Przymorze Usługi Pogrzebowe

80-358 Gdańsk, Piastowska 101
(Przymorze) Mapka
58 553-14-27, 512-013-940  fax:  58 553-14-27
b...@przymorze-gdansk.pl pokaż
www.przymorze-gdansk.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
sob8:00 - 13:00
kontakt telefoniczny 24H

O nas

KOMPLEKSOWE USŁUGI POGRZEBOWE, KREMACYJNE, CMENTARNE
Naszym celem jest odciążyć Państwa na każdym etapie organizacji pogrzebu. Dopasowujemy się do Państwa potrzeb i możliwości finansowych
KOSZT POGRZEBU od 2300 Trójmiasto i okolice. WARTO NAM ZAUFAĆ

Jeżeli znaleźliście się w tej trudnej chwili jaką jest śmierć bliskiej osoby i oczekujecie indywidualnego podejścia opartego na zrozumieniu i empatii warto zaufać naszej firmie. W biurze oraz na cmentarzach opieramy się na doświadczonych pracownikach. W naszej pracy kierujemy się etyką zawodową. Dołożymy wszelkich starań aby sprostać wszystkim oczekiwaniom.
Kwiaty oraz zieleń dekoracyjna zamawiane w naszym biurze dostarczane są przez naszych pracowników na uroczystość pogrzebową, dzięki czemu rodzina nie musi martwić się o szczegóły.

Znalezienie pomocy w trudnych chwilach podnosi na duchu, dlatego ludzie zwracają się do nas. Jesteśmy firmą, która nie popada w rutynę ponieważ, każda śmierć jest osobną historią.

O FIRMIE
Przymorze Usługi Pogrzebowe to filia rodzinnej firmy z tradycją sięgającą 1991 roku.
Wieloletnie doświadczenie wykształciło w nas odpowiednie podejście oparte na zrozumieniu, empatii oraz etyce. Naszym celem jest odciążyć Państwa na każdym etapie organizacji pogrzebu. Oraz zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Jezeli pogrzeb... to tylko z zakladem Przymorze :-)

Majac czas na przygotowanie ostatniego pozegnania mojej mamy odwiedzilismy kilka instytutow pogrzebowych…Bardzo pozytywnie bylismy zaskoczeni profesjonalnym doradztwem, kompetencja i zyczliwoscia pani z zakladu „Przymorze“. Pani Kamila byla w stanie natychmiast(!) udzielic nam wszystkich informacji...z kozyscia dla nas! Kiedy nadszedl ten trudny moment oczywiscie pojechalismy do "Przymorze". Zalatwienie wszystkich formalnosci takich jak np.: ZUS, kwiaty, akt zgonu, urzedy, zdjecie, urna/kremacja,“odnowienie“ nagrobka lub cmentarz… zajely nam ok. 2 godz. :-)! Tu poklon w strone pani Kamili i podziekowanie za pomoc i serce. Rowniez organizacja i przygotowanie ceremoni pogrzebowych w kosciele i na cmentarzu byly super! Dowodem na to byl fakt, ze wiele osob wzielo wizytowki „Przymorze“! My jeszcze raz dziekujemy wszystkim pracownikom "Przymorze" i goraco POLECAMY! Zeby sie nie powtarzac...podpisuje sie(!) pod kazda pozytywna opinia moich poprzednikow:-)

 • Janusz A.
 • Termin skorzystania z usługi: 28.10.2016

Odpowiedź obiektu:

Bardzo serdecznie dziękuję za tak mile słowa.

autor: Kamila

opinia

Ania - opinia

Po śmierci mojego brata, który zmarł w Irlandii, Zakład Pogrzebowy Przymorze przejął całą organizację transportu ciała od początku do końca. Począwszy od załatwianie wszelkich formalności w Polsce i w Irlandii, a zakończywszy na dostarczeniu ciała, do wskazanego przeze mnie Zakładu Pogrzebowego. Z pełną odpowiedzialnością za słowa, polecam Zakład Pogrzebowy Przymorze wszystkim, którzy znaleźliby się w podobnej sytuacji. Dobrze, że jeszcze istnieją firmy, w których oprócz zysku liczy się klient, jako człowiek stający w obliczu takich tragedii. Właścicielowi Zakładu Pogrzebowego Przymorze gratuluje doboru personelu

 • Ania
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

Serdecznie polecam

Serdecznie polecam wszystkim ZP Przymorze. profesjonalna obsługa od początku do końca, wszystko tłumaczone każdy najmniejszy szczegół czułam się jakbym była nie obcą osobą tylko rodziną.

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019
opinia

Tylko TU i teraz!

Niesamowicie sprawnie przeprowadzona sprawa. Śmiało wszystko można powierzyć tej firmie. Dzięki nim mogliśmy się skupić na innych rzeczach. Profesjonalna i miła obsługa. Polecam.

 • Bruno
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019
opinia

Polecam

Miła, profesjonalna, dyskretna całodobowa obsługa. Pogrzeb zorganizowany perfekcyjnie, żadnych zastrzeżeń.

