Przymorze Usługi Pogrzebowe

80-358 Gdańsk, Piastowska 101
(Przymorze) Mapka
58 553-14-27, 512-013-940  fax:  58 553-14-27
b...@przymorze-gdansk.pl pokaż
https://przymorze-gdansk.pl
zamów online
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
kontakt telefoniczny 24H

O nas

PROFESJONALNE CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE
Organizacja pogrzebów na terenie Trójmiasta i okolic.
Realizujemy niestandardowe potrzeby. Dopasowujemy się do możliwości finansowych. Kredytujemy w ramach zasiłku pogrzebowego.


Znajdujesz się w trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Możesz czuć przytłoczenie ilością spraw do załatwienia, zarówno tych urzędowych, jak i tych związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Wiemy, że jest Ci ciężko, dlatego wychodzimy z pomocną dłonią. 
Organizujemy pogrzeby na terenie Trójmiasta i okolic.
W czym możemy Cię wesprzeć?
Sprawy formalne w urzędzie stanu cywilnego oraz w ZUS
Przewóz zmarłych 24/7
Przechowanie i przygotowanie zmarłych
Transport zwłok do Polski
Pogrzeby wyznaniowe
Pogrzeby świeckie
Pogrzeby tradycyjne
Kremacja
Wybór trumny lub urny
Organizacja ceremonii
Oprawa muzyczna, kwiaty 
Jesteśmy rodzinną firmą, której tradycje sięgają 1991 roku. Zorganizowaliśmy ponad 2000 ceremonii pogrzebowych. Nie popadamy w rutynę, ponieważ każda śmierć jest dla nas osobną historią, do której podchodzimy z szacunkiem i empatią. Po ponad dwóch dekadach działania w branży, wiemy, że oprócz odciążenia w sprawach formalnych, potrzebujesz zwykłej ludzkiej empatii. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom, także tym niestandardowym. 
Stawiamy na dyskrecję oraz profesjonalizm. W biurze oraz na cmentarzach polegamy na doświadczonych pracownikach. 
 
Znalezienie pomocy w trudnych chwilach podnosi na duchu, dlatego ludzie zwracają się do nas. Warto nam zaufać. 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Dziękuje

Chciałabym podziekować za pomoc w organizacji pogrzebu. Zanim wybrałam zakład pogrzebowy byłam w kilku różnych . pomino że Zakład Przymorze nie był najbliżej mnie wybrałam go ponieważ była tam miła obsługa. Jeszcze raz dziekuje

 • marlena
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec
opinia

Szczerze polecam.

Ciężko jest polecać Zakład Pogrzebowy ale kiedy emocje związane z utratą osoby najbliższej opadły, chciałbym podzielić się z Państwem swoja opinią. Korzystałem z usług Zakładu Pogrzebowego "Przymorze". Byłem bardzo mile zaskoczony gdyż firma "Przymorze" zajęła się wszystkim. Nie musiałem niczym się martwić: wyrobieniem aktu zgonu,wieńcami, autobusem czy muzykiem - wszystkim zajęła sie firma "Przymorze". Sam przebieg uroczystości bez jakichkolwiek uwag. Profesjonalnie i z godnością. Odnośnie ceny organizacji pogrzebu to podczas rozmów ze znajomymi okazało się że płacili oni w innych zakładach o wiele więcej niz ja w "Przymorzu" za podobny zakres usług.

 • Michał
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2015
opinia

Firma godna polecenia

Minelo juz troche czasu od momentu, kiedy musielismy skorzystac z uslug firmy pogrzebowej. W tych trudnych dla naszej Rodziny chwilach, okazalo sie, ze zalatwienie formalnosci i zorganizowanie pogrzebu osoby bliskiej nie musi oznaczac klopotow. Mila, pomocna i w pelni profesjonalna obsluga. Przygotowanie pogrzebu, pomoc okazana przy organizacji, dogranie wszystkich szczegolow tej smutnej uroczystosci- wszystko na najwyzszym poziomie. Dziekuje za okazana pomoc, delikatnosc i profesjnalizm.

 • Adam
 • Termin skorzystania z usługi: Luty 2014

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię.
Bardzo miło jest nam słyszeć takie słowa.
Zawsze staramy sie służyć pomocą.

autor: K.

opinia

Firma godna polecenia

Witam, choć trudno jest polecać komuś firmę z tak trudnej branży ale z czystym sumieniem mogę polecić Państwu Zakład Przymorze - miła i bardzo dobrze zorganizowana obsługa, nie musieliśmy się o nic martwić. Sama ceremonia również przebiegła bez zarzutu. Bardzo Dziękuję

 • Krystyna
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2014
opinia

Polecam

Ciężko polecać firmę pogrzebową- ale naprawdę byłam zadowolona z usługi, nie musiałam biegac po urzędach i cmentarzach, żeby wszytko opłacić. Zostałam bardzo ciepło obsłużona w biurze. Mam nadzieję, że długo nie bede musiała znów skorzystać z tego typu usług, ale jeżeli komus przytrafi sie nieszczęście, to polecam te firmę.

 • Karolina
 • Termin skorzystania z usługi: 21.02.2014

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za komentarz.

autor: ^

opinia

Przymorze Usługi Pogrzebowe

Obsługa jak i organizacja pogrzebu na najwyższym poziomie.Personel udziela cennych porad podczas załatwiania formalności w trudnych dla rodziny chwilach.Sama ceremonia przebiegła wzorowo.Ceny również nie były wygórowane.Z całym sercem polecam firmę Przymorze.

 • Ireneusz Pomaski
 • Termin skorzystania z usługi: 4.01.2014 r.
opinia

POLECAM

Bardzo kulturalna obsługa, w trudnych chwilach nie musieliśmy przejmować się szczegółami, wszystko było tak jak chcieliśmy.

 • Paulina
 • Termin skorzystania z usługi: LIPIEC
opinia

Szczerze polecamy

Pracownicy wykazali się wielkim zaangażowaniem. Pogrzeb zorganizowany tak jak tego chcieliśmy. Bardzo profesjonalnie. Szczerze dziękujemy i polecamy innym.

 • KRZYSZTOF
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2013
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo