Ranking II miejsce

Przymorze Usługi Pogrzebowe

Przymorze Usługi Pogrzebowe

Wybierz numer

58 553-14-27 512-013-940
z...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Przymorze Usługi Pogrzebowe Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Przymorze Usługi Pogrzebowe Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Przymorze Usługi Pogrzebowe Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Przymorze Usługi Pogrzebowe Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

123

Zakład pogrzebowy Przymorze

Artykuły o nas

O nas

PROFESJONALNE CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE
Organizacja pogrzebów na terenie Trójmiasta i okolic.
Realizujemy niestandardowe potrzeby. Dopasowujemy się do możliwości finansowych. Kredytujemy w ramach zasiłku pogrzebowego.

Znajdujesz się w trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Możesz czuć przytłoczenie ilością spraw do załatwienia, zarówno tych urzędowych, jak i tych związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Wiemy, że jest Ci ciężko, dlatego wychodzimy z pomocną dłonią. 
Organizujemy pogrzeby na terenie Trójmiasta i okolic.
W czym możemy Cię wesprzeć?
Sprawy formalne w urzędzie stanu cywilnego oraz w ZUS
Przewóz zmarłych 24/7
Przechowanie i przygotowanie zmarłych
Transport zwłok do Polski
Pogrzeby wyznaniowe
Pogrzeby świeckie
Pogrzeby tradycyjne
Kremacja
Wybór trumny lub urny
Organizacja ceremonii
Oprawa muzyczna, kwiaty 
Jesteśmy rodzinną firmą, której tradycje sięgają 1991 roku. Zorganizowaliśmy ponad 2000 ceremonii pogrzebowych. Nie popadamy w rutynę, ponieważ każda śmierć jest dla nas osobną historią, do której podchodzimy z szacunkiem i empatią. Po ponad dwóch dekadach działania w branży, wiemy, że oprócz odciążenia w sprawach formalnych, potrzebujesz zwykłej ludzkiej empatii. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom, także tym niestandardowym. 
Stawiamy na dyskrecję oraz profesjonalizm. W biurze oraz na cmentarzach polegamy na doświadczonych pracownikach. 
 
Znalezienie pomocy w trudnych chwilach podnosi na duchu, dlatego ludzie zwracają się do nas. Warto nam zaufać. 

https://przymorze-gdansk.pl/
https://transportzmarlych.com.pl/

Oceny (32)

Agata
Termin usługi: 21.12.2015

trudno oceniac zaklad pogrzebowy szczegolnie jesli jest sie w smutku I zalobie zegnajac ukochana osobe. Ale sprobuje... wysoka klasa, profesionalna a zarazem cielpa I serdeczna obluga. Indywidualne podejscie do klienta (maly zaklad stwarza ku temu klimat).

bl
Termin usługi: listopad 2015

Podobnie jak poprzednicy bardzo polecam zaklad Przymorze. Wszystko przebieglo bardzo sprawnie i z nalezytym poziomem. Dopracowanie szczegółów. Zalatwienie formalnosci, jak i zwykla goscinnosc. Sama ceremonia przebiegla znakomicie. Takt, dyskrecka, profesjonalizm. Poczawszy od takich szczegolow jak schludnie ubiory ekipy, po ich postawy, przygotowanie grobu baldachim udekorowany kwiatami. Bardzo podobalo mi sie że grob nie byl od razu zasypywany ziemia, a jedynie zasloniety. Ulozone kwiaty i znicze. POLECAM

Odpowiedź obiektu:

Bardzo Dziękujemy.

MAREK KŁODZINSKI
Termin usługi: 2015.09.29

Bardzo sprawnie i profesjonalnie.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy.