 • Asia
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2018
opinia

cały proces związany z pogrzebem brata na 6tkę z plusem

Parę mcy temu cala nasza rodzina pogrążyła się w smutku gdy nagle w młodym wieku zmarł nasz Tomek. Wykonaliśmy parę telefonów do różnych zakładów pog. ale rozmawiając z Panią Kamilą poczuliśmy się nie tylko jako klienci ale jak ktoś bliższy. Nie umiem wytłumaczyć ale ZP Przymorze otoczył nas opieką, miłym słowem nie musielismy sie o nic martiwć a ciało Tomka sprowadzić trzeba było ze Szwajcarii. Nikomu nie życzę podobnych tragedii ale szczerze polecam, polecaliśmy też znajomym i każdy z nas był bardzo zadowolony, doceniamy pomoc, opiekę, empatię

 • Anna
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2017
opinia

w pełni profesjonalna usługa

Niedawno zmarła moja kochana Babcia a jej pochówek powierzyliśmy Zakładowi Pogrzebowemu Przymorze. Wszystkie sprawy związane z pogrzebem, zasiłkiem pogrzebowym , uzyskaniem aktu zgonu a nawet wieńcami i oprawą muzyczną załatwiliśmy na miejscu. Szczerze Polecam usługi Zakładu Pogrzebowego Przymorze. W pełni PROFESJONALNA OBSŁUGA W CHWILACH POŚWIĘCONYCH UTRACIE BLISKIEJ OSOBY

 • Filip Sadkowski
 • Termin skorzystania z usługi: 25-02-2017
opinia

R Sadkowski

W pełni profesjonalna oraz miła i rzetelna obsługa mimo iż składa się z młodych ludzi. Usługa wykonana zgodnie z oczekiwaniami bez żadnych zastrzeżeń. FIRMA GODNA POLECENIA

 • RYSZARD SADKOWSKI
 • Termin skorzystania z usługi: 25-02-2017
opinia

Dziękuję

Chciałabym bardzo podziękować ZP"Przymorze" a w szczególności Pani Kamili która profesjonalnie przeprowadziła mnie przez proces czynności pogrzebowych. Bardzo dobry kontakt to wielka zaleta tego zakładu. W moim przypadku obsługa polegała na eksportowaniu ciała 700 km, dostałam wyczerpująca informację na temat przebiegu tej trasy. Usługa pogrzebowa została wykonana na bardzo wysokim poziomie, zawsze mogłam liczyć na wsparcie ze strony Zakładu.

 • Katarzyna
 • Termin skorzystania z usługi: 01.2017
opinia

Zakład godny polecenia

Profesjonalna i miła obsługa. Bardzo wysoka jakość usługi. Wszystkie formalności załatwione sprawnie. Specjalne podziękowania dla Panów z obsługi na pogrzebie za profesjonalizm i życzliwość. DZIĘKUJEMY.

 • Bożenna
 • Termin skorzystania z usługi: 11.2016r.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinie.

autor: ZP Przymorze

opinia

Polecam i dziękuję

O wyborze tego zakładu zadecydował ślepy los.Zadzwonilam w piątek pół godziny przed zamknięciem (wcześniej byłam umówiona w innym zakładzie,jednak koszty wyszły zupełnie inne niż przedstawione przez telefon),Pani,ktora odebrała telefon,zapewnila mnie,ze zmieszczę się w przeznaczonej kwocie.Potem poczekała na mnie,mimo,ze dotarlam pół godziny po zamknięciu.Oferta była już gotowa,cena nie przekroczyła umówionej kwoty.Wszystko rzeczowo wyjaśnione. Przebieg ceremonii,mimo bólu po stracie,rowniez w pełni profesjonalni,pracownicy nie narzucajacy się . Nie żałuję decyzji odnośnie wyboru.

 • SK
 • Termin skorzystania z usługi: 05.08.2016

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinie

autor: ZP Przymorze

opinia

SERDECZNIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY właścicielowi i pracownikom zakładu "Przymorze" za pomoc i okazanie serca przy organizacji pogrzebu naszego przyjaciela. Nie było łatwo nam zorganizować ten pogrzeb, gdyż jako tzw. osoby trzecie potrzebowaliśmy zaświadczeń itp., ale schody zaczęły się dopiero gdy zaczęliśmy poszukiwania zakładu pogrzebowego. Odwiedziliśmy kilkanaście w Trójmieście i każdy z nich nam odmówił, gdyż jako osoba niespokrewniona ze zmarłym trzeba zapłacić za pogrzeb z góry a dopiero potem starać się o zasiłek pogrzebowy.Prosiliśmy o fakturę na termin, spisanie umowy ale nikt nie chciał nam pomóc. Dopiero gdy z polecenia trafiliśmy do "Przymorza" zostaliśmy potraktowani nie jako kolejny Klient ale osoba która chce godnie pochować przyjaciela. Nie było żadnego problemu jeśli chodzi o płatność, właściciel zgodził się nam zrobić ten pogrzeb na kredyt i poczekać aż zostanie nam wypłacony zasiłek. Pogrzeb został zorganizowany sprawnie i uroczyście a co równie ważne w naszej sytuacji-taniej niż w innych zakładach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy właścicielowi zakładu "Przymorze" a Pani Kamili za pełen profesjonalizm i okazaną pomoc. SZCZERZE POLECAMY!!!!!!!!

