termin usługi: maj 2015

Pani Ewa w przeciwieństwie do Gdańska przywitała nas promienna a nie zachmurzona :) Wycieczka zorganizowana pod kątem dzieci - więc informacje przekazywane przez Panią Ewę ukierunkowane na najmłodszych. Rewelacyjnie spędzony czas, mimo padającego deszczu. Serdecznie pozdrawiamy Panią Ewę i polecamy odwiedzającym Gdańsk.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Wojtek
Termin usługi: 9-11.11.2014

Niesamowita wiedza o Gdańsk a także ciekawy sposób oprowadzania sprawia, że mógłbym polecić Panią Ewę każdemu odwiedzającemu trójmiasto. Polecam

Przewodnicy turystyczni

5.4
Włodzimierz Wojciechowski
Termin usługi: 16.05.2015

W styczniu br. brałem udział w wycieczce po "starym mieście" Gdańska, przewodnikiem była Pani Ewa. Bardzo rzadko piszę opinie o kimś, ale w tym wypadku poczułem, że muszę to zrobić. Pani Ewa jest naturalnym talentem stworzonym do opowiadania historii miasta w sposób prosty i często zabawny, powodując ogólne zaciekawienie tematem. Przy niej nikt nie znajdzie chwili na nudę, a humorystyczne dygresje powodują, że czas wycieczki upływa nazbyt szybko, a szkoda... Bardzo polecam usługi Pani przewodnik Ewy Bosak-Czekaj, gdyż czas spędzony z nią był niezapomnianą przyjemnością i pozostał mi głęboko w pamięci.

Przewodnicy turystyczni

5.4
Agata
Termin usługi: 25.04.2014

Spędziliśmy z panią Ewą kilka godzin zwiedzając magiczny Gdańsk. Bylo trochę historii, legend a wszystko opowiedziane bardzo barwnie. Polecam gorąco!

Przewodnicy turystyczni

6.0
Irena
Termin usługi: 29.03.2014

Korzystałam z usług . Było bardzo fajnie - miło , przystępnie i z humorem. Pani Ewa to" super babka". Polecam

Przewodnicy turystyczni

6.0