Przymorze Usługi Pogrzebowe

80-358 Gdańsk, Piastowska 101
(Przymorze) Mapka
58 553-14-27, 512-013-940  fax:  58 553-14-27
b...@przymorze-gdansk.pl pokaż
https://przymorze-gdansk.pl
zamów online
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
kontakt telefoniczny 24H

O nas

PROFESJONALNE CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE
Organizacja pogrzebów na terenie Trójmiasta i okolic.
Realizujemy niestandardowe potrzeby. Dopasowujemy się do możliwości finansowych. Kredytujemy w ramach zasiłku pogrzebowego.


Znajdujesz się w trudnej chwili, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Możesz czuć przytłoczenie ilością spraw do załatwienia, zarówno tych urzędowych, jak i tych związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Wiemy, że jest Ci ciężko, dlatego wychodzimy z pomocną dłonią. 
Organizujemy pogrzeby na terenie Trójmiasta i okolic.
W czym możemy Cię wesprzeć?
Sprawy formalne w urzędzie stanu cywilnego oraz w ZUS
Przewóz zmarłych 24/7
Przechowanie i przygotowanie zmarłych
Transport zwłok do Polski
Pogrzeby wyznaniowe
Pogrzeby świeckie
Pogrzeby tradycyjne
Kremacja
Wybór trumny lub urny
Organizacja ceremonii
Oprawa muzyczna, kwiaty 
Jesteśmy rodzinną firmą, której tradycje sięgają 1991 roku. Zorganizowaliśmy ponad 2000 ceremonii pogrzebowych. Nie popadamy w rutynę, ponieważ każda śmierć jest dla nas osobną historią, do której podchodzimy z szacunkiem i empatią. Po ponad dwóch dekadach działania w branży, wiemy, że oprócz odciążenia w sprawach formalnych, potrzebujesz zwykłej ludzkiej empatii. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom, także tym niestandardowym. 
Stawiamy na dyskrecję oraz profesjonalizm. W biurze oraz na cmentarzach polegamy na doświadczonych pracownikach. 
 
Znalezienie pomocy w trudnych chwilach podnosi na duchu, dlatego ludzie zwracają się do nas. Warto nam zaufać. 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Jezeli pogrzeb... to tylko z zakladem Przymorze :-)

Majac czas na przygotowanie ostatniego pozegnania mojej mamy odwiedzilismy kilka instytutow pogrzebowych…Bardzo pozytywnie bylismy zaskoczeni profesjonalnym doradztwem, kompetencja i zyczliwoscia pani z zakladu „Przymorze“. Pani Kamila byla w stanie natychmiast(!) udzielic nam wszystkich informacji...z kozyscia dla nas! Kiedy nadszedl ten trudny moment oczywiscie pojechalismy do "Przymorze". Zalatwienie wszystkich formalnosci takich jak np.: ZUS, kwiaty, akt zgonu, urzedy, zdjecie, urna/kremacja,“odnowienie“ nagrobka lub cmentarz… zajely nam ok. 2 godz. :-)! Tu poklon w strone pani Kamili i podziekowanie za pomoc i serce. Rowniez organizacja i przygotowanie ceremoni pogrzebowych w kosciele i na cmentarzu byly super! Dowodem na to byl fakt, ze wiele osob wzielo wizytowki „Przymorze“! My jeszcze raz dziekujemy wszystkim pracownikom "Przymorze" i goraco POLECAMY! Zeby sie nie powtarzac...podpisuje sie(!) pod kazda pozytywna opinia moich poprzednikow:-)

 • Janusz A.
 • Termin skorzystania z usługi: 28.10.2016

Odpowiedź obiektu:

Bardzo serdecznie dziękuję za tak mile słowa.

autor: Kamila

opinia

Jolanta - opinia

Zakład pogrzebowy Przymorze został polecony mojej mamie przez sąsiadkę.Wybór przesądziła więc tzw opinia z ust do ust.Dla zainteresowanych jak wszyscy wiemy najskuteczniejsza.Od pierwszego kontaktu telefonicznego czułam ,że zasłużona.Cała organizacja ,zarówno formalności jak i sama ceremonia pogrzebowa ,dzięki profesjonalizmowi i niezwykłej taktowności i zaangażowaniu wszystkich pracowników przebiegła sprawnie i stosownie do wydarzenia.Niezwykle pomocny w tych trudnych chwilach był fakt ,że od początku do końca zajmowała się nami ta sama pani z biura.Jej uprzejmość ,delikatność i dyskretną podpowiedź zapamiętam z wdzięcznością na długo.