 • Jerzy
 • Termin skorzystania z usługi: 02.08.2016

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy.

autor: ZP Przymorze

opinia

Wysoka ocena zakladu

trudno oceniac zaklad pogrzebowy szczegolnie jesli jest sie w smutku I zalobie zegnajac ukochana osobe. Ale sprobuje... wysoka klasa, profesionalna a zarazem cielpa I serdeczna obluga. Indywidualne podejscie do klienta (maly zaklad stwarza ku temu klimat).

 • Agata
 • Termin skorzystania z usługi: 21.12.2015
opinia

bl - opinia

Podobnie jak poprzednicy bardzo polecam zaklad Przymorze. Wszystko przebieglo bardzo sprawnie i z nalezytym poziomem. Dopracowanie szczegółów. Zalatwienie formalnosci, jak i zwykla goscinnosc. Sama ceremonia przebiegla znakomicie. Takt, dyskrecka, profesjonalizm. Poczawszy od takich szczegolow jak schludnie ubiory ekipy, po ich postawy, przygotowanie grobu baldachim udekorowany kwiatami. Bardzo podobalo mi sie że grob nie byl od razu zasypywany ziemia, a jedynie zasloniety. Ulozone kwiaty i znicze. POLECAM

 • bl
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2015

Odpowiedź obiektu:

Bardzo Dziękujemy.

autor: ZP Przymorze

opinia

Polecam

Bardzo sprawnie i profesjonalnie.

 • MAREK KŁODZINSKI
 • Termin skorzystania z usługi: 2015.09.29

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy.

autor: ZP Przymorze

opinia

Pogrzeb.

Ostatnie chwile, pożegnanie bliskiej osoby to ważny moment, wzruszający i osobisty....Jednak serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji tych trudnych chwil. Za zrozumienie i srce okazane podczas przyjmowania zgłoszenia, za przepiękna oprawę pogrzebu, poprzez którą mogłam oddać ostatnią cześć mojej ukochanej babci. Dziękuję.

 • Kobieta lat 30
opinia

Dziękuje

Chciałabym podziekować za pomoc w organizacji pogrzebu. Zanim wybrałam zakład pogrzebowy byłam w kilku różnych . pomino że Zakład Przymorze nie był najbliżej mnie wybrałam go ponieważ była tam miła obsługa. Jeszcze raz dziekuje

 • marlena
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec
opinia

Szczerze polecam.

Ciężko jest polecać Zakład Pogrzebowy ale kiedy emocje związane z utratą osoby najbliższej opadły, chciałbym podzielić się z Państwem swoja opinią. Korzystałem z usług Zakładu Pogrzebowego "Przymorze". Byłem bardzo mile zaskoczony gdyż firma "Przymorze" zajęła się wszystkim. Nie musiałem niczym się martwić: wyrobieniem aktu zgonu,wieńcami, autobusem czy muzykiem - wszystkim zajęła sie firma "Przymorze". Sam przebieg uroczystości bez jakichkolwiek uwag. Profesjonalnie i z godnością. Odnośnie ceny organizacji pogrzebu to podczas rozmów ze znajomymi okazało się że płacili oni w innych zakładach o wiele więcej niz ja w "Przymorzu" za podobny zakres usług.

 • Michał
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2015
opinia

Firma godna polecenia

Minelo juz troche czasu od momentu, kiedy musielismy skorzystac z uslug firmy pogrzebowej. W tych trudnych dla naszej Rodziny chwilach, okazalo sie, ze zalatwienie formalnosci i zorganizowanie pogrzebu osoby bliskiej nie musi oznaczac klopotow. Mila, pomocna i w pelni profesjonalna obsluga. Przygotowanie pogrzebu, pomoc okazana przy organizacji, dogranie wszystkich szczegolow tej smutnej uroczystosci- wszystko na najwyzszym poziomie. Dziekuje za okazana pomoc, delikatnosc i profesjnalizm.

 • Adam
 • Termin skorzystania z usługi: Luty 2014

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinię.
Bardzo miło jest nam słyszeć takie słowa.
Zawsze staramy sie służyć pomocą.

autor: K.

opinia

Firma godna polecenia

Witam, choć trudno jest polecać komuś firmę z tak trudnej branży ale z czystym sumieniem mogę polecić Państwu Zakład Przymorze - miła i bardzo dobrze zorganizowana obsługa, nie musieliśmy się o nic martwić. Sama ceremonia również przebiegła bez zarzutu. Bardzo Dziękuję

 • Krystyna
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2014
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »