Przychodnia Weterynaryjna Strzyża

Przychodnia Weterynaryjna Strzyża

Wybierz numer

790-881-880
k...@przychodniastrzyza.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/6 - Przychodnia Weterynaryjna Strzyża Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/6 - Przychodnia Weterynaryjna Strzyża Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/6 - Przychodnia Weterynaryjna Strzyża Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/6 - Przychodnia Weterynaryjna Strzyża Gdańsk +3 1
 

Artykuły o nas

  • Do weterynarza w weekend i święta: jak i dokąd?
    W okresie pandemii koronawirusa, a jednocześnie w czasie świąt nikomu nie życzylibyśmy konieczności borykania się z nagłymi wypadkami i chorobami. Te jednak nie wybierają i dotyczy to również naszych zwierząt. Prędzej czy później niemal każdy opiekun psa lub kota stanie przed koniecznością skorzystania z pomocy weterynaryjnej podczas nocnego lub świątecznego dyżuru. Na szczęście w Trójmieście jest coraz więcej miejsc, do których można się udać w awaryjnej sytuacji, także w czasie obostrzeń związanych z koronawirusem.
    10 kwietnia 2020 (14 opinii)

O nas

Naszą Przychodnie tworzy zgrany zespół, zaangażowany w niesienie pomocy Waszym podopiecznym. Świadczymy profesjonalne usługi weterynaryjne w zakresie profilaktyki i leczenia zwierząt towarzyszących.
Naszą Przychodnie tworzy zgrany zespół, zaangażowany w niesienie pomocy Waszym podopiecznym. Świadczymy profesjonalne usługi weterynaryjne w zakresie profilaktyki i leczenia zwierząt towarzyszących. Troszczymy się o naszych pacjentów się tak, jak chciałybyśmy, aby było traktowane nasze zwierzę.
Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, umożliwiający wykonywanie obszernych badań. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach, warsztatach, sympozjach, czy kolejnych studiach podyplomowych. Staramy się nieść pomoc na najwyższym poziomie, zgodnie z najświeższą światową wiedzą. Wspólnie z Opiekunami próbujemy zapobiegać ewentualnym schorzeniom, naprawiać nienajlepsze nawyki, przewidywać, a gdy to się nie uda, ocenić skalę problemu, postawić rozpoznanie i sprawnie pomóc w powrocie do zdrowia czy poprawieniu jakości życia.
 
Zakres usług:
Diagnostyka laboratoryjna (badania krwi, moczu, cytologia, biopsje, testy)
Diagnostyka USG, RTG
Choroby wewnętrzne – rozpoznawanie i leczenie
Chirurgia tkanek miękkich
Profilaktyka
Znakowanie i wystawianie paszportów
Porady dietetyczne i behawioralne
 
Gdy wymagana jest dodatkowa pomoc, kontaktujemy Państwa z najlepszymi specjalistami.

Oceny (4)

Joanna
Termin usługi: listopad 2023

Pies rasy york shire 12 letnia sunia Figa została dobrze zdiagnozowana przez doktor Alicję i przeszła u niej szereg zabiegów : usunięcie śledziony, mastocytomy, sanację oraz mastoktomię. To wszystko kosztowało kilka tysięcy złotych co jest zrozumiałe. Niestety na koniec leczenia powstała duża rysa na szkle ponieważ dr Alicja zaleciła podawanie leku przez okres 6 miesięcy Palladia 50 mg - 20 tabletek za które zapłaciłam w gabinecie 1340 zł za pół opakowania a można od ręki kupić za 917 zł całe opakowanie. Uważam, że 300% narzutu na lek to zdecydowanie za dużo.

Weterynarze

1.0
Zenek
Termin usługi: listopad 2023

Byłem z psem 50 kg, panie sobie zręcznie poradziły z wielkoludem, pies zadowolony. Ja też. Polecam.

Weterynarze

6.0
Zuzanna
Termin usługi: listopad 2022

Z przychodni korzystam już kilka lat. Trafiłam tam szukając najlepszego miejsca do leczenia moich zwierząt i jestem zachwycona! Cała kadra jest bardzo profesjonalna i pomocna. Podchodzą empatycznie zarówno do zwierząt jak i właścicieli. Zdecydowanie polecam!

Weterynarze

6.0
Danuta
Termin usługi: luty 2020

Z usług przychodni korzystam od niedawna, ale regularnie, gdyż przekonało mnie profesjonalne i empatyczne podejście do moich zwierząt. Atmosfera i ciepły, minimalistycznie szlachetny wystrój są bardzo przyjazne dla pacjenta i jego opiekuna; leczenie nie ogranicza się do samych wizyt, a troska o pacjenta wyraża się w dalszym kontakcie, informacjach telefonicznych i mailowych, co do możliwego rozwoju sytuacji i proponowanego postępowania. Wszystkie Panie - lekarki i recepcjonistka - są nadzwyczaj miłe, uśmiechnięte i życzliwe w każdym przypadku, co ogromnie łagodzi stres u podopiecznych, a także u ich właścicieli... ;) Profesjonalna diagnostyka, nowoczesne, niesztampowe podejście, świetne wyposażenie gabinetu i widoczne zaangażowanie całego personelu powodują, że udaję się tam z ulgą i nadzieją na najlepszą pomoc dla moich zwierząt. Kadra ciągle podnosi swoje kwalifikacje, a widoczną filozofią przychodni jest najlepsza możliwa opieka nad każdym zwierzęciem - czy będzie to przyprowadzony kosztowny "rasowiec", czy bezdomna znajda. Po prostu przychodnia na "piątkę" ! Szczerze polecam, serdecznie dziękuję za troskę o moich podopiecznych i życzę jak najlepszego rozwoju !

Weterynarze

5.9