Kobieta lat 30
 

Ostatnie chwile, pożegnanie bliskiej osoby to ważny moment, wzruszający i osobisty....Jednak serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji tych trudnych chwil. Za zrozumienie i srce okazane podczas przyjmowania zgłoszenia, za przepiękna oprawę pogrzebu, poprzez którą mogłam oddać ostatnią cześć mojej ukochanej babci. Dziękuję.

marlena
Termin usługi: czerwiec

Chciałabym podziekować za pomoc w organizacji pogrzebu. Zanim wybrałam zakład pogrzebowy byłam w kilku różnych . pomino że Zakład Przymorze nie był najbliżej mnie wybrałam go ponieważ była tam miła obsługa. Jeszcze raz dziekuje

Michał
Termin usługi: marzec 2015

Ciężko jest polecać Zakład Pogrzebowy ale kiedy emocje związane z utratą osoby najbliższej opadły, chciałbym podzielić się z Państwem swoja opinią. Korzystałem z usług Zakładu Pogrzebowego "Przymorze". Byłem bardzo mile zaskoczony gdyż firma "Przymorze" zajęła się wszystkim. Nie musiałem niczym się martwić: wyrobieniem aktu zgonu,wieńcami, autobusem czy muzykiem - wszystkim zajęła sie firma "Przymorze". Sam przebieg uroczystości bez jakichkolwiek uwag. Profesjonalnie i z godnością. Odnośnie ceny organizacji pogrzebu to podczas rozmów ze znajomymi okazało się że płacili oni w innych zakładach o wiele więcej niz ja w "Przymorzu" za podobny zakres usług.

Adam
Termin usługi: Luty 2014

Minelo juz troche czasu od momentu, kiedy musielismy skorzystac z uslug firmy pogrzebowej. W tych trudnych dla naszej Rodziny chwilach, okazalo sie, ze zalatwienie formalnosci i zorganizowanie pogrzebu osoby bliskiej nie musi oznaczac klopotow. Mila, pomocna i w pelni profesjonalna obsluga. Przygotowanie pogrzebu, pomoc okazana przy organizacji, dogranie wszystkich szczegolow tej smutnej uroczystosci- wszystko na najwyzszym poziomie. Dziekuje za okazana pomoc, delikatnosc i profesjnalizm.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię.
Bardzo miło jest nam słyszeć takie słowa.
Zawsze staramy sie służyć pomocą.

Krystyna
Termin usługi: styczeń 2014

Witam, choć trudno jest polecać komuś firmę z tak trudnej branży ale z czystym sumieniem mogę polecić Państwu Zakład Przymorze - miła i bardzo dobrze zorganizowana obsługa, nie musieliśmy się o nic martwić. Sama ceremonia również przebiegła bez zarzutu. Bardzo Dziękuję

Karolina
Termin usługi: 21.02.2014

Ciężko polecać firmę pogrzebową- ale naprawdę byłam zadowolona z usługi, nie musiałam biegac po urzędach i cmentarzach, żeby wszytko opłacić. Zostałam bardzo ciepło obsłużona w biurze. Mam nadzieję, że długo nie bede musiała znów skorzystać z tego typu usług, ale jeżeli komus przytrafi sie nieszczęście, to polecam te firmę.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za komentarz.

Ireneusz Pomaski
Termin usługi: 4.01.2014 r.

Obsługa jak i organizacja pogrzebu na najwyższym poziomie.Personel udziela cennych porad podczas załatwiania formalności w trudnych dla rodziny chwilach.Sama ceremonia przebiegła wzorowo.Ceny również nie były wygórowane.Z całym sercem polecam firmę Przymorze.

Paulina
Termin usługi: LIPIEC

Bardzo kulturalna obsługa, w trudnych chwilach nie musieliśmy przejmować się szczegółami, wszystko było tak jak chcieliśmy.

KRZYSZTOF
Termin usługi: czerwiec 2013

Pracownicy wykazali się wielkim zaangażowaniem. Pogrzeb zorganizowany tak jak tego chcieliśmy. Bardzo profesjonalnie. Szczerze dziękujemy i polecamy innym.