 • Jolanta
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Odpowiedź obiektu:

Dziekujemy bardzo za tak miłą opinie.

autor: Zp Przymorze

opinia

Kasia - opinia

Bardzo polecam .Dziękuję za pomoc ,profesjonalizm i duuużo cierpliwości do ciągle zmieniających się koncepcji pochówku. Wszystko odbyło się godnie, uroczyście - tak jak oczekiwaliśmy. Kasia Halabuda

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo.

autor: ZP przymorze

opinia

Artur - opinia

W ciężkich chwilach jakimi są śmierć bliskiej osoby i konieczność organizacji pogrzebu, szczerze polecam usługi zakładu pogrzebowego Przymorze. Pani Kamila służy pomocą i informuje o wszystkim. Zakład w zasadzie zajął się wszystkimi formalnościami co w takiej sytuacji jest nieocenione. Empatia i profesjonalizm pracowników pomagają przejść przez organizację pogrzebu a także przez całą ceremonię. Serdecznie dziękuję pracownikom i właścicielom zakładu.

 • Artur
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020
opinia

Ania - opinia

Po śmierci mojego brata, który zmarł w Irlandii, Zakład Pogrzebowy Przymorze przejął całą organizację transportu ciała od początku do końca. Począwszy od załatwianie wszelkich formalności w Polsce i w Irlandii, a zakończywszy na dostarczeniu ciała, do wskazanego przeze mnie Zakładu Pogrzebowego. Z pełną odpowiedzialnością za słowa, polecam Zakład Pogrzebowy Przymorze wszystkim, którzy znaleźliby się w podobnej sytuacji. Dobrze, że jeszcze istnieją firmy, w których oprócz zysku liczy się klient, jako człowiek stający w obliczu takich tragedii. Właścicielowi Zakładu Pogrzebowego Przymorze gratuluje doboru personelu

 • Ania
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

Serdecznie polecam

Serdecznie polecam wszystkim ZP Przymorze. profesjonalna obsługa od początku do końca, wszystko tłumaczone każdy najmniejszy szczegół czułam się jakbym była nie obcą osobą tylko rodziną.

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019
opinia

Tylko TU i teraz!

Niesamowicie sprawnie przeprowadzona sprawa. Śmiało wszystko można powierzyć tej firmie. Dzięki nim mogliśmy się skupić na innych rzeczach. Profesjonalna i miła obsługa. Polecam.

 • Bruno
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019
opinia

Polecam

Miła, profesjonalna, dyskretna całodobowa obsługa. Pogrzeb zorganizowany perfekcyjnie, żadnych zastrzeżeń.

 • Asia
 • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2018
opinia

cały proces związany z pogrzebem brata na 6tkę z plusem

Parę mcy temu cala nasza rodzina pogrążyła się w smutku gdy nagle w młodym wieku zmarł nasz Tomek. Wykonaliśmy parę telefonów do różnych zakładów pog. ale rozmawiając z Panią Kamilą poczuliśmy się nie tylko jako klienci ale jak ktoś bliższy. Nie umiem wytłumaczyć ale ZP Przymorze otoczył nas opieką, miłym słowem nie musielismy sie o nic martiwć a ciało Tomka sprowadzić trzeba było ze Szwajcarii. Nikomu nie życzę podobnych tragedii ale szczerze polecam, polecaliśmy też znajomym i każdy z nas był bardzo zadowolony, doceniamy pomoc, opiekę, empatię

 • Anna
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2017
opinia

w pełni profesjonalna usługa

Niedawno zmarła moja kochana Babcia a jej pochówek powierzyliśmy Zakładowi Pogrzebowemu Przymorze. Wszystkie sprawy związane z pogrzebem, zasiłkiem pogrzebowym , uzyskaniem aktu zgonu a nawet wieńcami i oprawą muzyczną załatwiliśmy na miejscu. Szczerze Polecam usługi Zakładu Pogrzebowego Przymorze. W pełni PROFESJONALNA OBSŁUGA W CHWILACH POŚWIĘCONYCH UTRACIE BLISKIEJ OSOBY

 • Filip Sadkowski
 • Termin skorzystania z usługi: 25-02-2017
opinia

R Sadkowski

W pełni profesjonalna oraz miła i rzetelna obsługa mimo iż składa się z młodych ludzi. Usługa wykonana zgodnie z oczekiwaniami bez żadnych zastrzeżeń. FIRMA GODNA POLECENIA

 • RYSZARD SADKOWSKI
 • Termin skorzystania z usługi: 25-02-2017
opinia

Dziękuję

Chciałabym bardzo podziękować ZP"Przymorze" a w szczególności Pani Kamili która profesjonalnie przeprowadziła mnie przez proces czynności pogrzebowych. Bardzo dobry kontakt to wielka zaleta tego zakładu. W moim przypadku obsługa polegała na eksportowaniu ciała 700 km, dostałam wyczerpująca informację na temat przebiegu tej trasy. Usługa pogrzebowa została wykonana na bardzo wysokim poziomie, zawsze mogłam liczyć na wsparcie ze strony Zakładu.

 • Katarzyna
 • Termin skorzystania z usługi: 01.2017
opinia

Zakład godny polecenia

Profesjonalna i miła obsługa. Bardzo wysoka jakość usługi. Wszystkie formalności załatwione sprawnie. Specjalne podziękowania dla Panów z obsługi na pogrzebie za profesjonalizm i życzliwość. DZIĘKUJEMY.

 • Bożenna
 • Termin skorzystania z usługi: 11.2016r.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinie.

autor: ZP Przymorze

opinia

Polecam i dziękuję

O wyborze tego zakładu zadecydował ślepy los.Zadzwonilam w piątek pół godziny przed zamknięciem (wcześniej byłam umówiona w innym zakładzie,jednak koszty wyszły zupełnie inne niż przedstawione przez telefon),Pani,ktora odebrała telefon,zapewnila mnie,ze zmieszczę się w przeznaczonej kwocie.Potem poczekała na mnie,mimo,ze dotarlam pół godziny po zamknięciu.Oferta była już gotowa,cena nie przekroczyła umówionej kwoty.Wszystko rzeczowo wyjaśnione. Przebieg ceremonii,mimo bólu po stracie,rowniez w pełni profesjonalni,pracownicy nie narzucajacy się . Nie żałuję decyzji odnośnie wyboru.

 • SK
 • Termin skorzystania z usługi: 05.08.2016

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za opinie

autor: ZP Przymorze

opinia

SERDECZNIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY właścicielowi i pracownikom zakładu "Przymorze" za pomoc i okazanie serca przy organizacji pogrzebu naszego przyjaciela. Nie było łatwo nam zorganizować ten pogrzeb, gdyż jako tzw. osoby trzecie potrzebowaliśmy zaświadczeń itp., ale schody zaczęły się dopiero gdy zaczęliśmy poszukiwania zakładu pogrzebowego. Odwiedziliśmy kilkanaście w Trójmieście i każdy z nich nam odmówił, gdyż jako osoba niespokrewniona ze zmarłym trzeba zapłacić za pogrzeb z góry a dopiero potem starać się o zasiłek pogrzebowy.Prosiliśmy o fakturę na termin, spisanie umowy ale nikt nie chciał nam pomóc. Dopiero gdy z polecenia trafiliśmy do "Przymorza" zostaliśmy potraktowani nie jako kolejny Klient ale osoba która chce godnie pochować przyjaciela. Nie było żadnego problemu jeśli chodzi o płatność, właściciel zgodził się nam zrobić ten pogrzeb na kredyt i poczekać aż zostanie nam wypłacony zasiłek. Pogrzeb został zorganizowany sprawnie i uroczyście a co równie ważne w naszej sytuacji-taniej niż w innych zakładach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy właścicielowi zakładu "Przymorze" a Pani Kamili za pełen profesjonalizm i okazaną pomoc. SZCZERZE POLECAMY!!!!!!!!

 • Jerzy
 • Termin skorzystania z usługi: 02.08.2016

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy.

autor: ZP Przymorze

opinia

Wysoka ocena zakladu

trudno oceniac zaklad pogrzebowy szczegolnie jesli jest sie w smutku I zalobie zegnajac ukochana osobe. Ale sprobuje... wysoka klasa, profesionalna a zarazem cielpa I serdeczna obluga. Indywidualne podejscie do klienta (maly zaklad stwarza ku temu klimat).

 • Agata
 • Termin skorzystania z usługi: 21.12.2015
opinia

bl - opinia

Podobnie jak poprzednicy bardzo polecam zaklad Przymorze. Wszystko przebieglo bardzo sprawnie i z nalezytym poziomem. Dopracowanie szczegółów. Zalatwienie formalnosci, jak i zwykla goscinnosc. Sama ceremonia przebiegla znakomicie. Takt, dyskrecka, profesjonalizm. Poczawszy od takich szczegolow jak schludnie ubiory ekipy, po ich postawy, przygotowanie grobu baldachim udekorowany kwiatami. Bardzo podobalo mi sie że grob nie byl od razu zasypywany ziemia, a jedynie zasloniety. Ulozone kwiaty i znicze. POLECAM

 • bl
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2015

Odpowiedź obiektu:

Bardzo Dziękujemy.

autor: ZP Przymorze

opinia

Polecam

Bardzo sprawnie i profesjonalnie.

 • MAREK KŁODZINSKI
 • Termin skorzystania z usługi: 2015.09.29

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy.

autor: ZP Przymorze

opinia

Pogrzeb.

Ostatnie chwile, pożegnanie bliskiej osoby to ważny moment, wzruszający i osobisty....Jednak serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji tych trudnych chwil. Za zrozumienie i srce okazane podczas przyjmowania zgłoszenia, za przepiękna oprawę pogrzebu, poprzez którą mogłam oddać ostatnią cześć mojej ukochanej babci. Dziękuję.

 • Kobieta lat 30
opinia

Dziękuje

Chciałabym podziekować za pomoc w organizacji pogrzebu. Zanim wybrałam zakład pogrzebowy byłam w kilku różnych . pomino że Zakład Przymorze nie był najbliżej mnie wybrałam go ponieważ była tam miła obsługa. Jeszcze raz dziekuje

 • marlena
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo